Кубок Полтавської області в залі 2016. Протокол спортивних результатів з виду «Гірські перешкоди» — особисті змагання (чоловіки)

 Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації
Полтавська обласна федерація спортивного туризму

ПРОТОКОЛ № 2

Змагання – Відкритий Кубок Полтавської області з гірського спортивного туризму у приміщенні, ранг змагань — V

Місце проведення — м. Кременчук, Полтавська область                                                 2 розряд – 125%

Терміни проведення – 11 — 13 листопада 2016 р.                                                             3 розряд – 161%

Вид програми — «Гірські перешкоди» – особисті змагання (чоловіки) на дистанції ІI класу, кваліфікаційний ранг виду програми — 120

Дата проведення – 12-13 листопада 2016 р.

Зай-
няте

мiсце
Прiзвище, iм’я та по батьковi
спортсменiв в командi
Дата
народ-
ження
Розряд,
звання
ФСТ, СКРегіонАбсолют-
ний
результат
Вiднос-
ний ре-
зультат
Вико-
наний

нор-
матив
Прiзвище
та iнiцiали
тренера
1Білий Данило Анатолійович06.07.20022КФКС МОНУ, СК «Орлан»–1, м.Кам’янськеДніпропетровська область178,9100% 2Волкова Вікторія Леонідівна
2Ланецький Євгеній Анатолійович12.01.19962КФКС МОНУ, КЗ БДЮТ, м.КропивницькийКіровоградська область183,0102% 2Горецький Іван Якович
3Єфімов Ігор Сергійович26.05.19961КФКС МОНУ, «ХДАФК», м. ХарківХарківська область185,3104% 2Гриньова Т.І., Топорков О.М.
4Дегтярь Іван Сергійович31.01.20012КФКС МОНУ, Верхньодніпровський Палац дитячої та юнацької творчостіДніпропетровська область185,6104% 2Прядко Олександр Георгійович
5Бєлевцов Дмитро Сергійович14.11.19971КФКС МОНУ, «ХДАФК», м. ХарківХарківська область186,5104% 2Гриньова Т.І., Топорков О.М.
6Бондаренко Костянтин Сергійович29.12.19993КФКС МОНУ,КЗ БДЮТ, м.КропивницькийКіровоградська область187,3105% 2Горецький Іван Якович
7Атанасій Станіслав Геннадійович14.11.20001КФКС МОНУ, КЗ «Центр туризму» ЗОР, м.ЗапоріжжяЗапорізька область188,5105% 2Бебешко Світлана Яківна
8Гордієнко Артем Геннадійович17.06.20042КФКС МОНУ, СТК «Едельвейс»–, м.ЗапоріжжяЗапорізька область188,6105% 2Хомякова Олена Миколаївна
9Німеровський Максим Олексійович09.08.19983КФКС МОНУ, ТК «Мардри», м.КропивницькийКіровоградська область189,3106% 2Горецький Іван Якович
10Гвоздьов Гліб Костянтинович27.01.20012КФКС МОНУ, СК «Орлан»–1, м.Кам’янськеДніпропетровська область194,5109% 2Волкова Вікторія Леонідівна
11Алтунін Кирило Олександрович15.03.20023КФКС МОНУ, СК «Орлан «–3, м.Кам’янськеДніпропетровська область198,1111% 2Волкова Вікторія Леонідівна
12Кириченко Едуард Володимирович13.11.20012КФКС МОНУ, клуб «Абалаковець»–2, КЗ Сумського Палацу дітей та юнацтваСумська область199,4111% 2Андросова Валентина Іванівна
13Панасюк Олександр Сергійович24.02.20012КФКС МОНУ, СК «Орлан» –1, м.Кам’янськеДніпропетровська область200,3112% 2Волкова Вікторія Леонідівна
14Бражнік Богдан Анатолійович03.08.20002КФКС МОНУ, клуб «Абалаковець»–1, КЗ Сумського Палацу дітей та юнацтваСумська область203,3114% 2Андросова Валентина Іванівна
15Шпрингер Олексій Сергійович18.08.19962«Кайлас», м. Київм. Київ220,9123% 2Пігарьова Юлія Олександрівна
16Данілевський Данило Сергійович01.07.20032КФКС МОНУ, СТК «Едельвейс»–3, м.ЗапоріжжяЗапорізька область241,5135% 3Хомякова Олена Миколаївна
17Обравіт Андрій Сергійович24.12.20012КФКС МОНУ, клуб «Абалаковець»–1, КЗ Сумського Палацу дітей та юнацтваСумська область245,9138%3Андросова Валентина Іванівна
18Сокол Даніїл Юрійович20.11.20002КФКС МОНУ, клуб «Абалаковець»–2, КЗ Сумського Палацу дітей та юнацтваСумська область287,9161% 3Андросова Валентина Іванівна
19Ярошевич Віталій Юрійович27.06.19892КФКС МОНУ, Полтавська ОФСТПолтавська область343,5192% –Криворучко Анатолій Вікторович
20Курочкін Володимир Андрійович22.07.20043КФКС МОНУ, клуб «Абалаковець»–3, КЗ Сумського Палацу дітей та юнацтваСумська область362,5203%– Андросова Валентина Іванівна
21Масло Сергій Іванович18.01.19961КФКС МОНУ, Полтавська ОФСТПолтавська область369,5207%– Криворучко Анатолій Вікторович
22Цвятко Олександр Олександрович30.04.20013КФКС МОНУ, ТК «Мандри»,
м.Кропивницький
Кіровоградська область535,7299%– Горецький Іван Якович
Болтобаєв Ярослав Володимирович18.01.1996кмсКФКС МОНУ, Полтавська ОФСТПолтавська областьзнятийКриворучко Анатолій Вікторович
Костюк Богдан Володимирович02.09.1998кмсКФКС МОНУ, Полтавська ОФСТПолтавська областьзнятий –Криворучко Анатолій Вікторович
Следь Богдан Геннадійович23.04.1997кмсКФКС МОНУ, Полтавська ОФСТПолтавська областьзнятий– Криворучко Анатолій Вікторович

Головний суддя         Скляр О.М.,  спортивний суддя національної категорії                           Спортивний суддя 1 категорiï        Міхасьова О.Ю.

Головний секретар   Дерій А.С., спортивний суддя 1 категорії