Кубок України серед студентів. Южноукраїнськ – 2019. Інформаційний лист

Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України
Федерація спортивного туризму України
Миколаївське обласне відділення (Філія) Комітету
ВП “Миколаївська обласна федерація спортивного туризму”

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
для учасників  Кубку України серед студентів з гірського спортивного туризму

 

1. Змагання проводяться у відповідності з чинними:

а) Правилами змагань зі спортивного туризму (розд. 1 і 3, пп. 3.1 ÷ 3.12 і 3.15) (далі – Правила);

б) «Методичними роз’ясненнями щодо суддівства змагань зі спортивного гірського туризму» (2-я редакція), затвердженими Виконкомом ФСТУ 24.11.2012 року (далі –  Методроз’яснення або МР);

в) «Регламентом № 65 проведення Кубку України серед студентів з гірського спортивного туризму на природному рельєфі»  (далі – Регламент);

г) умовами проведення змагань з видів «Рятувальні технічні прийоми»  та «Гірські перешкоди» (далі – «Умови» виду);

д) загальними умовами (далі – «Загальні умови») з Додатками 1 ÷ 4.

2. Іменна заявка на участь у змаганнях подається у двох примірниках:

2.1. Повинна бути встановленої форми (див. Зразок) і завірена печаткою та підписом керівника організації, що відряджає (або спортивних клубів).

2.2. Повинна містити медичний допуск кожного учасника, підтверджений підписом лікаря, і бути завірена лікарем і печаткою медичного закладу.

Крім того, має бути зазначена загальна кількість допущених учасників, також завірена підписом лікаря і печаткою медичного закладу.

3. Всі учасники змагань на період їх проведення (з 20 по 22 вересня ц.р.) згідно з Регламентом повинні бути застраховані від нещасного випадку, договір страхування повинен передбачати участь у спортивних змаганнях.

4. За спецдопуском медичного закладу до участі в змаганнях можуть бути допущені спортсмени, вік яких на один рік менше встановленого Правилами (п. 3.3.2) для участі у змаганнях на дистанціях ІІІ класу. У спецдопуску має бути зазначено: назва змагань, терміни їх проведення і клас дистанцій, вік учасника; спецдопуск завіряється підписом тренера і підписом лікаря і печаткою медичного закладу.

5. Кваліфікація всіх спортсменів команди повинна бути на нижче 1 юнацького розряду.

6. Під час проходження мандатної комісії представник команди здає в ГСК:

6.1. Іменну заявку, паспорти (свідоцтва про народження для учасників молодше 16 років), кваліфікаційні книжки спортсменів, студентські квитки, страхові поліси, спецмеддопуск (при необхідності).

6.2. Стартовий внесок  в розмірі 20 грн. з одного учасника.

6.3. Екологічний внесок в розмірі 50 грн., який повертається представнику команди перед від’їздом в повному обсязі при відсутності претензій по чистоті місця проживання з боку комендантської служби.

6.4. Спорядження в тимчасове користування: одна основна вірьовка діаметром не менше 10 мм і довжиною не менше 40 м, а також 3 карабіни. Спорядження повинно бути марковано командою. Зазначене спорядження повертається після закінчення змагань.

7. Всі судді змагань повинні бути екіпіровані для роботи на дистанції (мати каски, ІСС, самостраховки, спускові пристрої і не менше 2-х карабінів).

8. Протести від представників команд приймаються під заставу в розмірі 200 грн. згідно з вказівками Додатка 1 до Загальних умов.

9. Решта умов участі в змаганнях – згідно з Регламентом.

10. Додаткова інформація:
10.1. Проїзд від авто та залізничного вокзалів м. Южноукраїнськ автобусом до зупинки «Профілакторій АЕС». Далі – спуск до річки.

Проїзд з Миколаєва до автовокзалу м. Южноукраїнськ маршрутним таксі займає близько 2,5 год. і коштує  100 – 180 грн., інтервал руху приблизно 1- 2 години.

Біля профілакторію є платна стоянка для автомобілів.

10.2. Учасники змагань розміщуються в польових умовах на березі р. Південний Буг. Купання в річці заборонено. Харчування команди забезпечують самостійно, продукти можна купити в Южноукраїнську (до магазину 30-40 хвилин від місця змагань). Дрова для приготування їжі відсутні. Питна вода в джерелі під скелями, воду з річки вживати не рекомендується.

10.3. Кожна команда повинна мати поліетиленовий мішок для збору і виносу сміття за межі табору в контейнер на території профілакторію.

10.4. Контактний телефон оргкомітету змагань: 095-421-04-05 або e-mail: tryte@ukr.net – Дябло Тетяна.