Лучшие спортсмены

Міс-
це в
рей-
тингу

Прiзвище, iм’я та по батьковi спортсменiв

Рік
на-
род-
жен-
ня

Роз-
ряд,
зван-
ня

ФСТ, СК

Бали за змагання

Тренер

Чемпі-
онат
дорос-
лі

Куб-
ок
Хор-
тиці

Скель-
но-
льодо-
ві

Зал

Чемпі-
онат
юніо-
ри

за рік

1

Суржко Михайло Станіславович

1979

кмс

«Вертикаль» м.Кам`янець-Подільський, Хмельницька ОФСТ

295

 

110

130

 

535

Загоруйко Юрій Михайлович

2

Поситько Костянтин Вікторович

1987

кмс

«Вертикаль» м.Кам`янець-Подільський, Хмельницька ОФСТ

335

 

135

52

 

522

Загоруйко Юрій Михайлович

3

Трощенко Михайло Володимирович

1983

МС

СК «Олімп»,
м. Миколаїв

164

 

115

 

 

279

Мартинов Сергій Володимирович

4

Кашарайло Сергій Леонідович

1986

кмс

«Дніпро», Дніпропетровська ОФСТ

25

107

61

78

 

271

Коршок Яків Вілійович

5

Лиськов Андрій Миколайович

1990

кмс

«Вертикаль» м.Кам`янець-Подільський, Хмельницька ОФСТ

122

 

120

 

 

242

Загоруйко Юрій Михайлович

6

Малюк Дмитро Олександрович

1989

кмс

«Дніпро», Дніпропетровська ОФСТ

45

107

33

52

 

237

Коршок Яків Вілійович

7

Герасін Віталій Олександрович

1989

кмс

«Дніпро», Дніпропетровська ОФСТ

25

29

61

113

 

228

Коршок Яків Вілійович

8

Сверкунов Артем Юрійович

1976

кмс

СК «Олімп»,

м. Миколаїв

128

 

93

 

 

220

Мартинов Сергій Володимирович

9

Строна Олександр Миколайович

1971

кмс

Компанія МКС, Київська ОФСТ

84

107

26

 

 

216

Куцаєв Володимир Вікторович

10

Мулько Михайло Володимирович

1983

кмс

«Вертикаль» м.Кам`янець-Подільський, Хмельницька ОФСТ

168

 

35

 

 

203

Загоруйко Юрій Михайлович

11

Боржиєвський Віктор Болеславович

1986

кмс

«Вертикаль» м.Кам`янець-Подільський, Хмельницька ОФСТ

174

 

25

 

 

199

Загоруйко Юрій Михайлович

12-13

Карасьов Денис Павлович

1983

кмс

АДІ ДонНТУ
м. Горлівка

124

67

 

 

 

190

Карасьов Денис Павлович

12-13

Григорович Антон Михайлович

1966

МС

Компанія МКС, Київська ОФСТ

59

107

24

 

 

190

Куцаєв Володимир Вікторович

14

Гусев Олександр Олександрович

1989

кмс

АДІ ДонНТУ м.Горлівка

111

67

 

 

 

178

Карасьов Денис Павлович

15

Трифільцев Андрій Євгенович

1982

кмс

СК «Олімп», м.Миколаїв

129

 

38

 

 

167

Мартинов Сергій Володимирович

16

Хархаліс Антон Ярославович

1989

кмс

«Про100EXTREME» м. Львів

40

98

 

20

 

157

Хархаліс Оксана Степанівна

17

Коршок Яків Вілійович

1959

кмс

«Дніпро», Дніпропетровська ОФСТ

25

107

15

9

 

155

Коршок Яків Вілійович

18

Свердел Тарас Сергійович

1990

1

«Про100EXTREME» м. Львів

26

98

 

29

 

153

Хархаліс Оксана Степанівна

19

Муляр Володимир Іванович

1986

кмс

«Вертикаль» м.Кам`янець-Подільський, Хмельницька ОФСТ

88

 

26

30

 

144

Загоруйко Юрій Михайлович

20

Баєв Олексій Володимирович

1984

кмс

АДІ ДонНТУ
м. Горлівка

141

 

 

 

 

141

Карасьов Денис Павлович

21

Бистрицький Олександр Леонідович

1981

1

«Меридіан», ХНУ, м. Хмельницький

48

 

 

88

 

136

Гриндій Олег Васильович

22

Зайкин Олексій Володимирович

1976

кмс

СК «Олімп»,
м. Миколаїв

92

 

38

 

 

129

Мартинов Сергій Володимирович

23

Скиба Тарас Михайлович

1990

кмс

«Про100EXTREME» м. Львів

17

98

13

 

 

128

Хархаліс Оксана Степанівна

24-25

Четверік Станіслав Олександрович

1987

кмс

АДІ ДонНТУ
м. Горлівка

127

 

 

 

 

127

Карасьов Денис Павлович

24-25

Ульченко Сергій Олегович

1985

кмс

Компанія МКС, Київська ОФСТ

78

 

24

25

 

127

Куцаєв Володимир Вікторович

26

Ткаченко Назар Іванович

1984

1

Компанія МКС, Київська ОФСТ

88

9

28

 

 

125

Куцаєв Володимир Вікторович

27

Калініченко Олександр Миколайович

1982

кмс

СК «Олімп»,
м. Миколаїв

92

 

32

 

 

124

Мартинов Сергій Володимирович

28

Гора Андрій Юрійович

1989

1

м. Кам’янець-Подільський ХОФСТ

 

 

120

 

 

120

Горячок Наталія Іванівна

29-30

Бандрівський Іван Степанович

1988

1

«Про100EXTREME» м. Львів

30

89

 

 

 

119

Хархаліс Оксана Степанівна

29-30

Чернецький Михайло Андрійович

1986

1

«pro100EXTREME» — збірна Львівської області

 

98

 

21

 

119

Хархаліс Оксана Степанівна

31

Сень Сергій Володимирович

1983

кмс

«Планета 1»,
м. Маріуполь

6

78

21

 

 

106

Сень Сергій Володимирович

32-33

Денисенко Олексій Володимирович

1983

кмс

АДІ ДонНТУ м. Горлівка

105

 

 

 

 

105

Карасьов Денис Павлович

32-33

Шинкаренко Максим Сергійович

1981

кмс

«Траверс», ТКГ НТУУ «КПІ», м.Київ

31

39

34

 

 

105

Келін Олексій Леонідович

34-36

Чуб Тарас Сергійович

1988

1

KINOSURA
м. Київ

36

27

 

30

 

94

Бойко Вадим Сергійович

34-36

Бондаренко Борис Сергійович

1987

кмс

м. Кам’янець-Подільський ХОФСТ

 

 

94

 

 

94

Горячок Наталія Іванівна

34-36

Кролик Олег Миколайович

1983

кмс

м. Кам’янець-Подільський ХОФСТ

 

 

94

 

 

94

Горячок Наталія Іванівна

37

Максименюк Олександр Семенович

1985

1

Одеська ОФСТ

 

 

93

 

 

93

Павлов Олександр Анатолійович

38

Наконечний Антон Олександрович

1987

кмс

«Траверс»- ТКГ,
м. Київ

22

39

30

 

 

91

Келін Олексй Леонідович

39

Должиков Гліб Олексійович

1986

1

KINOSURA
м. Київ

37

27

 

21

 

86

Бойко Вадим Сергійович

40

Стариков Дмитро Олександрович

1983

кмс

Компанія МКС, Київська область

 

39

 

44

 

84

Куцаєв Володимир Вікторович

41

Чуранов Андрій Леонідович

1985

1

KINOSURA
м. Київ

40

27

 

15

 

83

Бойко Вадим Сергійович

42

Ємельянов Михайло Михайлович

1989

1

ДПЗМКБ «Прогрес» ім. А.Г. Івченко,
м. Запоріжжя

62

18

 

 

 

80

Беззубов Микола Миколайович

43-47

Молдованов Іван Олександрович

1975

2

м. Маріуполь

 

78

 

 

 

78

Потапов Леонід Олегович

43-47

Молдованов Максим Олександрович

1981

кмс

м. Маріуполь

 

78

 

 

 

78

Потапов Леонід Олегович

43-47

Недоступ Андрій Леонідович

1981

2

м. Маріуполь

 

78

 

 

 

78

Потапов Леонід Олегович

43-47

Потапов Леонід Олегович

1982

2

м. Маріуполь

 

78

 

 

 

78

Потапов Леонід Олегович

43-47

Беззубов Микола Миколайович

1961

МС

ДПЗМКБ «Прогрес» ім. А.Г. Івченко,
м. Запоріжжя

78

 

 

 

 

78

Беззубов Микола Миколайович

48

Козирков Денис Олександрович

1987

1

Компанія МКС, Київська ОФСТ

77

 

 

 

 

77

Куцаєв Володимир Вікторович

49

Іваник Сергій Володимирович

1984

кмс

«Дніпро», Дніпропетровська ОФСТ

27

 

 

46

 

73

Коршок Яків Вілійович

50-51

Білокрилий Євген Володимирович

1991

1

Херсонська ОФСТ

 

 

 

10

59

69

Писарчук Валерій Юрійович

50-51

Принь Максим Володимирович

1979

кмс

ДПЗМКБ «Прогрес» ім. А.Г. Івченко,
м. Запоріжжя

69

 

 

 

 

69

Беззубов Микола Миколайович

52-54

Крилюк Артем Ілліч

1985

кмс

ФСТ Чернівецької області

 

 

55

12

 

67

Гуляєв Артем Вікторович

52-54

Адонін Денис Ігорович

1990

кмс

ТТЦ «Донбас», м.Горлівка

 

67

 

 

 

67

Карасьов Денис Павлович

52-54

Барков Олександр Юрійович

1987

1

«Траверс», ТКГ НТУУ «КПІ», м.Київ

32

 

34

 

 

67

Келін Олексій Леонідович

55-57

Кішпан Анатолій Вікторович

1988

1

ФСТ Чернівецької області

 

 

54

12

 

65

Гуляєв Артем Вікторович

55-57

Островський Юрій Вікторович

1987

кмс

«Меридіан», ХНУ, м. Хмельницький

33

 

 

32

 

65

Гриндій Олег Васильович

55-57

Биковський Іван Іванович

1990

1

«Олімп — ЗНУ» м. Запоріжжя

 

29

 

36

 

65

Некрасов Сергій Андрійович

58

Добичин Тимофій Олександрович

1986

1

«Планета 1»,
м. Маріуполь

42

 

21

 

 

64

Сень Сергій Володимирович

59

Піменов Леонід Олександрович

1985

1

Севастопольський клуб туристів

62

 

 

 

 

62

Борозинець Наталя Олександрівна

60-68

Макаров Олег Сергійович

1990

1

Севастопольський клуб туристів

59

 

 

 

 

59

Борозинець Наталя Олександрівна

60-68

Щелоков Микола Антонович

1989

1

Збірна АР Крим

59

 

 

 

 

59

Летунов Юрій Костянтинович

60-68

Ариков Сергій Сергійович

1984

1

СК «Юніт» — 2 Борисфен, м.Запоріжжя

 

59

 

 

 

59

Завгородня Тетяна Григорівна

60-68

Бадеха Євген Вікторович

1990

2

СК «Юніт» — 2 Борисфен, м.Запоріжжя

 

59

 

 

 

59

Завгородня Тетяна Григорівна

60-68

Біляєв Сергій Владиславович

1991

2

Херсонська область

 

 

 

 

59

59

Юрін Олег Васильович

60-68

Левартовський Олександр Олександрович

1987

3

СК «Юніт» — 2 Борисфен, м.Запоріжжя

 

59

 

 

 

59

Завгородня Тетяна Григорівна

60-68

Рябенко Олександр Олександрович

1992

1

Херсонська область

 

 

 

 

59

59

Юрін Олег Васильович

60-68

Скрипченко Костянтин Миколайович

1989

2

СК «Юніт» — 2 Борисфен, м.Запоріжжя

 

59

 

 

 

59

Завгородня Тетяна Григорівна

60-68

Холмецький Дмитро Костянтинович

1989

1

СК «Юніт» — 2 Борисфен, м.Запоріжжя

 

59

 

 

 

59

Завгородня Тетяна Григорівна

69

Кігель Олександр Володимирович

1988

мс

АДІ ДонНТУ м.Горлівка

13

44

 

 

 

58

Карасьов Денис Павлович

70-74

Андронатій Сергій Олександрович

1983

1

т/к «Романтик» ОПУ, м.Одеса

 

56

 

 

 

56

Андронатій Сергій Олександрович

70-74

Анісімов Олександр Володимирович

1983

1

т/к «Романтик» ОПУ, м.Одеса

 

56

 

 

 

56

Андронатій Сергій Олександрович

70-74

Ріпа Дмитро Миколайович

1988

1

т/к «Романтик» ОПУ, м.Одеса

 

56

 

 

 

56

Андронатій Сергій Олександрович

70-74

Сухарчук Павло Олександрович

1985

1

т/к «Романтик» ОПУ, м.Одеса

 

56

 

 

 

56

Андронатій Сергій Олександрович

70-74

Тесленко Михайло Сергійович

1986

1

т/к «Романтик» ОПУ, м.Одеса

 

56

 

 

 

56

Андронатій Сергій Олександрович

75-78

Калиниченко Дмитро Володимирович

1982

1

Севастопольський клуб туристів

55

 

 

 

 

55

Борозинець Наталя Олександрівна

75-78

Д`ячков Дмитро Олександрович

1976

кмс

ДПЗМКБ «Прогрес» ім. А.Г. Івченко,
м. Запоріжжя

55

 

 

 

 

55

Беззубов Микола Миколайович

75-78

Кисилиця Іван Михайлович

1982

кмс

ФСТ Чернівецької області

 

 

55

 

 

55

Кисилиця Іван Михайлович

75-78

Осадчий Андрій Анатолійович

1976

1

«Фантом» м.Львів

 

39

15

 

 

55

Винокур Максим Миколайович

79-80

Звенигородський Олексій Миколайович

1987

кмс

ФСТ Чернівецької області

 

 

54

 

 

54

Кисилиця Іван Михайлович

79-80

Сандул Дмитро Вікторович

1985

кмс

ФСТ Чернівецької області

 

 

54

 

 

54

Кисилиця Іван Михайлович

81

Фролов Сергій Іванович

1976

1

ДПЗМКБ «Прогрес» ім. А.Г. Івченко,
м. Запоріжжя

52

 

 

 

 

52

Беззубов Микола Миколайович

82-86

Дорошев Олексій Сергійович

1982

1

Збірна АР Крим

51

 

 

 

 

51

Летунов Юрій Костянтинович

82-86

Колотвінов Олексій Володимирович

1981

кмс

Збірна АР Крим

51

 

 

 

 

51

Летунов Юрій Костянтинович

82-86

Овчаренко Олександр Володимирович

1971

кмс

Збірна АР Крим

51

 

 

 

 

51

Летунов Юрій Костянтинович

82-86

Шевченко Олексій Сергійович

1989

1

«Меридіан», ХНУ, м. Хмельницький

34

 

17

 

 

51

Гриндій Олег Васильович

82-86

Хаткевич Микола Миколайович

1984

1

Севастопольський клуб туристів

51

 

 

 

 

51

Борозинець Наталя Олександрівна

87

Винокур Максим Миколайович

1983

1

«Фантом» м.Львів

 

39

7

 

 

47

Винокур Максим Миколайович

88-92

Гулькін Роман Валерійович

1992

2

АР Крим

 

 

 

 

46

46

Афанасьєв Сергій Георгійович

88-92

Забара Микита Сергійович

1992

2

АР Крим

 

 

 

 

46

46

Афанасьєв Сергій Георгійович

88-92

Липченко Сергій Сергійович

1991

2

АР Крим

 

 

 

 

46

46

Афанасьєв Сергій Георгійович

88-92

Яковчук Олександр Сергійович

1991

2

АР Крим

 

 

 

 

46

46

Афанасьєв Сергій Георгійович

88-92

Волобуєв Вячеслав Олександрович

1981

кмс

Дніпро, Дніпропетровська ОФСТ

 

 

46

 

 

46

Коршок Яків Вілійович

93-94

Денисенко Олексій Володимирович

1983

1

ТТЦ «Донбас»,

м. Горлівка

 

44

 

 

 

44

Карасьов Денис Павлович

93-94

Летунов Юрій Костянтинович

1958

кмс

Збірна АР Крим

44

 

 

 

 

44

Летунов Юрій Костянтинович

95-96

Максимюк Дмитро Анатолійович

1988

1

Кам’янець-Подільська СЮТур

 

 

41

 

 

41

Шевченко Олексій Сергійович

95-96

Ліннік Микита Андрійович

1986

кмс

Дніпро -2, Дніпропетровська ОФСТ

 

 

19

22

 

41

Коршок Яків Вілійович

97-101

Мартинюк Павло Романович

1985

1

«Фантом»
м.Львів

 

39

 

 

 

39

Винокур Максим Миколайович

97-101

Рукавець Юрій Ігорович

1990

1

«Фантом»
м.Львів

 

39

 

 

 

39

Винокур Максим Миколайович

97-101

Рукавець Ярослав Ігорович

1991

1

«Фантом»
м.Львів

 

39

 

 

 

39

Винокур Максим Миколайович

97-101

Янчик Олексій Володимирович

1982

кмс

«Траверс»- ТКГ,
м. Київ

 

39

 

 

 

39

Келін Олексй Леонідович

97-101

Ситкевич Дмитро Геннадійович

1991

2

АР Крим

 

 

 

 

39

39

Афанасьєв Сергій Георгійович

102

Крашевський Єгор Олександрович

1984

кмс

Компанія МКС, Київська ОФСТ

 

 

 

37

 

37

Куцаєв Володимир Вікторович

103-105

Нестеров Олег Васильович

1986

кмс

«Меридіан», ХНУ, м. Хмельницький

22

 

 

14

 

36

Гриндій Олег Васильович

103-105

Дідур Андрій Олегович

1987

кмс

т/к Штурм,
м. Хмельницький

 

 

36

 

 

36

Мулько Михайло Володимирович

103-105

Потапов Роман Валенинович

1976

1

Компанія МКС

27

9

 

 

 

36

Куцаєв Володимир Вікторович

106-111

Галімов Тимур Олегович

1966

1

«Біла Акація»
м. Одеса

 

35

 

 

 

35

Гнатовський Юрій Олександрович

106-111

Гнатовський Юрій Олександрович

1966

1

«Біла Акація»
м. Одеса

 

35

 

 

 

35

Гнатовський Юрій Олександрович

106-111

Жмуренко Сергій Петрович

1966

1

«Біла Акація»
м. Одеса

 

35

 

 

 

35

Гнатовський Юрій Олександрович

106-111

Ізместьєв Андрій Анатолійович

1967

кмс

«Біла Акація»
м. Одеса

 

35

 

 

 

35

Гнатовський Юрій Олександрович

106-111

Кукін Дмитро Миколайович

1976

1

«Біла Акація»
м. Одеса

 

35

 

 

 

35

Гнатовський Юрій Олександрович

106-111

Ващук Дмитро Петрович

1978

МС

Хмельницька
ОФСТ — 2

 

 

26

9

 

35

Горячок Наталія Іванівна

112-114

Габай Юрій Васильович

1983

кмс

т/к Штурм,
м. Хмельницький

 

 

34

 

 

34

Мулько Михайло Володимирович

112-114

Садецький Андрій Анатолійович

1984

кмс

т/к Штурм,
м. Хмельницький

 

 

34

 

 

34

Мулько Михайло Володимирович

112-114

Манільчук Вадим Михайлович

1985

кмс

«Траверс», ТКГ НТУУ «КПІ», м.Київ

34

 

 

 

 

34

Келін Олексій Леонідович

115-119

Абілов Ніджат Інтигам Огли

1989

1

ЗОЦТКУМ м.Бердянськ

 

33

 

 

 

33

Іванов Юрій Миколайович

115-119

Бєлінський Роман Павлович

1991

2

ЗОЦТКУМ м.Бердянськ

 

33

 

 

 

33

Іванов Юрій Миколайович

115-119

Костенко Сергій Володимирович

1988

1

ЗОЦТКУМ м.Бердянськ

 

33

 

 

 

33

Іванов Юрій Миколайович

115-119

Крилов Євген Андрійович

1989

1

ЗОЦТКУМ м.Бердянськ

 

33

 

 

 

33

Іванов Юрій Миколайович

115-119

Лазаренко Євген Васильович

1988

1

ЗОЦТКУМ м.Бердянськ

 

33

 

 

 

33

Іванов Юрій Миколайович

120-124

Душка Костянтин Анатолійович

1983

2

«Верста», КУТЕП, м.Київ

 

30

 

 

 

30

Пустовойт Вадим Олександрович

120-124

Торічнєв Микола Миколайович

1988

кмс

«Верста», КУТЕП, м.Київ

 

30

 

 

 

30

Пустовойт Вадим Олександрович

120-124

Цирень Євген Анатолійович

1987

кмс

«Верста», КУТЕП, м.Київ

 

30

 

 

 

30

Пустовойт Вадим Олександрович

120-124

Шаповалов Олександр Михайлович

1982

МС

«Верста», КУТЕП, м.Київ

 

30

 

 

 

30

Пустовойт Вадим Олександрович

120-124

Вараниця Михайло Михайлович

1987

кмс

т/к Штурм,
м. Хмельницький

 

 

30

 

 

30

Мулько Михайло Володимирович

125-131

Бєлінський Роман Павлович

1991

2

Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді

 

 

 

 

29

29

Іванова Людмила Олександрівна

125-131

Вейван Сергій Володимирович

1992

2

Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді

 

 

 

 

29

29

Іванова Людмила Олександрівна

125-131

Тиховський Андрій Олегович

1992

2

Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді

 

 

 

 

29

29

Іванова Людмила Олександрівна

125-131

Шевчук Ярослав Анатолійович

1991

2

Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді

 

 

 

 

29

29

Іванова Людмила Олександрівна

125-131

Зеленюк Юрій Олексійович

1988

кмс

«Олімп — ЗНУ»
м. Запоріжжя

 

29

 

 

 

29

Некрасов Сергій Андрійович

125-131

Некрасов Іван Сергійович

1988

кмс

«Олімп — ЗНУ»
м. Запоріжжя

 

29

 

 

 

29

Некрасов Сергій Андрійович

125-131

Чернявський Іван Сергійович

1989

кмс

«Олімп — ЗНУ»
м. Запоріжжя

 

29

 

 

 

29

Некрасов Сергій Андрійович

132-135

Адамлюк Андрій Олександрович

1981

1

«Акваланг», м.Севастополь

27

 

 

 

 

27

Потапов Роман Валентинович

132-135

Кухарчук-Ковальов Артем Володимирович

1982

кмс

«Акваланг», м.Севастополь

27

 

 

 

 

27

Потапов Роман Валентинович

132-135

Теплицький Євген Олександрович

1986

1

«Акваланг», м.Севастополь

27

 

 

 

 

27

Потапов Роман Валентинович

132-135

Олексин Тарас Ярославович

1986

1

Івано-Франківська ОФСТ

27

 

 

 

 

27

Климко Віктор Юліанович

136

Ружило Олександр Ігорович

1988

1

Івано-Франківська ОФСТ

26

 

 

 

 

26

Климко Віктор Юліанович

137

Крот Сергій Валентинович

1990

І

Дніпро -2, Дніпропетровська ОФСТ

 

 

 

25

 

25

Коршок Яків Вілійович

138-140

Зелізко Любомир Степанович

1991

кмс

ФСТ Чернівецької області

 

 

 

24

 

24

Гуляєв Артем Вікторович

138-140

Ковальов Олександр Петрович

1958

1

Севастопольський клуб туристів

24

 

 

 

 

24

Борозинець Наталя Олександрівна

138-140

Бойко Вадим Сергійович

1981

1

KINOSURA м. Київ

24

 

 

 

 

24

Бойко Вадим Сергійович

141-145

Корнієнко Артем Андрійович

1986

1

«Планета Азовмаш»,
м. Маріуполь

23

 

 

 

 

23

Прокопенко Олег Іванович

141-145

Шишко Євген Олександрович

1987

1

«Планета Азовмаш»,
м. Маріуполь

23

 

 

 

 

23

Прокопенко Олег Іванович

141-145

Салієнко Олександр Борисович

1991

1

Кам’янець-Подільська СЮТур

 

 

14

 

9

23

Шевченко Олексій Сергійович

141-145

Перевозчиков Костянтин Валерійович

1975

1

СК «Олімп»,
м. Миколаїв

23

 

 

 

 

23

Мартинов Сергій Володимирович

141-145

Чернецький Михайло Андрійович

1986

1

«Про100EXTREME» м. Львів

23

 

 

 

 

23

Хархаліс Оксана Степанівна

146-151

Котович Михайло Ярославович

1986

1

«Про100EXTREME» м. Львів

13

9

 

 

 

22

Хархаліс Оксана Степанівна

146-151

Журахін Антон Миколайович

1986

1

«Акваланг», м.Севастополь

22

 

 

 

 

22

Потапов Роман Валентинович

146-151

Логвіненко Володимир Геннадійович

1987

1

ТТЦ «Донбас», м.Горлівка

 

22

 

 

 

22

Карасьов Денис Павлович

146-151

Мартинов Сергій Володимирович

1972

МС

СК Олімп м.Миколаїв

 

 

22

 

 

22

Трощенко Володимир Олександрович

146-151

Солодовник Михайло Олегович

1988

1

ТТЦ «Донбас», м.Горлівка

 

22

 

 

 

22

Карасьов Денис Павлович

146-151

Денисенко Ігор Олександрович

1987

1

«Планета Азовмаш»,
м. Маріуполь

22

 

 

 

 

22

Прокопенко Олег Іванович

152-156

Абрам’юк Роман Васильович

1981

1

Івано-Франківська ОФСТ

21

 

 

 

 

21

Климко Віктор Юліанович

152-156

Лук’яненко Сергій Миколайович

1992

2

Чернігівська область

 

 

 

 

21

21

Юр’єв Віталій Леонідович

152-156

Нечай Дмитро Миколайович

26.10.1992

2

Чернігівська область

 

 

 

 

21

21

Юр’єв Віталій Леонідович

152-156

Ніколаєнко Дмитро Миколайович

1992

2

Чернігівська область

 

 

 

 

21

21

Юр’єв Віталій Леонідович

152-156

Поляниця Юрій Вікторович

1992

2

Чернігівська область

 

 

 

 

21

21

Юр’єв Віталій Леонідович

157-159

Павлов Олександр Анатолійович

1986

1

Одеська ОФСТ

 

 

20

 

 

20

Павлов Олександр Анатолійович

157-159

Костюк Олександр Миколайович

1965

1

Івано-Франківська ОФСТ

20

 

 

 

 

20

Климко Віктор Юліанович

157-159

Васильєв Артем Геннадійович

1991

2

Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді

 

 

 

 

20

20

Іванова Людмила Олександрівна

160-163

Пшінка Богдан Олегович

1992

кмс

Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді

 

 

 

 

19

19

Шаповалов Олександр Михайлович

160-163

Федюков Віктор Миколайович

1993

1

Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді

 

 

 

 

19

19

Шаповалов Олександр Михайлович

160-163

Чередниченко Леонід Валерійович

1991

кмс

Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді

 

 

 

 

19

19

Шаповалов Олександр Михайлович

160-163

Яремчук Олександр Юрійович

1992

1

Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді

 

 

 

 

19

19

Шаповалов Олександр Михайлович

164-177

Богданов Богдан Зарифович

1991

2

СК «Юніт»,
м. Запоріжжя

 

18

 

 

 

18

Завгородня Тетяна григорівна

164-177

Гармаш Костянтин Ігорович

1990

2

СК «Юніт»,
м. Запоріжжя

 

18

 

 

 

18

Завгородня Тетяна григорівна

164-177

Казанцев Антон Федорович

1989

1

СК «Юніт»,
м. Запоріжжя

 

18

 

 

 

18

Завгородня Тетяна григорівна

164-177

Марченко Віталій Романович

1991

1

СК «Юніт»,
м. Запоріжжя

 

18

 

 

 

18

Завгородня Тетяна григорівна

164-177

Кизимович Денис Юрійович

1987

1

Івано-Франківська ОФСТ

18

 

 

 

 

18

Климко Віктор Юліанович

164-177

Берсенев Олексій Володимирович

1980

1

т/к «Романтик» ЗМУ, м.Одеса

 

18

 

 

 

18

Мінів Богдан Юрійович

164-177

Земляний Антон Анатолійович

1979

2

т/к «Романтик» ЗМУ, м.Одеса

 

18

 

 

 

18

Мінів Богдан Юрійович

164-177

Лапунов Артур Олексійович

1987

кмс

«ЦПР та ДТ» Дніпропетровська ОФСТ

 

18

 

 

 

18

Волкова Вікторія Леонідівна

164-177

Малий Олександр Сергійович

1984

2

«ЦПР та ДТ» Дніпропетровська ОФСТ

 

18

 

 

 

18

Волкова Вікторія Леонідівна

164-177

Мєрний Сергій Геннадійович

1979

2

«ЦПР та ДТ» Дніпропетровська ОФСТ

 

18

 

 

 

18

Волкова Вікторія Леонідівна

164-177

Тараба Дмитро Юрійович

1986

2

«ЦПР та ДТ» Дніпропетровська ОФСТ

 

18

 

 

 

18

Волкова Вікторія Леонідівна

164-177

Маланчук Іван Іванович

1986

кмс

Вертикаль,
м. Кам’янець-Подільський

 

 

18

 

 

18

Ващук Дмитро Петрович

164-177

Романов Максим Миколайович

1979

1

Глобус КПІ, м.Київ

 

 

18

 

 

18

Келін Олексій Леонідович

164-177

Щербатій Олександр Михайлович

1981

1

Глобус КПІ, м.Київ

 

 

18

 

 

18

Келін Олексій Леонідович

178-186

Андронов Віталій Валерійович

1986

1

ЕТК «Орлан» Дніпропетровська ОФСТ

 

17

 

 

 

17

Домрачев Володимир Ілліч

178-186

Артамонов Олексій Сергійович

1986

1

Компанія МКС

 

17

 

 

 

17

Куцаєв Володимир Вікторович

178-186

Гладкий Юрій Сергійович

1989

2

ЕТК «Орлан» Дніпропетровська ОФСТ

 

17

 

 

 

17

Домрачев Володимир Ілліч

178-186

Іванченко Сергій Олегович

1986

кмс

«Верста», КУТЕП, м.Київ

 

17

 

 

 

17

Пустовойт Вадим Олександрович

178-186

Линник Микита Андрійович

1986

кмс

Компанія МКС, Київська область

 

17

 

 

 

17

Куцаєв Володимир Вікторович

178-186

Нікітенков Сергій Сергійович

1989

1

ЕТК «Орлан» Дніпропетровська ОФСТ

 

17

 

 

 

17

Домрачев Володимир Ілліч

178-186

Палієнко Сергій Володимирович

1984

1

Компанія МКС, Київська область

 

17

 

 

 

17

Куцаєв Володимир Вікторович

178-186

Скороходов Євген Віталійович

1990

1

ЕТК «Орлан» Дніпропетровська ОФСТ

 

17

 

 

 

17

Домрачев Володимир Ілліч

178-186

Небесний Віталій Іонович

1990

1

Кам’янець-Подільська СЮТур

 

 

17

 

 

17

Шевченко Олексій Сергійович

187-190

Стремовський Андрій Олександрович

1985

1

«Планета 1», м. Маріуполь

16

 

 

 

 

16

Сень Сергій Володимирович

187-190

Келін Олексій Леонідович

1979

МС

«Траверс», ТКГ НТУУ «КПІ», м.Київ

16

 

 

 

 

16

Келін Олексій Леонідович

187-190

Мартинюк-Лотоцький Костянтин Павлович

1984

кмс

«Про100EXTREME» м. Львів

16

 

 

 

 

16

Хархаліс Оксана Степанівна

187-190

Бачинський Віктор Петрович

1990

1

Збірна Львівської області, Львівська ОФСТ

 

 

16

 

 

16

Швець Микола Йосипович

191-199

Кривуля Олександр Володимирович

1985

1

Дніпро — 1, Дніпропетровська ОФСТ

 

 

 

15

 

15

Коршок Яків Вілійович

191-199

Курсов Олександр Сергійович

1986

1

Донбас, Донецька ОФСТ

 

 

15

 

 

15

Телюков Геннадій Андрійович

191-199

Бірук Віктор Пилипович

1963

кмс

ЗІГМУ, м. Запоріжжя

 

15

 

 

 

15

Коллегаєв Михайло Юрійович

191-199

Горошко Олександр Валерійович

1987

кмс

ЗІГМУ, м. Запоріжжя

 

15

 

 

 

15

Коллегаєв Михайло Юрійович

191-199

Зуб Олександр Миколайович

1979

кмс

ЗІГМУ, м. Запоріжжя

 

15

 

 

 

15

Коллегаєв Михайло Юрійович

191-199

Медведєв Антон Сергійович

1986

кмс

ЗІГМУ, м. Запоріжжя

 

15

 

 

 

15

Коллегаєв Михайло Юрійович

191-199

Побідьоний Артур Миколайович

1988

1

«Планета Азовмаш»,
м. Маріуполь

15

 

 

 

 

15

Прокопенко Олег Іванович

191-199

Прокопенко Олег Іванович

1962

1

«Планета Азовмаш»,
м. Маріуполь

15

 

 

 

 

15

Прокопенко Олег Іванович

191-199

Третяченко Олександр Сергійович

1988

1

ЗІГМУ, м. Запоріжжя

 

15

 

 

 

15

Коллегаєв Михайло Юрійович

200-209

Посипайко Євген Володимирович

1979

1

Донбас, Донецька ОФСТ

 

 

14

 

 

14

Телюков Геннадій Андрійович

200-209

Білий Олексій Миколайович

1992

2

Дніпропетровська область

 

 

 

 

14

14

Коршок Яків Вілійович

200-209

Більницький В’ячеслав Вадимович

1992

2

Дніпропетровська область

 

 

 

 

14

14

Коршок Яків Вілійович

200-209

Гунько Тарас Костянтинович

1992

1

Дніпропетровська область

 

 

 

 

14

14

Коршок Яків Вілійович

200-209

Карєєв Євген Ігорович

1993

2

Дніпропетровська область

 

 

 

 

14

14

Коршок Яків Вілійович

200-209

Сєдєльніков Ігор Сергійович

1992

2

Дніпропетровська область

 

 

 

 

14

14

Коршок Яків Вілійович

200-209

Скавренюк Олександр Геннадійович

1990

1

Кам’янець-Подільська СЮТур

 

 

14

 

 

14

Шевченко Олексій Сергійович

200-209

Муравьйов Андрій Михайлович

1976

1

Одеська ОФСТ

 

 

14

 

 

14

Павлов Олександр Анатолійович

200-209

Ріпа Сергій Миколайович

1988

1

Одеська ОФСТ

 

 

14

 

 

14

Павлов Олександр Анатолійович

200-209

Ковалик Юрій Васильович

1985

1

Одеська ОФСТ

 

 

14

 

 

14

Павлов Олександр Анатолійович

210-215

Добридін Іван Олегович

1987

1

Севастопольський клуб туристів

13

 

 

 

 

13

Борозинець Наталя Олександрівна

210-215

Тритецький Олексій Вікторович

1989

1

Збірна Львівської області, Львівська ОФСТ

 

 

13

 

 

13

Швець Микола Йосипович

210-215

Билин Сергій Васильович

1992

1

Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді

 

 

 

 

13

13

Шаповалов Олександр Михайлович

210-215

Ізюмський Олексій Леонідович

1986

1

«Лукомор’є», м.Маріуполь

13

 

 

 

 

13

Божков Геннадій Борисович

210-215

Ченський Максим Вікторович

1981

1

«Лукомор’є», м.Маріуполь

13

 

 

 

 

13

Божков Геннадій Борисович

210-215

Корнієнко Дмитро Андрійович

1986

1

«Планета 1», м. Маріуполь

13

 

 

 

 

13

Сень Сергій Володимирович

216-219

Олексюк Сергій Володимироч

1991

1

Волинський ЦТСЕ — 1

 

 

 

12

 

12

Левчук Леонід Іванович

216-219

Левчук Олександр Михайлович

1991

1

Херсонська ОФСТ

 

 

 

12

 

12

Писарчук Валерій Юрійович

216-219

Бондаренко Євген Васильович

1980

1

«Лукомор’є», м.Маріуполь

12

 

 

 

 

12

Божков Геннадій Борисович

216-219

Юрченко Сергій Ігорович

1988

1

«Лукомор’є», м.Маріуполь

12

 

 

 

 

12

Божков Геннадій Борисович

220-228

В’юн Едуард Валерійович

1992

2

Полтавська область

 

 

 

 

11

11

Дерика Оксана Миколаївна

220-228

Злацький Ігор Анатолійович

1985

1

«Траверс», ТКГ НТУУ «КПІ», м.Київ

11

 

 

 

 

11

Келін Олексій Леонідович

220-228

Качур Максим Миколайович

1992

2

Полтавська область

 

 

 

 

11

11

Дерика Оксана Миколаївна

220-228

Курилко Олександр Володимирович

1992

2

Полтавська область

 

 

 

 

11

11

Дерика Оксана Миколаївна

220-228

Белохонов Дмитро Олександрович

1985

2

ХАІ, м.Харків

 

11

 

 

 

11

Григорович Антон Михайлович

220-228

Вертебний Максим Миколайович

1987

2

ХАІ, м.Харків

 

11

 

 

 

11

Григорович Антон Михайлович

220-228

Гой Роман Валерійович

1989

2

ХАІ, м.Харків

 

11

 

 

 

11

Григорович Антон Михайлович

220-228

Радомський Олександр Миколайович

1989

2

ХАІ, м.Харків

 

11

 

 

 

11

Григорович Антон Михайлович

220-228

Федорчук Ігор Володимирович

1987

2

ХАІ, м.Харків

 

11

 

 

 

11

Григорович Антон Михайлович

229-242

Комісаров Олександр Олександрович

1979

2

т/к «Романтик» ЗМУ, м.Одеса

 

10

 

 

 

10

Мінів Богдан Юрійович

229-242

Мінів Богдан Юрійович

1985

2

т/к «Романтик» ЗМУ, м.Одеса

 

10

 

 

 

10

Мінів Богдан Юрійович

229-242

Павлюк Михайло Андрійович

1992

1

Волинський ЦТСЕ — 3

 

 

 

10

 

10

Левчук Леонід Іванович

229-242

Бойко Віталій Вікторович

1992

1

Миколаївська область

 

 

 

 

10

10

Гладка Олена Володимирівна

229-242

Кердивар Валентин Віталійович

1992

1

Миколаївська область

 

 

 

 

10

10

Гладка Олена Володимирівна

229-242

Крижанівський Дмитро Олександрович

1992

2

Миколаївська область

 

 

 

 

10

10

Гладка Олена Володимирівна

229-242

Тестерєв Олександр Юрійович

1983

1

«Траверс»- ТКГ, м. Київ

 

10

 

 

 

10

Келін Олексй Леонідович

229-242

Ватаг Віктор Васильович

1993

2

Закарпатська область

 

 

 

 

10

10

Левінець Михайло Михайлович

229-242

Гуменюк Антон Володимирович

1991

2

Закарпатська область

 

 

 

 

10

10

Левінець Михайло Михайлович

229-242

Іванов Андрій Іванович

1992

2

Закарпатська область

 

 

 

 

10

10

Левінець Михайло Михайлович

229-242

Лагажевський Михайло Юрійович

1993

2

Закарпатська область

 

 

 

 

10

10

Левінець Михайло Михайлович

229-242

Яворський Олександр Юрійович

1993

2

Запорізький обласний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді

 

 

 

 

10

10

Іванова Людмила Олександрівна

229-242

Григорусь Максим Ігорович

1988

2

«Верста Girl’s», м.Київ

 

10

 

 

 

10

Пустовойт Вадим Олександрович

229-242

Острицький Ігор Олександрович

1990

2

«Верста Girl’s», м.Київ

 

10

 

 

 

10

Пустовойт Вадим Олександрович

243-247

Кушнір Сергій Васильович

1993

2

Хмельницька область

 

 

 

 

9

9

Загруйко Юрій Михайлович

243-247

Лиськов Ігор Миколайович

1992

кмс

Хмельницька область

 

 

 

 

9

9

Загруйко Юрій Михайлович

243-247

Мельник Андрій Сергійович

1993

2

Хмельницька область

 

 

 

 

9

9

Загруйко Юрій Михайлович

243-247

Андрущенко Микола Сергійович

1986

1

Компанія МКС, Київська область

 

9

 

 

 

9

Куцаєв Володимир Вікторович

243-247

Яцик Роман Петрович

1991

1

Волинський ЦТСЕ — 2

 

 

 

9

 

9

Левчук Леонід Іванович

248-260

Чупріков Олександр Олексійович

1968

1

Донбас, Донецька ОФСТ

 

 

8

 

 

8

Телюков Геннадій Андрійович

248-260

Булайтіс Андрій Віталійович

1991

2

Харківська область

 

 

 

 

8

8

Іванов Володимир Юрійович

248-260

Колодний Євген Едуардович

1993

2

Харківська область

 

 

 

 

8

8

Іванов Володимир Юрійович

248-260

Нікулін Денис Анатолійович

1991

2

Харківська область

 

 

 

 

8

8

Іванов Володимир Юрійович

248-260

Тонконогов Володимир Вікторович

1991

2

Харківська область

 

 

 

 

8

8

Іванов Володимир Юрійович

248-260

Чайковський Олексій Романович

1992

2

Харківська область

 

 

 

 

8

8

Іванов Володимир Юрійович

248-260

Сидоренко Леонід Миколайович

1990

1

Херсонська ОФСТ

 

 

 

8

 

8

Писарчук Валерій Юрійович

248-260

Височанський Андрій Іванович

1989

кмс

Вертикаль,
м. Кам’янець-Подільський

 

 

8

 

 

8

Ващук Дмитро Петрович

248-260

Власюк Андрій Аркадійович

1992

2

Полонська міська станція юних туристів «Обрій»

 

 

 

 

8

8

Дзоба Святослав Володимирович

248-260

Дзеба Роман Святославович

1993

2

Полонська міська станція юних туристів «Обрій»

 

 

 

 

8

8

Дзоба Святослав Володимирович

248-260

Микитюк Тарас Олегович

1992

2

Полонська міська станція юних туристів «Обрій»

 

 

 

 

8

8

Дзоба Святослав Володимирович

248-260

Пліско Семен Федорович

1991

2

Полонська міська станція юних туристів «Обрій»

 

 

 

 

8

8

Дзоба Святослав Володимирович

248-260

Юрчук Максим Вікторович

1991

2

Полонська міська станція юних туристів «Обрій»

 

 

 

 

8

8

Дзоба Святослав Володимирович

261-266

Дерибас Ігор Миколайович

1982

2

т/к «Романтик» ЗМУ, м.Одеса

 

7

 

 

 

7

Мінів Богдан Юрійович

261-266

Селезньов Юрій Володимирович

1986

3

т/к «Романтик» ЗМУ, м.Одеса

 

7

 

 

 

7

Мінів Богдан Юрійович

261-266

Дорецький Валерій Валерійович

1991

1

Волинський ЦТСЕ — 2

 

 

 

7

 

7

Левчук Леонід Іванович

261-266

Черненко Сергій Георгійович

1973

1

Збірна АР Крим

7

 

 

 

 

7

Летунов Юрій Костянтинович

261-266

Миколюк Юрій Олександрович

1992

2

Миколаївська область

 

 

 

 

7

7

Гладка Олена Володимирівна

261-266

Таталі Асан Енвер-оглу

1991

2

АР Крим

 

 

 

 

7

7

Афанасьєв Сергій Георгійович

267-284

Шепетюк Василь Миколайович

1979

1

Івано-Франківська ОФСТ

6

 

 

 

 

6

Климко Віктор Юліанович

267-284

Тимченко Іван Михайлович

1989

1

Донбас, Донецька ОФСТ

 

 

6

 

 

6

Телюков Геннадій Андрійович

267-284

Голишев Олег Вікторович

1990

1

ФСТ Чернівецької області

 

 

 

6

 

6

Гуляєв Артем Вікторович

267-284

Дьяков Сергій Едуардович

1986

1

«Планета 1», м. Маріуполь

6

 

 

 

 

6

Сень Сергій Володимирович

267-284

Зетченко Ігор Валерійович

1993

2

Запорізька область

 

 

 

 

6

6

Попов Євген Борисович

267-284

Онищенко Ілля Сергійович

1993

2

Запорізька область

 

 

 

 

6

6

Попов Євген Борисович

267-284

Соловйов Олександр Сергійович

1993

2

Запорізька область

 

 

 

 

6

6

Попов Євген Борисович

267-284

Дьомушкін Олександр Васильович

1985

2

СФОК «Колос», м. Вільнянськ

 

6

 

 

 

6

Нагорний Юрій Львович

267-284

Костюк Максим Олександрович

1979

кмс

СФОК «Колос», м. Вільнянськ

 

6

 

 

 

6

Нагорний Юрій Львович

267-284

Нагорний Юрій Львович

1986

кмс

СФОК «Колос», м. Вільнянськ

 

6

 

 

 

6

Нагорний Юрій Львович

267-284

Попов Сергій Миколайович

1981

кмс

СФОК «Колос», м. Вільнянськ

 

6

 

 

 

6

Нагорний Юрій Львович

267-284

Соловйов Андрій Анатолійович

1985

кмс

СФОК «Колос», м. Вільнянськ

 

6

 

 

 

6

Нагорний Юрій Львович

267-284

Каблюк Віталій Вікторович

1992

2

Сумська область

 

 

 

 

6

6

Лазоренко Олександр Олексійович

267-284

Тютюнник Тарас Олександрович

1992

2

Сумська область

 

 

 

 

6

6

Лазоренко Олександр Олексійович

267-284

Холод Ігор Олександрович

1992

2

Сумська область

 

 

 

 

6

6

Лазоренко Олександр Олексійович

267-284

Мартинишин Віталій Сергійович

1992

2

Хмельницька область

 

 

 

 

6

6

Загруйко Юрій Михайлович

267-284

Халай Максим Олегович

1992

1

Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді

 

 

 

 

6

6

Шаповалов Олександр Михайлович

267-284

Воробйов Олександр Федорович

1985

1

«Лукомор’є», м.Маріуполь

6

 

 

 

 

6

Божков Геннадій Борисович

285-290

Цуканов Артур Михайлович

1988

кмс

т/к Штурм,

м. Хмельницький

 

 

5

 

 

5

Мулько Михайло Володимирович

285-290

Бойчук Євген Дмитрович

1992

2

Одеська область

 

 

 

 

5

5

Шатунов Сергій Анатолійович

285-290

Воротило Сергій Васильович

1991

2

Одеська область

 

 

 

 

5

5

Шатунов Сергій Анатолійович

285-290

Мясківський Максим Сергійович

1991

2

Одеська область

 

 

 

 

5

5

Шатунов Сергій Анатолійович

285-290

Остроухов Микола Миколайович

1993

2

Одеська область

 

 

 

 

5

5

Шатунов Сергій Анатолійович

285-290

Заікін Євген Олександрович

1984

кмс

«Акваланг», м.Севастополь

5

 

 

 

 

5

Потапов Роман Валентинович

291-293

Тарикін Максим Михайлович

1992

2

Сквирський РЦДЮТ,

 

 

 

4

 

4

Заєць Олександр Михайлович

291-293

Кротович Євген Володимирович

1989

2

Сквирський РЦДЮТ,

 

 

 

4

 

4

Заєць Олександр Михайлович

291-293

Шмаєр Валентин Вікторович

1992

2

Хмельницька область

 

 

 

 

4

4

Загруйко Юрій Михайлович

294-296

Попов Микола Євгенович

1993

2

Запорізька область

 

 

 

 

3

3

Попов Євген Борисович

294-296

Онищенко Павло Володимирович

1993

2

Запорізька область

 

 

 

 

3

3

Попов Євгеній Борисович

294-296

Мараховський Артем Станіславович

1991

2

Сумська область

 

 

 

 

3

3

Лазоренко Олександр Олексійович