Кубок України з гірського спортивного туризму на штучному рельєфі. Інформаційний лист для учасників і суддів змагань

Міністерство молоді та спорту України
Федерація спортивного туризму України

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

для учасників та суддів Кубку України зі спортивного гірського туризму на штучному рельєфі (особисті змагання)

Відповідно до Єдиного Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2018 рік, затвердженого наказом Мінмолодьспорту 26.12.2017 р. за № 5220, Кубок проводиться з 14 по 16 грудня на скелелазному стенді спорткомплексу «ХАІ»» (м. Харків).

1. Змагання проводяться у відповідності з чинними:

а) Правилами змагань зі спортивного туризму (розд. 1 і 3, пп. 3.1 ÷ 3.12 і 3.15) (далі – Правила);
б) «Методичними роз’ясненнями щодо суддівства змагань зі спортивного гірського туризму» (2-я редакція), затвердженими Виконкомом ФСТУ 24.11.2012 року;
в) «Регламентом проведення Кубку України зі спортивного туризму – гірський туризм на штучному рельєфі (особистий)», затвердженим Мінмолодьспортом (далі – Регламент);
г) умовами проведення особистих змагань з видів «Рятувальні технічні прийоми» та «Гірські перешкоди»;
д) загальними умовами з Додатками 1 ÷ 4.

2. Іменна заявка на участь у змаганнях:
2.1. Повинна бути встановленої форми (див. Зразок) і завірена печаткою та підписом керівника обласного управління (департаменту) з фізичної культури і спорту.
2.2. Повинна містити медичний допуск кожного учасника, підтверджений підписом лікаря, і бути завірена лікарем і печаткою лікувально-фізкультурного диспансеру.Крім того, має бути зазначена загальна кількість допущених учасників, також завірена підписом лікаря і печаткою лікувально-фізкультурного диспансеру.
2.3. У графі «ДСТ, відомство» необхідно вказати приналежність до одного з відомств: «Динамо», «Колос», «Спартак», ВС України, СТП «Україна», ТСОУ, «Локомотив», «Гарт», «Інваспорт», якщо територіальна федерація має з цим відомством договір про співпрацю, інакше графа залишається порожньою.
2.4. В графі «Команда» необхідно вказати назву області, яку спортсмени представляють, назву спортивного або туристського клубу.

3. За спецдопуском медичного закладу до участі в змаганнях можуть бути допущені спортсмени, вік яких на один рік менше встановленого Правилами (п. 3.3.2) для участі у змаганнях на дистанціях ІV класу. У спецдопуску має бути зазначено: назва змагань, терміни їх проведення і клас дистанцій, вік учасника; спецдопуск завіряється підписом тренера, підписом лікаря і печаткою лікувально-фізкультурного диспансеру.

4. Змагання особисті, кваліфікація всіх спортсменів повинна бути на нижче 2 розряду.

5. Програма змагань – відповідно до п. 6. Регламенту.

6. Під час проходження мандатної комісії делегації здають в ГСК:

6.1. Іменну заявку, паспорти, класифікаційні книжки спортсменів, страхові поліси, спецмеддопуск (при необхідності).
6.2. Стартовий внесок в розмірі 20 грн. з одного учасника.
6.3. Спорядження в тимчасове користування при складі делегації з 3-х і більше спортсменів: по одній основній вірьовці діаметром не менше 10 мм і довжиною не менше 40 м, а також по 3 карабіни. Спорядження повинно бути марковано командою. Зазначене спорядження повертається після закінчення змагань.

7. Всі судді змагань повинні бути екіпіровані для роботи на дистанції (мати каски, ІСС, самостраховки, спускові пристрої і не менше 2-х карабінів).

8. Протести від представників делегацій приймаються під заставу в розмірі 200 грн. згідно з вказівками Додатка 1 до Загальних умов.

9. Всі учасники змагань (спортсмени та судді) на період їх проведення (з 14 по 16 грудня ц.р.) відповідно до Регламенту повинні бути застраховані від нещасного випадку, договір страхування повинен передбачати участь у спортивних змаганнях.

10. Додаткова інформація:

10.1. Змагання проводяться в легкоатлетичному комплексі «ХАІ» ( МАНЕЖ) за адресою: вул. Чкалова, 17 (м. Харків).

Від центрального залізничного вокзалу м. Харкова до місця змагань можна дістатись маршрутками №№ 278, 302 до зупинки «Спорткомплекс ХАІ», з центрального автовокзалу їхати на метро від ст. м. Проспект Гагаріна до ст. м. Університет (сідати в перший вагон, піднятися на ескалаторі, вихід з метро наліво «Стекляшка») і далі тролейбусом № 2 або автобусом 65, 278 «пос. Жуковського» до зупинку «Спорткомплекс ХАІ», або автобусом 296 до зупинки «Лісопарк», далі пішки.

10.2. Для перебування в спортивному комплексі кожен учасник повинен мати змінне взуття.

10.3. Учасники змагань за попередньою домовленістю можуть розміщуватись в профілакторії ХАІ, (місце розташування профілакторію «ГПІ» – головна прохідна інституту (200 метрів від спорткомплексу), вартість 1 доби орієнтовно 100 грн., або забезпечити себе житлом самостійно. Харчування учасники організовують самостійно. При розміщенні в гуртожитку самостійне приготування їжі не дозволяється, поблизу є місця громадського харчування, супермаркети та продовольчий ринок.

Контактні телефони з організаційних питань: 099-940-16-12 – Григорович Антон Михайлович, e-mail amg_66@mail.ru .

ОРГКОМІТЕТ