Кубок пам’яті 2018. Інформаційний лист

Управління фізичної культури і спорту Львівської облдержадміністрації
Львівська обласна федерація спортивного туризму

 ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
про Відкритий Кубок Львівської області зі спортивного гірського туризму «Кубок пам’яті»

 

1. Змагання проводяться у відповідності з діючими:
а) Правилами змагань зі спортивного туризму (розд. 1 і 3, пп. 3.1 ÷ 3.12 і 3.15) (далі – Правила);
б) «Методичними роз’ясненнями щодо суддівства змагань зі спортивного гірського туризму» (2-я редакція), затвердженими Виконкомом ФСТУ 24.11.2012 року (далі – Методроз’яснення або МР);
в) «Положенням про Відкритий Кубок з гірського спортивного туризму“КУБОК  ПАМ’ЯТI”;
г) умовами проведення особистих змагань з видів «Рятувальні технічні прийоми»  та «Гірські перешкоди» (далі – «Умови» виду);
д) загальними умовами (далі – «Загальні умови») з Додатками 1 ÷ 4.

2. Іменна заявка на участь у змаганнях:
2.1. Повинна бути встановленої форми (див. Зразок) і завірена печаткою та підписом керівника організації, що відряджає команду на змагання.
2.2. Повинна містити медичний допуск кожного учасника, підтверджений підписом лікаря, і бути завірена лікарем і печаткою медичного закладу.Крім того, має бути зазначена загальна кількість допущених учасників, також завірена підписом лікаря і печаткою медичного закладу.

3. Всі учасники змагань на період їх проведення (з 07 по 09 вересня ц.р.) згідно з Положенням повинні бути застраховані від нещасного випадку, страховка повинна передбачати участь у спортивних змаганнях.

4. За спецдопуском медичного закладу до участі в змаганнях можуть бути допущені спортсмени, вік яких на один рік менше встановленого Правилами для участі на дистанціях ІІІ класу (12 років). У спецдопуску має бути зазначено: назва змагань, терміни їх проведення і клас дистанцій, вік учасника; спецдопуск завіряється підписом тренера і підписом лікаря і печаткою медичного закладу.

5. Відповідно до п. 3.3.2 Правил при проведенні особистих змагань всі учасники  повинні мати 3 с.р. або 1 ю.р.

6. Програма змагань – відповідно до Положення.

7. Під час проходження мандатної комісії команди здають до ГСК:

7.1. Іменні заявки, паспорти, класифікаційні книжки спортсменів, страхові поліси, спецмеддопуск (при необхідності).

7.2. Стартовий внесок  в розмірі 20 грн. з одного учасника команди.

3. Екологічний внесок в розмірі 50 грн., який повертається командам перед від’їздом в повному обсязі при відсутності претензій по чистоті місця проживання з боку комендантської служби.

7.4. Спорядження в тимчасове користування: по одній основній вірьовці діаметром не менше 10 мм і довжиною не менше 40 м, а також по 3 карабіни. Спорядження повинно бути марковано командою. Зазначене спорядження повертається командам після закінчення змагань.

8. Всі судді змагань повинні бути екіпіровані для роботи на дистанції (мати каски, ІСС, самостраховки, спускові пристрої і не менше 2-х карабінів).

9. Протести від команд приймаються під заставу в розмірі 200 грн. згідно з вказівками Додатка 1 до Загальних умов.

10. Решта умов участі в змаганнях – згідно з Положенням.

11. Додаткова інформація:

11.1. Проїзд від залізничного вокзалу м. Львова маршруткою № 29 (30-40 хв. квиток коштує 5 грн.) до каплички в с. Лисиничі. Далі по дорозі пройти до школи, від школи прямо вгору лісом піднятись під скелі. Маршрут від зупинки до скель буде маркований.

11.2. Учасники змагань розміщуються в польових умовах біля місця проведення змагань. Харчування команди забезпечують самостійно, продукти можна купити в с. Лисиничі (до магазину 15-20 хвилин від місця змагань).

Дрова для приготування їжі надаються командам комендантською службою змагань.

Розпалювати вогнище  дозволяється в спеціально облаштованих місцях,  якщо на обраній для розміщення галявині такого місця  немає,  тоді потрібно обкласти вогнище камінням або обкопати його.

Питною водою команди забезпечує комендантська служба.

Табір розташовано в листяному лісі, тому бажано мати засіб від кліщів та комарів.

11.3. Кожна команда повинна мати поліетиленовий мішок для збору і виносу сміття в контейнери в с. Лисиничі.

11.4. Контактний телефон оргкомітету змагань: 096-435-03-81 Коваль Назар – головний суддя.