Кубок України у закритому приміщенні. Харків — 2019. Протокол спортивних результатів з виду програми «Гірські перешкоди» (чоловіки)

 

Міністерство молоді та спорту України
Федерація спортивного туризму України
ПРОТОКОЛ № 1
Змагання – Кубок України зі спортивного туризму — гірський туризм (у закритому приміщенні)КМСУ — 106%
Мiсце проведення – м. Харків, спортивний комплекс НАКУ «ХАІ»1 розряд —  121%
Термiни проведення – 13 – 15 грудня  2019 р.2 розряд — 139%
Вид програми – «Гірські перешкоди» – особисті змагання (чоловіки) на дистанції ІV класу ,

кваліфікаційний ранг змагань 344

3 розряд – 179%

 

Дата проведення – 14 – 15 грудня 2019 р.

 

Зай-няте мiсцеПрiзвище, iм’я  спортсменiвРозряд, званняФСТ, СКРегіонАбсолют-ний результатВiднос-ний ре-зультатВиконаний нормативПрiзвище та iнiцiали тренера
1Єворницький Ігор1КФВС МОНУ, СК НАКУ «ХАІ»,

м. Харків

Харківська область260,5100%кмсЄворницький І. А.
2Хлопін ЄвгенкмсКФВС МОНУ, СК НАКУ «ХАІ»,

м. Харків

Харківська область273,0105%кмсЄворницький І. А
3Калашников Вячеслав2КФВС МОНУ, СК НАКУ «ХАІ»,

м. Харків

Харківська область276,8106% кмсЄворницький І. А.
4Матвєєв Владислав2КФВС МОНУ, Запорізька область (СТК «Едельвейс»)Запорізька область374,6144% 3Хомякова О. М.
5Бровіков Владислав1КФВС МОНУ, Харківська область (збірна)Харківська область504,2194%Топорков О.М.
6Грінка АртемкмсКФВС МОНУ, клуб «Абалаковець», м.СумиСумська область622,3239% —Андросова В.І.
7Гордієнко Артем1КФВС МОНУ, Запорізька область (СТК «Едельвейс»)Запорізька область666,6256% —Хомякова О. М.
8Кириченко ЕдуардкмсКФВС МОНУ, клуб «Абалаковець», м.СумиСумська область721,6277% —Андросова В.І.
9Бражнік БогданкмсКФВС МОНУ, клуб «Абалаковець», м.СумиСумська область796,1306% —Андросова В.І.
10Бутарєв Костянтин1Київська область (МКС)Київська область830,0319%Куцаєв В.В.
11Батовський Дмитро2КФВС МОНУ, Харківська область (збірна)Харківська область929,6357% —Топорков О.М.
12Данілевський Данило1КФВС МОНУ, Запорізька область (СТК «Едельвейс»)Запорізька область981,2377% —Хомякова О. М.
13Буренко Олександр1КФВС МОНУ, Харківська область (збірна)Харківська областьне повністю пройдена дистанціяТопорков О.М.
14Ліпченков АндрійкмсКФВС МОНУ, Харківська область (збірна)Харківська областьспрощена дистанція —Топорков О.М.
15Бєлєвцов Дмитро1КФВС МОНУ, Харківська область (збірна)Харківська областьне стартував —Топорков О.М.

Головний суддя                                Григорович А. М., спортивний суддя національної  категорії

Головний секретар                           Дябло Т. Г., спортивний суддя національної категорії

Спортивний суддя національної категорії                               Гончаров  С. А.