Лучшие спортсменки

 

Місце
в
рей-
тингу

Прiзвище,
iм’я та по
батьковi
спортсменiв

Рiк
на-
род-
жен-
ня

Розряд,
звання

ФСТ, СК

Бали за змагання

Тренер

Чемпі-
онат
дорослі

Ку-
бок
Хор-
тиці

Скель-
но-
льодо-
ві

Зал

Чемпі-
онат
юніори

за рік

1

Горячок Наталія Іванівна

1979

кмс

«Вертикаль» м.Кам`янець-Подільський, Хмельницька ОФСТ

308

 

135

7

 

450

Загоруйко Юрій Михайлович

2

Лазорчик Аліна Володимирівна

1990

1

«Дніпро», Дніпропетровська ОФСТ

24

107

 

114

 

244

Коршок Яків Вілійович

3

Колесник Ірина Володимирівна

1990

кмс

АДІ ДонНТУ
м. Горлівка

126

67

 

 

 

192

Карасьов Денис Павлович

4

Скуловатова Олена Вікторівна

1982

кмс

Компанія МКС, Київська ОФСТ

140

17

28

 

 

186

Куцаєв Володимир Вікторович

5

Моянська Тетяна Валеріївна

1981

кмс

«Траверс», ТКГ НТУУ «КПІ», м.Київ

173

 

 

 

 

173

Келін Олексій Леонідович

6

Вознюк Тетяна Юріївна

1990

1

«Меридіан», ХНУ,

м. Хмельницький

37

 

 

130

 

167

Гриндій Олег Васильович

7

Волкова Анастасія Юріївна

1983

кмс

«Траверс», ТКГ НТУУ «КПІ», м.Київ

105

30

 

 

 

135

Келін Олексій Леонідович

8

Клімова Діана Валентинівна

1990

кмс

Хмельницька ОФСТ — 1

 

 

110

17

 

128

Суржко Михайло Станіславович

9

Ландишевська Наталія Валентинівна

1988

кмс

Компанія МКС, Київська ОФСТ

100

 

26

 

 

126

Куцаєв Володимир Вікторович

10

Шимкова Юлія Володимирівна

1990

1

«Вертикаль» м.Кам`янець-Подільський, Хмельницька ОФСТ

63

 

33

24

 

120

Загоруйко Юрій Михайлович

11

Тугалукова Марія Сергіївна

1990

кмс

«Дніпро», Дніпропетровсь-ка ОФСТ

22

29

46

21

 

117

Коршок Яків Вілійович

12

Плютенко Ольга Володимирівна

1988

кмс

«Меридіан», ХНУ,
м. Хмельницький

57

 

36

 

 

93

Гриндій Олег Васильович

13

Плечій Галина Іванівна

1991

1

«pro100EXTRE-ME» — збірна Львівської області

 

89

 

 

 

89

Хархаліс Оксана Степанівна

14

Лінник Марина Євгенівна

1988

1

т/к «Пілігрим- Кіносура», м.Київ

43

27

 

16

 

86

Бойко Вадим Сергійович

15

Перепилиця Олена Олегівна

1987

2

м. Маріуполь

 

78

 

 

 

78

Потапов Леонід Олегович

16

Борозинець Наталя Олександрівна

1983

кмс

Севастопольсь-кий клуб туристів

74

 

 

 

 

74

Борозинець Наталя Олександрівна

17

Кушнирьова Ганна Юріївна

1983

кмс

СК «Олімп»,
м. Миколаїв

38

 

32

 

 

70

Мартинов Сергій Володимирович

18

Ємельянова Наталя Олексіївна

1967

кмс

ДПЗМКБ «Прогрес» ім. А.Г. Івченко,
м. Запоріжжя

62

 

 

 

 

62

Беззубов Микола Миколайович

19

Кіро Ксенія Миколаївна

1984

1

Компанія МКС, Київська область

 

 

 

60

 

60

Куцаєв Володимир Вікторович

20-24

Новожилова Олеся Володимирівна

1980

1

Збірна АР Крим

59

 

 

 

 

59

Летунов Юрій Костянтинович

20-24

Комашко Катерина Петрівна

1991

2

Херсонська область

 

 

 

 

59

59

Юрін Олег Васильович

20-24

Павлун Світлана Михайлівна

1993

2

Херсонська область

 

 

 

 

59

59

Юрін Олег Васильович

20-24

Турок Марія Володимирівна

1991

1

Херсонська область

 

 

 

 

59

59

Юрін Олег Васильович

20-24

Шандрук Анастасія Олександрівна

1991

2

СК «Юніт» — 2 Борисфен, м. Запоріжжя

 

59

 

 

 

59

Завгородня Тетяна Григорівна

25

Охлопкова Ольга Валеріївна

1983

1

т/к «Романтик» ОПУ, м.Одеса

 

56

 

 

 

56

Андронатій Сергій Олександрович

26

Шнайдер Ірина Михайлівна

1985

1

«Фантом» м.Львів

 

39

16

 

 

55

Винокур Максим Миколайович

27-29

Сиротюк Інна Вікторівна

1990

кмс

ФСТ Чернівецької області

 

 

 

54

 

54

Гуляєв Артем Вікторович

27-29

Ягунова Ірина Петрівна

1991

1

Севастопольсь-кий клуб туристів

54

 

 

 

 

54

Борозинець Наталя Олександрівна

27-29

Руснак Анастасія Вікторівна

1986

1

ФСТ Чернівецької області

 

 

54

 

 

54

Кисилиця Іван Михайлович

30

Дзівалтовська Тетяна Миколаївна

1978

МС

KINOSURA м. Київ

24

27

 

 

 

51

Бойко Вадим Сергійович

31

Тичківська Христина Володимирівна

1992

1

«pro100EXTRE-ME» — збірна Львівської області

 

9

 

33

 

42

Хархаліс Оксана Степанівна

32-33

Ходирьова Марина Михайлівна

1980

кмс

«Траверс»- ТКГ, м. Київ

 

39

 

 

 

39

Келін Олексй Леонідович

32-33

Поліщук Анастасія Ігроревна

1992

2

АР Крим

 

 

 

 

39

39

Афанасьєв Сергій Георгійович

34

Баталіна Ксенія-Аліна Юріївна

1990

1

«Про100EXTREME» м. Львів

32

 

 

5

 

37

Хархаліс Оксана Степанівна

35

Сафтюк Ганна Миколаївна

1968

1

«Біла Акація»
м. Одеса

 

35

 

 

 

35

Гнатовський Юрій Олександрович

36

Дзізінська Ірина Павлівна

1990

кмс

Хмельницька ОФСТ -2

 

 

 

33

 

33

Горячок Наталія Іванівна

37-39

Чеверда Ольга Петрівна

1989

кмс

«Верста», КУТЕП

 

30

 

 

 

30

Пустовойт Вадим Олександрович

37-39

Ромащук Юлія Андріївна

1989

кмс

СК «Олімп»,
м. Миколаїв

30

 

 

 

 

30

Мартинов Сергій Володимирович

37-39

Трегубова Олена Володимирівна

1984

кмс

Глобус КПІ, м.Київ

 

 

30

 

 

30

Келін Олексій Леонідович

40

Данилюк Аліна Сергіївна

1992

2

Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді

 

 

 

 

29

29

Іванова Людмила Олександрівна

41

Даниленко Катерина Сергіївна

1985

1

Компанія МКС, Київська ОФСТ

8

9

 

12

 

28

Куцаєв Володимир Вікторович

42

Дзюбак Катерина Вікторівна

1988

кмс

т/к «Пілігрим- Кіносура», м.Київ

 

27

 

 

 

27

Бойко Вадим Сергійович

43

Семенова Катерина Леонідівна

1986

кмс

ЗОЦТКУМ,
м. Бердянськ

 

26

 

 

 

26

Іванов Юрій Миколайович

44

Пучкова Катерина Сергіївна

1982

1

Івано-Франківська ОФСТ

24

 

 

 

 

24

Климко Віктор Юліанович

45-46

Шалавіна Ольга Вікторівна

1989

1

«Акваланг», м.Севастополь

22

 

 

 

 

22

Потапов Роман Валентинович

45-46

Арсенюк Альона Ігорівна

1991

1

Волинський ЦТСЕ — 1

 

 

 

22

 

22

Левчук Леонід Іванович

47-48

Мекшун Людмила Миколаївна

1991

2

Чернігівська область

 

 

 

 

21

21

Юр’єв Віталій Леонідович

47-48

Півень Руслана Леонідівна

1991

2

Чернігівська область

 

 

 

 

21

21

Юр’єв Віталій Леонідович

49

Трутнєва Катерина Василівна

1988

1

Одеська ОФСТ

 

 

20

 

 

20

Павлов Олександр Анатолійович

50-51

Нагорна Інна Іванівна

1992

2

Волинський
ЦТСЕ — 2

 

 

 

19

 

19

Левчук Леонід Іванович

50-51

Петрова Анастасія Віталіївна

1992

1

Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді

 

 

 

 

19

19

Шаповалов Олександр Михайлович

52-56

Харакоз Дар’я Антонівна

1989

2

СК «Юніт»,
м. Запоріжжя

 

18

 

 

 

18

Завгородня Тетяна григорівна

52-56

Веселова Ганна Анатоліївна

1982

1

«ЦПР та ДТ» Дніпропетровсь-ка ОФСТ

 

18

 

 

 

18

Волкова Вікторія Леонідівна

52-56

Куц Анна Василівна

1988

1

«ЦПР та ДТ» Дніпропетровсь-ка ОФСТ

 

18

 

 

 

18

Волкова Вікторія Леонідівна

52-56

Смірнова Галина Олександрівна

1988

3

т/к «Романтик» ЗМУ м.Запоріжжя

 

18

 

 

 

18

Мінів Богдан Юрійович

52-56

Телевная Олександра Юріївна

1988

2

т/к «Романтик» ЗМУ м.Запоріжжя

 

18

 

 

 

18

Мінів Богдан Юрійович

57-58

Кичата Юлія Євгенівна

1990

2

ЕТК «Орлан» Дніпропетровсь-ка ОФСТ

 

17

 

 

 

17

Домрачев Володимир Ілліч

57-58

Комішна Катерина Андріївна

1988

1

ЕТК «Орлан» Дніпропетровсь-ка ОФСТ

 

17

 

 

 

17

Домрачев Володимир Ілліч

59-60

Щусь Оксана Миколаївна

1983

кмс

«Планета 1»,
м. Маріуполь

16

 

 

 

 

16

Сень Сергій Володимирович

59-60

Мордак Катерина Миронівна

1990

1

Херсонська ОФСТ

 

 

 

16

 

16

Писарчук Валерій Юрійович

61-63

Туровець Марія Олександрівна

1989

1

Донбас, Донецька ОФСТ

 

 

15

 

 

15

Телюков Геннадій Андрійович

61-63

Гордійчук Юлія Ігорівна

1989

1

ЗІГМУ,

м. Запоріжжя

 

15

 

 

 

15

Коллегаєв Михайло Юрійович

61-63

Івченко Марина Євгенівна

1964

1

«Планета Азовмаш»,
м. Маріуполь

15

 

 

 

 

15

Прокопенко Олег Іванович

64

Баязітова Анастасія Львівна

1989

2

«Верста», КУТЕП, м.Київ

 

13

 

 

 

13

Пустовойт Вадим Олександрович

65-67

Дерика Євгенія Олексіївна

1992

2

Полтавська область

 

 

 

 

11

11

Дерика Оксана Миколаївна

65-67

Пуха Анна Сергіївна

1991

2

Полтавська область

 

 

 

 

11

11

Дерика Оксана Миколаївна

65-67

Ніконоренко Руслана Ігорівна

1988

2

ХАІ, м.Харків

 

11

 

 

 

11

Григорович Антон Михайлович

68-76

Берлоус Оксана Костянтинівна

1991

2

Сквирський РЦДЮТ, Київська ОФСТ

 

 

 

10

 

10

Заєць Олександр Михайлович

68-76

Колодіна Тетяна Володимирівна

1992

2

Миколаївська область

 

 

 

 

10

10

Гладка Олена Володимирівна

68-76

Верещагіна Емілія Андріївна

1991

2

Закарпатська область

 

 

 

 

10

10

Левінець Михайло Михайлович

68-76

Кузьма Христина Василівна

1992

2

Закарпатська область

 

 

 

 

10

10

Левінець Михайло Михайлович

68-76

Хом’якова Юлія В’ячеславівна

1993

2

Дніпропетровсь-ка область

 

 

 

 

10

10

Коршок Яків Вілійович

68-76

Квітка Тетяна Анатоліївна

1988

1

«Верста Girl’s», м.Київ

 

10

 

 

 

10

Пустовойт Вадим Олександрович

68-76

Павлова Тетяна Сергіївна

1988

2

«Верста Girl’s», м.Київ

 

10

 

 

 

10

Пустовойт Вадим Олександрович

68-76

Руденок Людмила Анатоліївна

1989

2

«Верста Girl’s», м.Київ

 

10

 

 

 

10

Пустовойт Вадим Олександрович

68-76

Шубіна Ольга Михайлівна

1975

кмс

«Верста Girl’s», м.Київ

 

10

 

 

 

10

Пустовойт Вадим Олександрович

77

Мітіна Наталія Сергіївна

1992

2

Хмельницька область

 

 

 

 

9

9

Загруйко Юрій Михайлович

78-79

Домніна Владислава Сергіївна

1992

2

Полтавська область

 

 

 

 

8

8

Дерика Оксана Миколаївна

78-79

Мартинюк-Лотоцька Катерина Павлівна

1988

1

Збірна Львівської області, Львівська ОФСТ

 

 

8

 

 

8

Швець Микола Йосипович

80-85

Зубарєва Уляна Сергіївна

1987

1

«Планета Азовмаш», м.Маріуполь

7

 

 

 

 

7

Прокопенко Олег Іванович

80-85

Тимошенко Тетяна Миколаївна

1990

2

Сквирський РЦДЮТ, Київська ОФСТ

 

 

 

7

 

7

Заєць Олександр Михайлович

80-85

Васильєва Олеся Сергіївна

1992

2

АР Крим

 

 

 

 

7

7

Афанасьєв Сергій Георгійович

80-85

Кучеренко Катерина Віталіївна

1987

1

ЗОЦТКУМ м.Бердянськ

 

7

 

 

 

7

Іванов Юрій Миколайович

80-85

Романенко Світлана Володимирівна

1993

2

Миколаївська область

 

 

 

 

7

7

Гладка Олена Володимирівна

80-85

Савчук Катерина Олегівна

1992

2

Волинський ЦТСЕ — 2

 

 

 

7

 

7

Левчук Леонід Іванович

86-92

Яремчик Алла Володимирівна

1991

1

Волинський ЦТСЕ — 2

 

 

 

6

 

6

Левчук Леонід Іванович

86-92

Закуцька Катерина Олександрівна

1993

2

Запорізька область

 

 

 

 

6

6

Попов Євген Борисович

86-92

Микалюк Ганна Вікторівна

1993

2

Запорізька область

 

 

 

 

6

6

Попов Євген Борисович

86-92

Дашкевич Наталія Володимирівна

1982

кмс

СФОК «Колос», м. Вільнянськ

 

6

 

 

 

6

Нагорний Юрій Львович

86-92

Вербицька Аліна Олександрівна

1992

2

Сумська область

 

 

 

 

6

6

Лазоренко Олександр Олексійович

86-92

Уривська Лідія Олегівна

1993

2

Сумська область

 

 

 

 

6

6

Лазоренко Олександр Олексійович

86-92

Чернишова Ольга Сергіївна

1987

1

«Лукомор’є», м.Маріуполь

6

 

 

 

 

6

Божков Геннадій Борисович

93-95

Салазкіна Марина Станіславівна

1991

2

Одеська область

 

 

 

 

5

5

Шатунов Сергій Анатолійович

93-95

Суходольська Любов Володимирівна

1991

2

Одеська область

 

 

 

 

5

5

Шатунов Сергій Анатолійович

93-95

Свінціцька Маргарита В’ячеславівна

1982

кмс

«Акваланг», м.Севастополь

5

 

 

 

 

5

Потапов Роман Валентинович

96-101

Самолюк Аліна Вікторівна

1992

2

Полонська міська станція юних туристів «Обрій»

 

 

 

 

4

4

Дзоба Святослав Володимирович

96-101

Туринська Олена Петрівна

1992

2

Дніпропетровсь-ка область

 

 

 

 

4

4

Коршок Яків Вілійович

96-101

Смелова Юлія Володимирівна

1992

2

Харківська область

 

 

 

 

4

4

Іванов Володимир Юрійович

96-101

Суздалова Марина Сергіївна

1991

2

Харківська область

 

 

 

 

4

4

Іванов Володимир Юрійович

96-101

Козловська Вікторія Олександрівна

1993

2

Миколаївська область

 

 

 

 

4

4

Гладка Олена Володимирівна

96-101

Литвинюк Ольга Володимирівна

1991

2

Миколаївська область

 

 

 

 

4

4

Гладка Олена Володимирівна

102-104

Макаренко Ангеліна Едуардівна

1992

2

Полтавська область

 

 

 

 

3

3

Дерика Оксана Миколаївна

102-104

Миць Тетяна Василівна

1991

2

Полонська міська станція юних туристів «Обрій»

 

 

 

 

3

3

Дзоба Святослав Володимирович

102-104

Назима Тетяна Станіславівна

1992

2

Сумська область

 

 

 

 

3

3

Лазоренко Олександр Олексійович