Кубок Полтавської області 2017. Протокол спортивних результатів з виду «Гірські перешкоди»

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації
Полтавська обласна федерація спортивного туризму

ПРОТОКОЛ № 1

Змагання – Відкритий Кубок Полтавської області з гірського спортивного туризму, у приміщенні             1 розряд – 113%

Мiсце проведення – м. Кременчук, Полтавська область                                                                               2 розряд – 131%

Термiни проведення – 17–19 листопада 2017 р.                                                                                            3 розряд – 168%

Вид програми – «Гірські перешкоди» – командні змагання на дистанції ІІІ класу , кваліфікаційний рейтинг виду програми – 184

Дати проведення – 18–19 листопада 2017 р.

Зай-
няте мiсце
Прiзвище, iм’я спортсменiв в командiРозряд, званняФСТ, СКРегіонАбсолют- ний результатВiднос- ний ре- зультатВиконаний нормативПрiзвище та iнiцiали тренера
1Шишко КарінакмсКФВС МОНУ,

ХДАФК

Харківська область260,1100%1Топорков О.М.
Шевченко Маргарита1
Бєлєвцов Дмитро1
Демченко Дмитро1
2Коляда Катерина1КФВС МОНУ,

СТК «Едельвейс» — 2

Запорізька область266,7103%1Хомякова О.М.
Кузьміна Аліна1
Гордієнко Артем2
Карпачов Олександр1
3Гвоздьов Гліб1КФВС МОНУ,

м. Кам’янське

Дніпропетровська область288,3111%1Волкова В.Л.
Гетьман Аліна3
Панасюк Олександр1
Алтунін Кирило1
4Дацишина Вікторія1КФВС МОНУ,

СТК «Едельвейс» — 1

Запорізька область325,8125%2Хомякова О.М.
Данилевський_Данило2
Романенко Анастасія1
Кириленко Юлія2
5Атанасій Станіслав1КФВС МОНУ,

КЗ ЦТ ЗОР, «Фенікс»

Запорізька область327,1126%2Бебешко С.Я.
Журбінська Анастасія1
Степанець Анастасія2
Удод Михайло2
6Корольков Віталій3КФВС МОНУ,

ЦТКУМ Інгулецького району

Дніпропетровська область355,8137% 3Бляхович В.Е.
Кунгурова Софія3
Бойко Богдан2
Карєєв Валерій2
7Бражнік Богдан1КФВС МОНУ,

КЗ ПДЮ Клуб «Абалаковець» — 1

Сумська областьне виконані вимоги до дистанції ІІІ класуАндросова В.І.
Обравіт Андрій1
Кириченко Едуард1
Маслова Марія3
8Мусіяк Рада2КФВС МОНУ,

ПДЮТ м.Врехньодніпровськ

Дніпропетровська областьне виконані вимоги до дистанції ІІІ класуПрядко О.Г.
Білий Данило1
Сауляк Валерія3
Сиропятов Михайло3
9Мішунін Даниїл2КФВС МОНУ, Степанівський НВК Криничанського районуДніпропетровська областьне виконані вимоги до дистанції ІІІ класуГригоренко В. І.
Царенко Костянтин2
Зібірова Олександра2
Ємець Єлизавета2
10Риженко Дар’я3ФСТ «Динамо»,

«Спеллерс»

Полтавська областьне виконані вимоги до дистанції ІІІ класуХудолєй С.П.
Броніков Владислав3
Березін Дмитро3
Касіч Олександр3
11Ошомок Назар2КФВС МОНУ,

МДЮЦ «Бригантина»

Дніпропетрвська областьспрощена дистанція —Маршенко О. М.
Турчина Єлизавета2
Лаврік Анжеліка2
Вівдич Костянтин3
12Грінка Артем1КФВС МОНУ,

КЗ ПДЮ Клуб «Абалаковець» — 2

Сумська областьбез залікуАндросова В.І.
Курочкін Володимир3
Пархоменко Максим3
Сорока Дмитро2

Головний суддя Скляр О.М., ССНК

Головний секретар Міхасьова О.Ю., СС1К