Кубок України серед студентів — 2019. Протокол спортивних результатів з виду програми «Гірські перешкоди» (чоловіки)

Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України
Федерація спортивного туризму України

ПРОТОКОЛ № 1

Змагання – Кубок України серед студентів з гірського спортивного

туризму на штучному рельєфі (особистий)

1 розряд – 119 %

2 розряд – 137 %

Місце проведення – м. Харків,  скелелазний стенд НАКУ «ХАІ»3 розряд – 177%
Терміни проведення – 13 — 15 грудня 2019 р.
Вид програми – «Гірські перешкоди» – особисті змагання (чоловіки) на дистанції ІІІ класу,

кваліфікаційний ранг виду програми —  308

Дата проведення – 14 – 15 грудня  2019 р.

 

Зай-няте мiсцеПрiзвище, iм’я спортсменiвРозряд, званняФСТ, СКРегіонАбсолют-ний резуль-
тат
Вiднос-ний ре-зультатВико-наний нор-мативПрiзвище та iнiцiали тренера
1Ігнатенко_Михайло2КФВС МОНУ, ДНУЗТ ім. ак. В. ЛазарянаДніпропетровська область186,8100% 1Ігнатенко В.В.
2Кириченко ЕдуардкмсКФВС МОНУ, Сумське обласне відділення (збірна)Сумська  область209,6112% 1Андросова В. І.
3Грінка АртемкмсКФВС МОНУ, Сумське обласне відділення (збірна)Сумська  область239,7128%2Андросова В. І.
4Бровіков Владислав1КФВС МОНУ, ХДАФКХарківська  область254,0136% 2Топорков О.М.
5Щербина Олексій2КФВС МОНУ, АКНТУ  «Дніпровська_політехніка»Дніпропетровська область263,6141%3Коршок Я.В.
6Кудрявський Артем3КФВС МОНУ, ХНУРЕХарківська область326,0175%3Сухарєв В.М.
7Ісаєнко Андрій3КФВС МОНУ, ХНУРЕХарківська область359,7193% —Сухарєв В.М.
8Яланський Ігор2КФВС МОНУ, АКНТУ  «Дніпровська політехніка»Дніпропетровська область424,5227% —Коршок Я.В.
9Батовський Дмитро1КФВС МОНУ, НАКУ «ХАІ» ім. М. Є. ЖуковськогоХарківська область426,4228% —Ліпченков А.П.
10Ліпченков АндрійкмсКФВС МОНУ, НАКУ «ХАІ» ім. М. Є. ЖуковськогоХарківська областьспрощена дистанціяЛіпченков А.П.
11Кузьменко Дмитро3КФВС МОНУ, НАКУ «ХАІ» ім. М. Є. ЖуковськогоХарківська областьспрощена дистанціяЛіпченков А.П.
12Демченко Дмитро1КФВС МОНУ, НАКУ «ХАІ» ім. М. Є. ЖуковськогоХарківська областьспрощена дистанція —Ліпченков А.П.
13Бражнік БогданкмсКФВС МОНУ, Сумське обласне відділення (збірна)Сумська  областьзнятий —Андросова В. І.
14Луценко Владислав3КФВС МОНУ, НАКУ «ХАІ» ім. М. Є. ЖуковськогоХарківська областьзнятийЛіпченков А.П.

Головний суддя           Григорович  А. М., сснк

Головний секретар       Скотаренко  О. О., сс2к

Спортивний суддя національної категорії      Дябло Т. Г.