Кубок Полтавської області в залі 2016. Протокол технічних результатів з виду «Гірські перешкоди» — особисті змагання (жінки)

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації
Полтавська обласна федерація спортивного туризму

ВІДКРИТИЙ КУБОК ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ГІРСЬКОГО ТУРИЗМУ У ПРИМІЩЕННІ

11 – 13 листопада 2016 р.                               м. Кременчук, Полтавської області

Протокол технічних результатів з виду програми «Гірські перешкоди» — особисті змагання (жінки) на дистанції ІІ класу

УчасницяКомандаЧас на дистанціїдо-
три-
ман-
ня Тн, бал
Бали за проходження дистанціїШтрафні балиПід-
сум-
кова сума балів
Місцегру-
па ко-
манд
Тп1ф, хв : секТф, хв:секзаяв-
лені і прой-
дені марш-
рути (спец-прийо-
ми)
не заяв-
лені, але прой-
дені марш-
рути (спец-
прийо-
ми)
заяв-
лені, але не прой-
дені марш-
рути (спец-
прийо-
ми)
РазомПору-
шен-
ня тех-
ніки
фініш за особ-
ливи-
ми умо-
вами
Разом
1Зінченко Ія
КЗ «Центр туризму» ЗОР, м. Запоріжжя0:01:230:12:5016,1781,0026,00 107,0010,00 10,00113,1711
2Дацишина Вікторія
СТК «Едельвейс» — 1, м. Запоріжжя0:03:000:18:0510,9278,0023,00 101,00  0,00111,9221
3Кузьмина Аліна
СТК «Едельвейс» — 2, м. Запоріжжя0:03:150:14:5014,1778,0023,00 101,005,00 5,00110,1731
4Мусіяк Рада
Верхньодніпровський Парац дитячої та юнацької творчості0:01:500:22:266,5770,0024,00 94,00  0,00100,5741
5Устименко Ксенія
клуб «Абалаковець»-3, м. Суми 0:21:267,5770,0023,00 93,006,00 6,0094,5751
6Ашурова Марія
«Кайлас», м. Київ0:03:290:25:583,0350,0045,00-5,2089,805,00 5,0087,8361
7Коляда Катерина
СТК «Едельвейс» — 2, м. Запоріжжя0:02:450:20:248,6078,00  78,00  0,0086,6071
8Журбинська Анастасія
КЗ «Центр туризму» ЗОР, м. Запоріжжя 0:15:2715,2770,00  70,005,00 5,0080,2781
9Шевченко Маргарита
«ХДАФК», м. Харків0:04:500:16:2512,5861,00  61,003,00 3,0070,5891
10Оне Ольга-Валентина
Полтавська ОФСТ, м. Полтава0:03:450:17:0311,9556,00  56,00  0,0067,95101
11Степанець Анастасія
КЗ «Центр туризму» ЗОР, м. Запоріжжя0:02:150:28:420,9369,001,00 70,0014,00 14,0056,93111
12Романенко Анастасія
СТК «Едельвейс» — 1, м. Запоріжжя0:05:300:30:15-2,5048,0015,00-6,0057,008,00 8,0046,50121
13Христич Анна
м. Кропивницький0:03:400:13:459,2540,0015,00-6,0049,0013,00 13,0045,25131
14Лиша Вікторія
СК «Орлан» — 2, КЗ «Центр ПР та ДТ» КМР          знята  
15Нікітіна Світлана
СК «Орлан» — 2, КЗ «Центр ПР та ДТ» КМР          знята  
16Шишко Каріна
«ХДАФК»-2, м. Харків          знята  
17Кириленко Юлія
СТК «Едельвейс» — 2, м. Запоріжжя          знята  
18Панченко Анна
НТУУ «КПІ»          знята  

 

Головний суддя    Скляр О.М.                   Головний секретар           Дерій А.С.