Кубок Полтавської області в залі 2016. Протокол технічних результатів з виду «Рятувальні технічні прийоми» — змагання зв’язок (змішані зв’язки)

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації
Полтавська обласна федерація спортивного туризму

ВІДКРИТИЙ КУБОК ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ГІРСЬКОГО ТУРИЗМУ У ПРИМІЩЕННІ

11 – 13 листопада 2016 р.                               м. Кременчук, Полтавської області

Протокол технічних результатів з виду програми «Рятувальні технічні прийоми» — змагання зв’язок (чоловічі зв’язки) на дистанції ІІ класу


Зв’язкаКомандаЧас на дистанціїДотри-
мання Тн
Проходження дистанції, балівШтрафні балиПід-
сум-
кова сума балів
Міс-
це

гру-
па
ко-
манд

 

Тп1ф, хв : секТф, хв:секзаяв-
лені марш-
рути, спец-
прийо-
ми
не-
заяв-
лені марш-
рути (спец-
прийо-
ми)
заяв-
лені, але не прой-
дені (не вико-
нані)
РазомПору-
шен-
ня тех-
ніки
  
Фініш за особ-
ливи-
ми умо-
вами
Разом
1Зінченко Ія – Атанасій Станіслав
КЗ «Центр туризму» ЗОР,
м. Запоріжжя
0:07:150:40:444,2791,0028,50 119,5010,00   10,00113,7711
2Коляда Катерина– Кузьмина Аліна
СТК «Едельвейс»–2, м. Запоріжжя0:07:350:43:451,2590,0036,80 126,8015,00   15,00113,0521
3Дацишина_Вікторія– Романенко Анастасія
СТК «Едельвейс»–1, м. Запоріжжя0:07:190:39:235,6290,00  90,00    0,0095,6231
4Єфімов Ігор – Шевченко Маргарита
«ХДАФК»,
м. Харків
0:08:200:43:481,2074,00  74,008,00   8,0067,2041
5Бєлевцов_Дмитро–
Шишко Каріна
«ХДАФК»–2,
м. Харків
0:08:250:46:18-2,6075,00  75,0016,00   16,0056,4051
6Степанець Анастасія – Журбинська Анастасія
КЗ «Центр туризму» ЗОР,
м. Запоріжжя
0:12:160:50:00-10,0067,00 -4,4062,6020,00  42,0062,00-9,4062
7Дегтярь Іван – Мусіяк Рада
Верхньо-дніпровський Парац дитячої та юнацької творчості0:14:250:50:00-10,0047,00 -6,8040,2010,00  50,0060,00-29,8072
8Цвятко Олександр – Христич Анна
м. Кропивницький0:25:000:25:00-10,0021,00  21,001,00  42,0043,00-32,0083
9Курочкін Володимир – Устименко Ксенія
клуб «Абалаковець»-3,
м. Суми
          знята  
10Лиша Вікторія – Нікітіна Світлана
СК «Орлан»–2, КЗ «Центр ПР та ДТ» КМР          знята  
11Костюк Богдан – Оне Ольга-Валентина
Полтавська ОФСТ,
м. Полтава
          знята  
12Шпрингер_Олексій – Ашурова Марія
«Кайлас», м. Київ          знята  

 

Головний суддя    Скляр О.М.                   Головний секретар           Дерій А.С.