Номинация «Лучшие судьи» 2010 — абсолютный рейтинг

Прізвище, ім’я, по батькові судді

Країна або ОФСТ

Бали за суддівство змагань

Сума балів

Місце в рейтингу

Кубок МКС, м.Київ

Мала Хортиця, м.Запоріжжя

Скелі біля моря, м.Форос

Кубок Хортиці, м.Запоріжжя

 

 

1

Коган Вадим Григорович

Миколаївська ОФСТ

624,0

592,8

342,0

969,0

2527,8

1

2

Дябло Тетяна Георгiϊвна

Запорізька ОФСТ

436,8

518,7

399,0

678,3

2032,8

2

3

Дворниченко Сергій Васильович

Дніпропетровська ОФСТ

436,8

518,7

678,3

1633,8

3

4

Теляков Альберт Олександрович

Запорізька ОФСТ

374,4

518,7

678,3

1571,4

4

5

Штіфман Олександр Григорович

Запорізька ОФСТ

741,0

775,2

1516,2

5

6

Гладченко Ганна Леонідівна

Чернігівська ОФСТ

312,0

370,5

285,0

484,5

1452,0

6

7

Григорович Антон Михайлович

Харківська ОФСТ

374,4

296,4

581,4

1252,2

7

8

Нагорний Лев Іванович

Запорізька ОФСТ

518,7

678,3

1197,0

8

9

Єременко Валентина Костянтинівна

Львівська ОФСТ

296,4

285,0

484,5

1065,9

9

10

Янович Галина Василівна

Львівська ОФСТ

249,6

296,4

228,0

290,7

1064,7

10

11

Дуєв Олександр Михайлович

Запорізька ОФСТ

444,6

581,4

1026,0

11

12

Командірова Олена Леонідівна

Київська ОФСТ

312,0

285,0

285,0

882,0

12

13

Телевна Наталія Олександрівна

Запорізька ОФСТ

374,4

 

484,5

858,9

13

14

Бережний Микола Григорович

Львівська ОФСТ

444,6

399,0

843,6

14

15

Ріпа Микола Дмитрович

Одеська ОФСТ

222,3

581,4

803,7

15

16

Головня Таміла Олександрівна

Київська ОФСТ

312,0

484,5

796,5

16

17

Шубіна Ольга Михайлівна

Київська ОФСТ

187,2

370,5

228,0

785,7

17

18

Карасьов Денис Павлович

Донецька ОФСТ

374,4

342,0

716,4

18

19

Самуся Сергій Ілліч

Донецька ОФСТ

296,4

399,0

695,4

19-20

20

Дуков Віталій Дмитрович

Запорізька ОФСТ

296,4

399,0

695,4

19-20

21

Шандрук Олександр Васильович

Запорізька ОФСТ

518,7

171,0

689,7

21

22

Біловол Олександр Іванович

Дніпропетровська ОФСТ

678,3

678,3

22

23

Бишова Тетяна Володимирівна

Київська ОФСТ

312,0

285,0

597,0

23

24

Михайлюк Людмила Стефанівна

Донецька ОФСТ

296,4

285,0

581,4

24-28

25

Хайнацький Сергій Олександрович

Миколаївська ОФСТ

581,4

581,4

24-28

26

Скиба Тарас Михайлович

Львівська ОФСТ

581,4

581,4

24-28

27

Беззубов Микола Миколайович

Запорізька ОФСТ

581,4

581,4

24-28

28

Богата Ольга Леонідівна

Запорізька ОФСТ

581,4

581,4

24-28

29

Купка Павло Леонідович

Севастопольська МФСТ

570,0

570,0

29

30

Брус Микола Дмитрович

Запорізька ОФСТ

296,4

232,6

529,0

30

31

Якушева Оксана Андріївна

Харківська ОФСТ

 

222,3

290,7

513,0

31

32

Швець Євген Анатолійович

Запорізька ОФСТ

484,5

484,5

32

33

Жихарєва Любов Яківна

Донецька ОФСТ

296,4

171,0

467,4

33-35

34

Пеліпас Ірина Олексіївна

Донецька ОФСТ

296,4

171,0

467,4

33-35

35

Прохода Надія Іванівна

Запорізька ОФСТ

296,4

171,0

467,4

33-35

36

Попов Ігор Васильович

Запорізька ОФСТ

444,6

444,6

36

37

Радченко Артем Вікторович

Київська ОФСТ

436,8

436,8

37

38

Прокопенко Олег Іванович

Донецька ОФСТ

399,0

399,0

38-42

39

Кобилянська Людмила Олександрівна

Запорізька ОФСТ

399,0

399,0

38-42

40

Калиниченко Наталія Олександрівна

Севастопольська МФСТ

399,0

399,0

38-42

41

Михайленко Тарас Анатолійович

Одеська ОФСТ

399,0

399,0

38-42

42

Шуберт Эдуард Евгеньевич

Республіка Молдова

399,0

399,0

38-42

43

Козiй Віктор Георгійович

Миколаївська ОФСТ

374,4

374,4

43-46

44

Хархаліс Ярослав Михайлович

Львівська ОФСТ

374,4

374,4

43-46

45

Махлинець Світлана Андріївна

Київська МФСТ

374,4

374,4

43-46

46

Скуловатова Олена Вікторівна

Київська ОФСТ

374,4

374,4

43-46

47

Сарачакова Антоніна Іллівна

Запорізька ОФСТ

187,2

177,8

365,0

47

48

Кириченко Владислав Віталійович

Чернігівська ОФСТ

349,4

349,4

48-49

49

Куцаєв Володимир Вікторович

Київська ОФСТ

349,4

349,4

48-49

50

Посвятовський Ростислав Опанасович

Львівська ОФСТ

342,0

342,0

50-57

51

Денисенко Олексій Володимирович

Донецька ОФСТ

342,0

342,0

50-57

52

Логвиненко Володимир Геннадійович

Донецька ОФСТ

342,0

342,0

50-57

53

Адонін Денис Ігорович

Донецька ОФСТ

342,0

342,0

50-57

54

Єфімов Сергій Вікторович

Севастопольська МФСТ

342,0

342,0

50-57

55

Стасюк Наталія Борисівна

Севастопольська МФСТ

342,0

342,0

50-57

56

Шавелкін Михайло Ігорович

Донецька ОФСТ

342,0

342,0

50-57

57

Шевченко Олексій Миколайович

Запорізька ОФСТ

342,0

342,0

50-57

58

Максимова Ірина Василівна

Донецька ОФСТ

312,0

312,0

58-61

59

Антонцева Каріна Володимирівна

Чернігівська ОФСТ

312,0

312,0

58-61

60

Конюк Тетяна Вікторівна

Київська ОФСТ

312,0

312,0

58-61

61

Палієнко Сергій Володимирович

Київська ОФСТ

312,0

312,0

58-61

62

Бацман Жанна Григорівна

Сумська ОФСТ

296,4

296,4

62-63

63

Казаков Сергій Юрійович

Запорізька ОФСТ

296,4

296,4

62-63

64

Мирончук Олег Васильович

Київська ОФСТ

290,7

290,7

64-74

65

Гарасимюк Лілія  Тарасівна

Львівська ОФСТ

290,7

290,7

64-74

66

Веремеенко Ганна Борисівна

м. Київ

290,7

290,7

64-74

67

Гавриленко А.Д.

Запорізька ОФСТ

290,7

290,7

64-74

68

Гайош Людмила Захарівна

Запорізька ОФСТ

290,7

290,7

64-74

69

Кузнєцов Олег Олександрович

Запорізька ОФСТ

290,7

290,7

64-74

70

Олексюк Марія Іванівна

Харківська ОФСТ

290,7

290,7

64-74

71

Павлова Елеонора Миколаївна

Запорізька ОФСТ

290,7

290,7

64-74

72

Семикіна Наталія Юріївна

Запорізька ОФСТ

290,7

290,7

64-74

73

Скрипченко Костянтин Миколайович

Запорізька ОФСТ

290,7

290,7

64-74

74

Спиця Інна Вікторівна

Запорізька ОФСТ

290,7

290,7

64-74

75

Байбуз Тамара Василівна

Дніпропетровська ОФСТ

285,0

285,0

75-76

76

Пехтерев Георгій Сергійович

Севастопольська МФСТ

285,0

285,0

75-76

77

Селєзньов Олександр Михайлович

Львівська ОФСТ

249,6

249,6

77-78

78

Солодовник Михайло Олегович

Донецька ОФСТ

249,6

249,6

77-78

79

Тіняков В’ячеслав Вікторович

Донецька ОФСТ

228,0

228,0

79-82

80

Базилевич Юрій Миколайович

Дніпропетровська ОФСТ

228,0

228,0

79-82

81

Сидоренко Галина Іванівна

Запорізька ОФСТ

228,0

228,0

79-82

82

Шарпинська Ірина

Київська МФСТ

228,0

228,0

79-82

83

Андросова Валентина Іванівна

Сумська ОФСТ

222,3

222,3

83-94

84

Дем’яненко Дмитро Володимирович

Луганська ОФСТ

222,3

222,3

83-94

85

Доценко Ганна Володимирівна

Запорізька ОФСТ

222,3

222,3

83-94

86

Костенко Сергій Володимирович

Запорізька ОФСТ

222,3

222,3

83-94

87

Краснящих Сергій Володимирович

Луганська ОФСТ

222,3

222,3

83-94

88

Лохвицький Руслан В’ячеславович

Луганська ОФСТ

222,3

222,3

83-94

89

Микалюк Світлана Миколаївна

Запорізька ОФСТ

222,3

222,3

83-94

90

Піднебенна Світлана Володимирівна

Запорізька ОФСТ

222,3

222,3

83-94

91

Прилепський Костянтин Юрійович

Луганська ОФСТ

222,3

222,3

83-94

92

Сопов Юрій Сергійович

Луганська ОФСТ

222,3

222,3

83-94

93

Туголукова Марія Сергіївна

Запорізька ОФСТ

222,3

222,3

83-94

94

Янущенко Дмитро Вікторович

Запорізька ОФСТ

222,3

222,3

83-94

95

Гегельчий Дмитро Вікторович

Київська  ОФСТ

187,2

187,2

95-102

96

Коляда Юрій Іванович

Київська ОФСТ

187,2

187,2

95-102

97

Кравец Світлана Григорівна

Київська ОФСТ

187,2

187,2

95-102

98

Лазько Валентина Василівна

Запорізька ОФСТ

187,2

187,2

95-102

99

Линник Тетяна Василівна

Київська ОФСТ

187,2

187,2

95-102

100

Острицький Ігор Олександрович

Київська ОФСТ

187,2

187,2

95-102

101

Рябікіна Наталія Володимирівна

Запорізька ОФСТ

187,2

187,2

95-102

102

Сарачакова Світлана Сергіївна

Запорізька ОФСТ

187,2

187,2

95-102

103

Найдюк Петро Анатолійович

Дніпропетровська ОФСТ

177,8

177,8

103-104

104

Пінчук Катерина Олександрівна

Запорізька ОФСТ

177,8

177,8

103-104

105

Гагауз Сергій Миколайович

Одеська ОФСТ

171,0

171,0

105-114

106

Любченко Наталія Георгіївна

Київська ОФСТ

171,0

171,0

105-114

107

Максакова Олена Анатоліївна

Севастопольська МФСТ

171,0

171,0

105-114

108

Мальцев Дмитро Федорович

Запорізька ОФСТ

171,0

171,0

105-114

109

Махневич Ігор Володимирович

Донецька ОФСТ

171,0

171,0

105-114

110

Пантелеєв Євген Олександрович

Донецька ОФСТ

171,0

171,0

105-114

111

Пантелеєва Віра Степанівна

Донецька ОФСТ

171,0

171,0

105-114

112

Пономарьова Олена Василівна

Севастопольська МФСТ

171,0

171,0

105-114

113

Сонько Віктор Андрійович

Київська ОФСТ

171,0

171,0

105-114

114

Холодков Геннадій Васильович

Запорізька ОФСТ

171,0

171,0

105-114