Кубок України в залі. Кременчуг — 2016. Протокол технічних результатів з виду «Гірські перешкоди»

Міністерство молоді та спорту України
Федерація спортивного туризму України

КУБОК УКРАЇНИ
зі спортивного туризму – гірський туризм, у приміщенні

Протокол техніних результатів з виду програми «Гірські перешкоди» — командні змагання на дистанції IV класу

11 — 13 листопада 2016 р.                               м. Кременчук, Полтавська область

Команди

Час на дистанції

дотри-
мання   Тн, бал

    Проходження дистанції, балів

Штрафні бали

Під-
сум-
кова сума балів

Міс-
це

гру-
па ко-
манд

Тп1ф,   хв

Тп2ф, хв

Тф,
хв

Заяв-
лені марш-
рути, спец-
при-
йоми

Не-
заяв-
лені марш-
рути, спец-
при-
йоми

Заяв-
лені, але не прой-
дені (не вико-
нані)

Разом

Пору-
шен-
ня
тех-
ніки

За-
галь-
не вра-
жен-
ня

Пору-
шен-
ня Умов

Фініш за особ-
ли-
вими Умо-
вами

Разом

«Ірбіс», м. Київ

0:03:50

0:21:00

0:46:58

-3,94

590,00

37,50

 

627,50

55,00

 

 

 

55,00

568,56

1

 2

КЗ «Центр туризму» ЗОР,

м.Запоріжжя

0:06:50

0:23:05

0:45:09

-0,30

512,00

25,50

-13,20

524,30

16,00

 

 

 

16,00

508,00

 2

1

 3

СК «Інгулець», м.Кривий Ріг

0:04:00

0:29:50

0:55:00

-20,00

251,00

15,00

-37,80

228,20

43,00

 

 

126,00

169,00

39,20

 3

2

 4

т/к «Едельвейс»,

м.Запоріжжя

0:03:00

0:36:00

0:40:00

-20,00

204,00

 

 

204,00

62,00

 

 

76,00

138,00

46,00

 4

3

 5

НТУУ «КПІ» — 2, м.Київ

0:09:58

 

0:39:37

-19,24

35,00

72,00

-9,00

98,00

36,00

 

 

 

36,00

42,76

 5

3

 6

т/к «Меридіан», Дніпро

0:07:05

 

0:40:00

-20,00

102,00

25,50

-11,00

116,50

46,00

 

 

32,00

78,00

18,50

 6

3

 7

НТУУ «КПІ» м. Київ

0:14:10

 

0:40:00

-20,00

65,00

30,75

-24,20

71,55

15,00

 

 

60,00

75,00

-23,45

 7

4

 8

т/к «Мандри»,

м.Кропивницький

0:07:45

 

0:40:00

-20,00

112,00

24,00

-18,80

117,20

106,00

 

 

44,00

150,00

-52,80

 8

4

 9

Полтавська ОФФСТУ

0:25:00

 

0:25:00

-20,00

16,00

3,75

-8,20

11,55

15,00

 

 

60,00

75,00

-83,45

 9

4

 

Головний суддя    Волкова В.Л., спортивний суддя 1 категорії                                Головний секретар    Дябло Т.Г.