Кубок України з гірського туризму на штучному рельєфі. Рятувальні технічні прийоми. Протокол спортивних результатів — чоловіки

Міністерство молоді та спорту України
Федерація спортивного туризму України

ПРОТОКОЛ № 2

Змагання – Кубок України зі спортивного туризму — гірський туризм, на штучному рельєфіКМСУ — 112%
Мiсце проведення – м. Харків, спортивний комплекс НАУ «ХАІ»1 розряд — 127%
Термiни проведення – 14 – 16 грудня 2018 р.2 розряд — 148%
Вид програми – «Рятувальні технічні прийоми» – особисті змагання (чоловіки) на дистанції ІV класу ,

кваліфікаційний ранг змагань – 560

Дата проведення – 15 – 16 грудня 2018 р.

 

Зайняте
мiсце
Прiзвище, iм’я та по батьковi спортсменiв в командiРозряд,
звання
ФСТ, СКРегіонАбсолют-
ний
результат
Вiднос-
ний ре-
зультат
Виконаний
норматив
Прiзвище та iнiцiали
тренера
1Русович Сергійкмст/к «ІРБІС»м. Київ177,5100%кмсРусович С.І.
2Гажур ДенискмсФСТ «Україна»,

ЦТКЕУМ Інгулецького району

Дніпропетровська область220,0124%1Бляхович В.Е.
3Мовчан МихайлокмсФСТ «Динамо»Полтавська область229,6129%2Мовчан М.А.
4Бабаєв Вячеслав1Збірна Харківської областіХарківська область255,1144%2Бершов С.І.
5Карєєв Валерій1ФСТ «Україна», ЦТКЕУМ_Інгулецького районуДніпропетровська область279,6157%Бляхович В.Е.
6Лісовий МаксимкмсЗбірна Харківської областіХарківська область302,9171%Бершов С.І.
7Бровіков Владислав1Збірна Харківської областіХарківська область308,7174% —Бершов С.І.
8Данилевський Данило1КФКС МОНУ,

СТК «Едельвейс»,

м. Запоріжжя

Запорізька областьскорочена дистанціяХомякова О.М.
9Алтунін Кирило1КФКС МОНУДніпропетровська областьскорочена дистанціяВолкова В.Л.
10Ярошук Ярослав1т/к «МКС»м. Київскорочена дистанціяКуцаєв В.В.
11Демченко Дмитро1Збірна Харківської областіХарківська областьскорочена дистанціяБершов С.І.
12Тіщенко ВолодимиркмсФСТ «Динамо»Полтавська областьзнятийМовчан М.А.
13Худолєй АндрійкмсФСТ «Динамо»Полтавська областьзнятийМовчан М.А.
14Бражнік Богдан1КФКС МОНУ,

Клуб туристів

ім. Є. Абалакова, м.Суми

Сумська областьзнятийАндросова В.І.
15Грінка Артем1КФКС МОНУ,

Клуб туристів

ім. Є. Абалакова, м.Суми

Сумська областьзнятийАндросова В.І.
16Обравіт Андрій1КФКС МОНУ,

Клуб туристів

ім. Є. Абалакова, м.Суми

Сумська областьзнятийАндросова В.І.
17Кириченко Едуард1КФКС МОНУ,

Клуб туристів

ім. Є. Абалакова, м.Суми

Сумська областьзнятий —Андросова В.І.
18Панасюк_Олександр1КФКС МОНУДніпропетровська областьзнятийВолкова В.Л.
19Бєлєвцов Дмитро1Збірна_Харківської областіХарківська областьзнятийБершов С.І.

 

Головний суддя     Григорович А. М., спортивний суддя 1 категорії

Головний секретар        Гриньова Т.І, спортивний суддя 1 категорії

Спортивний суддя національної категорії                    Дябло Т. Г.