Кубок України у закритому приміщенні. Харків — 2019. Протокол спортивних результатів з виду програми «Рятувальні технічні прийоми» (чоловіки)

 

Міністерство молоді та спорту України
Федерація спортивного туризму України
ПРОТОКОЛ № 2
Змагання – Кубок України зі спортивного туризму — гірський туризм (у закритому приміщенні)КМСУ — 104%
Мiсце проведення – м. Харків, спортивний комплекс НАУ «ХАІ»1 розряд —  119%
Термiни проведення – 13 – 15 грудня  2019 р.2 розряд — 137%
Вид програми – «Рятувальні технічні прийоми» – особисті змагання (чоловіки) на дистанції ІV класу ,

кваліфікаційний ранг змагань 292

3 розряд – 176%
Дата проведення – 14 – 15 грудня 2019 р.

 

Зай-няте мiсцеПрiзвище, iм’я спортсменiвРозряд званняФСТ, СКРегіонАбсолют-ний результатВiднос-ний ре-зультатВиконаний нормативПрiзвище та iнiцiали тренера
1Бровіков Владислав1КФВС МОНУ, Харківська область (збірна)Харківська область103,4100%КМСУТопорков О.М.
2Гордієнко Артем1КФВС МОНУ, Запорізька область (СТК «Едельвейс»)Запорізька область121,8118% 1Хомякова О.М.
3Бутарєв Костянтин1Київська область (МКС)Київська область125,7122% 2Куцаєв В.В.
4Буренко Олександр1КФВС МОНУ, Харківська область (збірна)Харківська область303,7294% —Топорков О.М.
5Кириченко ЕдуардКМСУКФВС МОНУ, клуб «Абалаковець», м. СумиСумська область312,6302% —Андросова В.І.
6Матвєєв Владислав2КФВС МОНУ, Запорізька область (СТК «Едельвейс»)Запорізька область326,0315%Хомякова О.М.
7Ліпченков АндрійКМСУКФВС МОНУ, Харківська область (збірна)Харківська область342,7331%Топорков О.М.
8Данілевський Данило1КФВС МОНУ, Запорізька область (СТК «Едельвейс»)Запорізька область384,6372%Хомякова О.М.
9Грінка АртемКМСУКФВС МОНУ, клуб «Абалаковець», м. СумиСумська областьне повністю пройдена дистанціяАндросова В.І.
10Бражнік БогданКМСУКФВС МОНУ, клуб «Абалаковець», м. СумиСумська областьспрощена дистанціяАндросова В.І.
11Бєлєвцов Дмитро1КФВС МОНУ, Харківська область (збірна)Харківська областьне стартувавТопорков О.М.
12Батовський Дмитро2КФВС МОНУ, Харківська область (збірна)Харківська областьне стартувавТопорков О.М.
13Єворницький Ігор1КФВС МОНУ, СК НАКУ «ХАІ», м. ХарківХарківська областьне стартувавЄворницький І. А.
14Калашников Вячеслав2КФВС МОНУ, СК НАКУ «ХАІ», м. ХарківХарківська областьне стартувавЄворницький І. А.
15Хлопін ЄвгенКМСУКФВС МОНУ, СК НАКУ «ХАІ», м. ХарківХарківська областьне стартувавЄворницький І. А.

Головний суддя                                Григорович А. М., спортивний суддя національної  категорії

Головний секретар                           Дябло Т.Г., спортивний суддя національної категорії

Спортивний суддя національної категорії                               Гончаров  С. А.