Кубок Полтавської області в залі 2016. Протокол спортивних результатів з виду «Гірські перешкоди» — особисті змагання (жінки)

 Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації
Полтавська обласна федерація спортивного туризму

ПРОТОКОЛ № 1

Змагання – Відкритий Кубок Полтавської області з гірського спортивного туризму у приміщенні, ранг змагань — V

Місце проведення — м. Кременчук, Полтавська область                                                 2 розряд – 124%

Терміни проведення – 11 — 13 листопада 2016 р.                                                             3 розряд – 160%

Вид програми — «Гірські перешкоди» – особисті змагання (жінки) на дистанції ІI класу, кваліфікаційний ранг виду програми — 112

Дата проведення – 12-13 листопада 2016 р.

Зай-
няте

мiсце
Прiзвище, iм’я та по батьковi
спортсменiв в командi
Дата
народ-
ження
Розряд,
звання
ФСТ, СКРегіонАбсолют-
ний
резуль-
тат
Вiднос-
ний ре-
зультат
Вико-
наний

нор-
матив
Прiзвище
та iнiцiали
тренера
1Зінченко Ія Костянтинівна17.11.19991КФКС МОНУ, КЗ «Центр туризму» ЗОР, м. ЗапоріжжяЗапорізька область94,8100%2Бебешко Світлана Яківна
2Дацишина Вікторія Андріївна07.01.20032КФКС МОНУ, СТК «Едельвейс»–2,
м. Запоріжжя
Запорізька область95,8101%2Хомякова Олена Миколаївна
3Кузьмина Аліна Андріївна20.09.20032КФКС МОНУ, СТК «Едельвейс»–1,
м. Запоріжжя
Запорізька область97,3103%2Хомякова Олена Миколаївна
4Мусіяк Рада Геннадіївна07.10.20033КФКС МОНУ, Верхньодніпровський палац дитячої на юнацької творчостіДніпропетровська область106,6113%2Прядко Олександр Георгійович
5Устименко Ксенія Олександрівна27.10.20013КФКС МОНУ, клуб «Абалаковець»–3, КЗ Сумського Палацу дітей та юнацтваСумська область113,4120% 2Андросова Валентина Іванівна
6Ашурова Марія Михайлівна04.08.19961«Кайлас», м. Київм. Київ122,1129% 3Пігарьова Юлія Олександрівна
7Коляда Катерина Євгеніївна10.08.20032КФКС МОНУ, СТК «Едельвейс»–1,
м. Запоріжжя
Запорізька область123,8131% 3Хомякова Олена Миколаївна
8Журбинська Анастасія Олександрівна09.02.19973КФКС МОНУ, СТК «Едельвейс»–1,
м. Запоріжжя
Запорізька область133,6141% 3Бебешко Світлана Яківна
9Шевченко Маргарита Олексіївна24.05.19991КФКС МОНУ, «ХДАФК», м. ХарківХарківська область151,9160% 3Гриньова Т.І., Топорков О.М.
10Оне Ольга-Валентина Золтанівна01.11.1998кмсКФКС МОНУ, Полтавська ОФСТПолтавська область157,8167% Криворучко Анатолій Вікторович
11Степанець Анастасія Сергіївна20.03.20022КФКС МОНУ, КЗ «Центр туризму» ЗОР, м. ЗапоріжжяЗапорізька область188,4199% Бебешко Світлана Яківна
12Романенко Анастасія Володимирівна23.12.20042КФКС МОНУ, СТК «Едельвейс»–2,
м. Запоріжжя
Запорізька область230,6243% Хомякова Олена Миколаївна
13Христич Анна Сергіївна15.07.20011КФКС МОНУ,
м. Кропивницький
Кіровоградська область237,0250% Горецький Іван Якович
14Лиша Вікторія Павлівна20.06.20012КФКС МОНУ, СК «Орлан»–2, м.Кам’янськеДніпропетровська областьзнята  Волкова Вікторія Леонідівна
15Нікітіна Світлана Віталіївна19.07.20012КФКС МОНУ, СК «Орлан»–2, м.Кам’янськеДніпропетровська областьзнята  Волкова Вікторія Леонідівна
16Шишко Каріна Юріївна22.02.1998кмсКФКС МОНУ, «ХДАФК», м. ХарківХарківська областьзнята  Гриньова Т.І., Топорков О.М.
17Кириленко Юлія Миколаївна18.01.20043КФКС МОНУ, СТК «Едельвейс»–1,
м. Запоріжжя
Запорізька областьзнята  Хомякова Олена Миколаївна
18Панченко Анна Євгеніївна04.07.19973КФКС МОНУ, НТУУ «КПІ», м. Київ
м. Київзнята  Сога Сергій Михайлович

 

Головний суддя         Скляр О.М.,  спортивний суддя національної категорії                           Спортивний суддя 1 категорiï        Міхасьова О.Ю.

Головний секретар   Дерій А.С., спортивний суддя 1 категорії