Кубок України серед студентів — 2019. Протокол спортивних результатів з виду програми «Рятувальні технічні прийоми» (чоловіки)

Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України
Федерація спортивного туризму України

ПРОТОКОЛ № 2

Змагання – Кубок України серед студентів з гірського спортивного

туризму на штучному рельєфі (особистий)

1 розряд – 123 %

2 розряд – 143 %

Місце проведення – м. Харьків,  скелелазний стенд НАКУ «ХАІ»3 розряд – 183%
Терміни проведення – 13 — 15 грудня 2019 р.
Вид програми – «Рятувальні технічні прийоми» – особисті змагання (чоловіки)

на дистанції ІІІ клас, кваліфікаційний ранг виду програми —  416

Дата проведення – 14 – 15 грудня  2019 р.

 

Зай-няте мiсцеПрiзвище, iм’я спортсменiвРозряд, званняФСТ, СКРегіонАбсолют-ний результатВiднос-ний ре-зультатВико-наний нор-мативПрiзвище та iнiцiали тренера
1Щербина Олексій2КФВС МОНУ, АКНТУ  «Дніпровська_політехніка»Дніпропетровська область120,5100%1Коршок Я.В.
2Бровіков_Владислав1КФВС МОНУ, ХДАФКХарківська  область123,1102% 1Топорков О.М.
3Ліпченков АндрійкмсКФВС МОНУ, НАКУ  «ХАІ» ім. М. Є. ЖуковськогоХарківська область164,1136% 2Ліпченков А.П.
4Кудрявський Артем3КФВС МОНУ, ХНУРЕХарківська область171,4142% 2Сухарєв В.М.
5Бражнік БогданкмсКФВС МОНУ, Сумське обласне відділення (збірна)Сумська  область185,8154% 3Андросова В. І.
6Кириченко ЕдуардкмсКФВС МОНУ, Сумське обласне відділення (збірна)Сумська  область233,6194%Андросова В. І.
7Грінка АртемкмсКФВС МОНУ, Сумське обласне відділення (збірна)Сумська  область600,0498%Андросова В. І.
8Ісаєнко Андрій3КФВС МОНУ, ХНУРЕХарківська область600,0498% —Сухарєв В.М.
9Ігнатенко Михайло2КФВС МОНУ, ДНУЗТ ім. ак. В. ЛазарянаДніпропетровська область600,0498% —Ігнатенко В.В.
10Яланський Ігор2КФВС МОНУ, АКНТУ  «Дніпровська політехніка»Дніпропетровська область756,3628%Коршок Я.В.
11Демченко Дмитро1КФВС МОНУ, НАКУ  «ХАІ» ім. М. Є. ЖуковськогоХарківська областьне повністю пройдена дистанціяЛіпченков А.П.
12Луценко Владислав3КФВС МОНУ, НАКУ  «ХАІ» ім. М. Є. ЖуковськогоХарківська областьне повністю пройдена дистанціяЛіпченков А.П.
13Батовський Дмитро1КФВС МОНУ, НАКУ  «ХАІ» ім. М. Є. ЖуковськогоХарківська областьзнятий —Ліпченков А.П.
14Кузьменко Дмитро3КФВС МОНУ, НАКУ  «ХАІ» ім. М. Є. ЖуковськогоХарківська областьзнятийЛіпченков А.П.

Головний суддя         Григорович  А. М., сснк

Головний секретар      Скотаренко  О. О., сс2к

Спортивний суддя національної категорії       Дябло Т. Г.