Кубок України у закритому приміщенні. Харків — 2019. Протокол технічних результатів з виду програми «Гірські перешкодии» (чоловіки)

Міністерство молоді та спорту України
Федерація спортивного туризму України

Кубок України зі спортивного туризму — гірський туризм (у закритому приміщенні)

Протокол технічних результатів з виду програми «Гірські перешкоди» — особисті змагання (чоловіки)   на дистанції ІV класу

13 — 15 грудня  2019 р.                                                                        м. Харків, спортивний комплекс НАКУ «ХАІ»

УчасникиКомандаЧас на дистанціїдотри-мання Тн, балБали за проходження дистанціїШтрафні балиПідсум-кова сума балівМіс-цегру-па ко-манд
Тп1ф,    хв:секТф, хв:секзаяв-лені і прой-дені марш-рути (спец-при-йоми)не заяв-лені, але прой-дені марш-рути (спец-при-йоми)заяв-лені, але не прой-дені марш-рути (спец-при-йоми)РазомПору-шення технікифініш за особ-ливи-ми умо-вамиРазом
1Єворницький ІгорСК НАКУ «ХАІ»,

м. Харків

0:02:100:16:1559,50156,0045,00201,000,000,00260,5011
2Хлопін ЄвгенСК НАКУ «ХАІ»,

м. Харків

0:02:550:22:1347,56156,0045,00201,000,000,00248,5621
3Калашников ВячеславСК НАКУ «ХАІ»,

м. Харків

0:02:450:23:5544,16156,0045,00201,000,000,00245,1631
4Матвєєв ВладиславЗапорізька область (СТК «Едельвейс»)0:06:100:30:5530,16106,0045,00151,000,000,00181,1641
5Бровіков_ВладиславХарківська область (збірна)0:05:030:31:1229,60106,00106,001,001,00134,6051
6Грінка АртемСумська область (клуб «Абалаковець»)0:09:100:50:59-9,96124,00124,005,005,00109,0461
7Гордієнко АртемЗапорізька область (СТК «Едельвейс»)0:08:500:40:3610,8086,009,00-4,0091,000,000,00101,8071
8Кириченко ЕдуардСумська область (клуб «Абалаковець»)0:08:000:50:59-9,96124,00124,0020,0020,0094,0481
9Бражнік БогданСумська область (клуб «Абалаковець»)0:09:250:48:08-4,2697,006,90-5,4098,509,009,0085,2491
10Бутарєв КостянтинКиївська область (МКС)0:12:080:45:121,7665,0030,80-15,8080,000,000,0081,76101
11Батовський ДмитроХарківська область (збірна)0:08:450:50:30-9,00106,00106,0024,0024,0073,00111
12Данілевський ДанилоЗапорізька область (СТК «Едельвейс»)00:12:250:50:25-8,8498,0098,0020,0020,0069,16121
13Буренко ОлександрХарківська область (збірна)0:11:140:51:00-10,0051,00-13,0038,000,0056,0056,00-28,00133
14Ліпченков АндрійХарківська область (збірна)0:13:000:18:00-10,0031,0031,000,0021,00144
15Бєлєвцов ДмитроХарківська область (збірна)не стартував

Головний суддя     Григорович А. М. сснк                                 Головний секретар      Дябло Т.Г., сснк