Номинация «Лучшие члены ГСК» 2009

 

 

Прізвище, ім’я, по батькові судді

Регіон

Бали за суддівство змагань

Сума балів

Місце

Кубок Хор-
тиці

Мала Хор-
тиця

Скелі біля моря

Закриття сезону 2009

Кубок Черні-гівської області

Чемпіонат Дніпропет-ровської області (Вільно-гірськ)

Кубок МКС

Кубок пам’яті (Львів)

1

Коган Вадим Григорович

Миколаївська  область

969,00

444,60

342,00

499,20

624,00

741,00

3619,80

1

2

Козій Віктор Георгійович

Миколаївська область

678,30

444,60

374,40

444,60

518,70

2460,60

2

3

Штіфман Олександр Григорович

Запорізька область

775,20

592,80

436,80

1804,80

3

4

Телевна Наталія Олександрівна

Запорізька область

741,00

336,00

518,70

1595,70

4

5

Прокопенко Олег Іванович

Донецька область

399,00

342,00

436,80

1177,80

5

6

Самуся Сергій Ілліч

Донецька область

678,30

374,40

1052,70

6

7

Попов Ігор Васильович

Запорізька область

581,40

444,60

1026,00

7

8

Дворниченко Сергій Васильович

Дніпропет-
ровська область

436,80

518,70

955,50

8

9

Теляков Альберт Олександрович

Запорізька область

518,70

374,40

893,10

9

10

Кириченко Владислав Віталійович

Чернігівська область

374,40

480,00

854,40

10

11

Бережний Микола Григорович

Львівська область

444,60

399,00

843,60

11

12

Янович Галина Василівна

Львівська область

374,40

444,60

819,00

12

13

Хархаліс Оксана  Степанівна

Львівська область

741,00

741,00

13

14

Костогриз Олексій Миколайович

Донецька область

624,00

624,00

14

15

Хархаліс Ярослав Михайлович

Львівська область

592,80

592,80

15

16

Дуєв Олександр Михайлович

Запорізька область

581,40

581,40

16-17

17

Ємельянов Михайло Михайлович (ст)

Запорізька область

581,40

581,40

16-17

18

Купка Павло Леонідович

м. Севастополь

570,00

570,00

18

19

Біловол Олександр Іванович

Дніпропет-
ровська область

518,70

518,70

19

20

Білик Микола Вікторович

Львівська область

444,60

444,60

20-24

21

Василина Юрій Іванович

Львівська область

444,60

444,60

20-24

22

Куцаєв Володимир Вікторович.

Київська область

444,60

444,60

20-24

23

Махлинець Світлана Андріївна

м. Київ

444,60

444,60

20-24

24

Хайнацький Сергій Олександрович

Миколаївська область

444,60

444,60

20-24

25

Нагорний Лев Іванович

Запорізька область

399,00

25

26

Дябло Тетяна Георгіївна

Запорізька область

384,00

384,00

26

27

Байбуз Тамара Василівна

Дніпропет-
ровська область

374,40

374,40

27-29

28

Долженко Н.О.

Донецька область

374,40

374,40

27-29

29

Корольова Валентина Федорівна

Донецька область

374,40

374,40

27-29

30

Єфимов Сергій Вікторович

м. Севастополь

342,00

342,00

30

31

Григорович Антон Михайлович

Харківська область

288,00

288,00

31-32

32

Маринець-Полянський Д.О.

Чернігівська область

288,00

288,00

31-32