Кубок України у закритому приміщенні. Харків — 2019. Протокол технічних результатів з виду програми «Рятувальні технічні прийоми» (чоловіки)

Міністерство молоді та спорту України
Федерація спортивного туризму України

Кубок України зі спортивного туризму — гірський туризм (у закритому приміщенні)

Протокол технічних результатів з виду програми «Рятувальні технічні прийоми» — особисті змагання (чоловіки)  на дистанції ІV класу

13 — 15 грудня  2019 р.                                                                                   м. Харків, спортивний комплекс НАКУ «ХАІ»

УчасникиКомандаЧас на дистанціїдотри-мання Тн, балБали за проходження дистанціїШтрафні балиПідсум-кова сума балівМіс-цегру-па ко-манд
Тп1ф,    хв:секТф, хв:секзаяв-лені і прой-дені марш-рути (спец-при-йоми)не заяв-лені, але прой-дені марш-рути (спец-при-йоми)заяв-лені, але не прой-дені марш-рути (спец-при-йоми)РазомПору-шення технікифініш за особ-ливи-ми умо-вамиРазом
1Бровіков ВладиславХарківська область (збірна)00:12:2500:42:484,40104,00104,005,005,00103,4011
2Гордієнко АртемЗапорізька область (СТК «Едельвейс»)00:14:3300:47:36-5,20116,00116,0023,0023,0087,8021
3Бутарєв КостянтинКиївська область (МКС)00:16:0800:49:59-9,96116,00116,0021,0021,0085,0431
4Буренко ОлександрХарківська область (збірна)00:19:0000:50:00-10,0080,00-4,8075,200,0030,0030,0035,2042
5Кириченко ЕдуардСумська область (клуб «Абалаковець»)00:19:1300:50:00-10,0080,00-4,8075,201,0030,0031,0034,2052
6Матвєєв ВладиславЗапорізька область (СТК «Едельвейс»)00:16:0400:50:00-10,0080,00-7,2072,800,0030,0030,0032,8062
7Ліпченков АндрійХарківська область (збірна)00:13:0000:50:00-10,0080,00-4,8075,204,0030,0034,0031,2072
8Данілевський ДанилоЗапорізька область (СТК «Едельвейс»)00:18:5700:50:00-10,0080,00-7,2072,805,0030,0035,0027,8082
9Грінка АртемСумська область (клуб «Абалаковець»)00:19:0600:50:00-10,0056,00-9,6046,405,0036,0041,00-4,6093
10Бражнік БогданСумська область (клуб «Абалаковець»)00:20:0000:24:50-9,6632,0032,000,000,0022,34104
11Батовський ДмитроХарківська область (збірна)не стартував
12Бєлєвцов ДмитроХарківська область (збірна)не стартував
13Єворницький_ІгорСК НАКУ «ХАІ»,

м. Харків

не стартував
14Хлопін ЄвгенСК НАКУ «ХАІ»,

м. Харків

не стартував
15Калашников ВячеславСК НАКУ «ХАІ»,

м. Харків

не стартував

Головний суддя       Григорович А. М. сснк                          Головний секретар           Дябло Т.Г., сснк