Кубок України серед студентів на штучному рельєфі – 2019. Інформаційний лист

Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України
Федерація спортивного туризму України
Харківське обласне відділення (філія) Комітету
ВП «Федерація спортивного туризму Харківської області»

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

для учасників та суддів Кубку України серед студентів з гірського спортивного туризму на штучному рельєфі (особисті змагання)

    Відповідно до Єдиного Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2019 рік, затвердженого наказом Мінмолодьспорту 27.12.20187 р. за № 5790, Кубок проводиться з 13 по 15 грудня на скелелазному стенді спорткомплексу «ХАІ»» (м. Харків).

1.Змагання проводяться у відповідності з чинними:

а) Правилами змагань зі спортивного туризму (розд. 1 і 3, пп. 3.1 ÷ 3.12 і 3.15) (далі – Правила);

б) «Методичними роз’ясненнями щодо суддівства змагань зі спортивного гірського туризму» (2-я редакція), затвердженими Виконкомом ФСТУ 24.11.2012 року;

в) «Регламентом проведення Кубку України серед студентів з гірського спортивного туризму на штучному рельєфі», затвердженим Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України 25.10.2019 року № 99 (далі – Регламент);

г) умовами проведення особистих змагань з видів «Рятувальні технічні прийоми»  та «Гірські перешкоди»;

д) загальними умовами з Додатками 1 ÷ 4.

2. Іменна заявка на участь у змаганнях оформлюється в 2-х примірниках:

2.1. Повинна бути встановленої форми (див. Зразок) і завірена підписом та печаткою організації, що відряджає учасників (або спортивного клубу).

2.2. Повинна містити медичний допуск кожного учасника, підтверджений підписом лікаря, і бути завірена лікарем і печаткою медичного закладу.Крім того, має бути зазначена загальна кількість допущених учасників, також завірена підписом лікаря і печаткою медичного закладу.

2.3. В графі «Команда» необхідно вказати назву закладу вищої освіти та області, яку спортсмени представляють.

3. Змагання особисті, кваліфікація всіх спортсменів повинна бути на нижче 3 розряду (1 юнацького) зі спортивного туризму, альпінізму або скелелазіння.

4. Програма змагань – відповідно до п. 6. Регламенту.

5. Під час проходження мандатної комісії делегації здають в ГСК:

5.1. Іменну заявку,  копії паспортів (копії свідоцтв про народження), класифікаційні книжки спортсменів, студентський квиток, страхові поліси дійсні на термін проведення змагань. Умови договору страхування повинні передбачати участь у спортивних змаганнях.

5.2. Стартовий внесок  в розмірі 20 грн. з одного учасника.

6. Всі судді змагань повинні бути екіпіровані для роботи на дистанції (мати каски, ІСС, самостраховки, спускові пристрої і не менше 2-х карабінів).

7. Протести від представників делегацій приймаються під заставу в розмірі 200 грн. згідно з вказівками Додатка 1 до Загальних умов.

8. Всі учасники змагань (спортсмени та судді) на період їх проведення (з 13 по 15 грудня ц.р.) відповідно до Регламенту мають бути застраховані від нещасного випадку, договір страхування повинен передбачати участь у спортивних змаганнях.

9. Додаткова інформація:

9.1. Змагання проводяться в легкоатлетичному комплексі  «ХАІ» ( МАНЕЖ) за адресою: вул. Чкалова, 17 (м. Харків).

Від центрального залізничного вокзалу  м. Харкова до місця змагань можна дістатись маршрутками №№ 278, 302 до зупинки «Спорткомплекс ХАІ»,  з центрального автовокзалу їхати на метро від ст. м. Проспект Гагаріна до ст. м. Університет (сідати в перший вагон, піднятися на ескалаторі, вихід з метро наліво «Стекляшка») і далі тролейбусом № 2 або  автобусом 65, 278  «пос. Жуковського» до зупинку «Спорткомплекс ХАІ», або автобусом 296 до зупинки «Лісопарк», далі пішки.

9.2. Для перебування в спортивному комплексі кожен учасник повинен мати змінне взуття.

9.3. Учасники змагань за попередньою домовленістю можуть розміщуватись в профілакторії ХАІ, (місце розташування профілакторію «ГПІ» – головна прохідна інституту, 200 метрів від спорткомплексу), вартість 1 доби орієнтовно 120 грн., або забезпечити себе житлом самостійно. Харчування  учасники організовують самостійно. При розміщенні в гуртожитку самостійне приготування їжі не дозволяється, поблизу є заклади  громадського харчування, супермаркети та продовольчий ринок.

Контактні телефони з організаційних питань: 099-940-16-12 – Григорович Антон Михайлович, e-mail  amg_66@mail.ru .

ОРГКОМІТЕТ