Кубок Полтавської області в залі 2016. Протокол технічних результатів з виду «Гірські перешкоди» — особисті змагання (чоловіки)

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації
Полтавська обласна федерація спортивного туризму

ВІДКРИТИЙ КУБОК ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ГІРСЬКОГО ТУРИЗМУ У ПРИМІЩЕННІ

11 – 13 листопада 2016 р.                               м. Кременчук, Полтавської області

Протокол технічних результатів з виду програми «Гірські перешкоди» — особисті змагання (чоловіки) на дистанції ІІ класу

УчасникКомандаЧас на дистанціїдо-
три-
ман-
ня
Тн, бал
Бали за проходження дистанціїШтрафні балиПід-
сум-
кова сума балів
Міс-
це
гру-
па
ко-
манд
Тп1ф, хв : секТф, хв:секзаяв-
лені і прой-
дені марш-
рути (спец-прийо-
ми)
не заяв-
лені, але прой-
дені марш-
рути (спец-
прийо-
ми)
заяв-
лені, але не прой-
дені марш-
рути (спец-
прийо-
ми)
РазомПору-
шен-
ня тех-
ніки
фініш за особ-
ливи-
ми умо-
вами
Разом
1Білий Данило
СК «Орлан»–1, КЗ «Центр ПР та ДТ» КМР0:01:290:13:349,4374,0024,00 98,00  0,00107,4311
2Ланецький Євгеній
КЗ БДЮТ0:01:200:10:0013,0070,0022,00 92,00  0,00105,0021
3Єфімов Ігор
«ХДАФК», м. Харків0:01:500:15:207,6770,0026,00 96,00  0,00103,6731
4Дегтярь Іван
Верхньодніпровський Парац дитячої та юнацької творчості0:01:200:17:275,5571,0027,00 98,00  0,00103,5541
5Бєлевцов Дмитро
«ХДАФК»–2, м. Харків 0:15:597,0270,0026,00 96,00  0,00103,0251
6Бондаренко Костянтин
КЗ БДЮТ0:01:200:12:2510,5870,0022,00 92,00  0,00102,5861
7Атанасій Станіслав
КЗ «Центр туризму» ЗОР, м. Запоріжжя0:01:200:19:033,9581,0027,00 108,0010,00 10,00101,9571
8Гордієнко Артем
СТК «Едельвейс»–3, м. Запоріжжя0:02:400:24:34-3,1478,0027,00 105,00  0,00101,8681
9Німеровський Максим
т/к «Мандри», м.Кропивницький0:01:390:13:299,5270,0022,00 92,00  0,00101,5291
10Гвоздьов Гліб
СК «Орлан»–1, КЗ «Центр ПР та ДТ» КМР0:02:310:18:134,7880,0024,00 104,0010,00 10,0098,78101
11Алтунін Кирило
СК «Орлан»–3, КЗ «Центр ПР та ДТ» КМР0:02:100:14:009,0064,0024,00 88,00  0,0097,00111
12Кириченко Едуард
клуб «Абалаковець»–2,
м. Суми
0:01:500:22:370,3878,0023,00 101,005,00 5,0096,38121
13Панасюк Олександр
СК «Орлан»–3, КЗ «Центр ПР та ДТ» КМР0:02:080:15:057,9264,0024,00 88,00  0,0095,92131
14Бражнік Богдан

клуб «Абалаковець»–1,
м. Суми

0:01:450:16:286,5370,0023,00 93,005,00 5,0094,53141
15Шпрингер Олексій
«Кайлас», м. Київ0:01:500:18:005,0076,0011,00 87,005,00 5,0087,00151
16Данілевський Данило
СТК «Едельвейс»–3,
м. Запоріжжя
0:04:000:18:004,5778,00  78,003,00 3,0079,57161
17Обравіт Андрій
клуб «Абалаковець»–1,
м. Суми
0:02:200:22:520,1378,00  78,00  0,0078,13171
18Сокол Даніїл
клуб «Абалаковець»–2,
м. Суми
0:03:230:21:151,7570,00  70,005,00 5,0066,75181
19Ярошевич Віталій
Полтавська ОФСТ,
м. Полтава
0:02:150:12:0410,9336,0023,00-4,0055,0010,00 10,0055,93191
20Курочкін Володимир
клуб «Абалаковець»–3,
м. Суми
0:03:270:20:003,0070,00  70,0020,00 20,0053,00201
21Масло Сергій
Полтавська ОФСТ,
м. Полтава
0:03:550:16:007,0056,00  56,0011,00 11,0052,00211
22Цвятко Олександр
м. Кропивницький0:02:150:13:089,8740,0015,00-6,0049,0023,00 23,0035,87221
23Болтобаєв Ярослав
Полтавська ОФСТ,
м. Полтава
          знятий  
24Костюк Богдан
Полтавська ОФСТ,
м. Полтава
          знятий  
25Следь Богдан
Полтавська ОФСТ,
м. Полтава
          знятий  

Головний суддя    Скляр О.М.                   Головний секретар           Дерій А.С.