Кубок м.Львова. Протокол спортивних результатів «Рятувальні технічні прийоми» (чоловіки)

 

Львівська міська федерація спортивного туризму

ПРОТОКОЛ № 2

1 розряд — 127%
2 розряд — 148%

Змагання — Відкритий Кубок  м. Львова з гірського туризму «КУБОК ПАМ’ЯТІ»
Мiсце проведення — м. Львів, Чатові скелі
Термiни проведення – 04 — 06 вересня 2015 р.
Вид програми — Рятувальні технічні прийоми — особисті змагання (чоловіки), кваліфікаційний ранг змагань 560, клас дистанції — ІІІ
Дата проведення – 05-06 вересня 2015 р.

Зайняте
мiсце

Прiзвище, iм’я та по батьковi
спортсменiв

Рiк
народження

Розряд,
звання

Регіон

ФСТ, СК

Абсолют-
ний
результат

Вiднос-
ний ре-
зультат

Виконаний
норматив

Прiзвище
та iнiцiали
тренера

1

Винокур Максим Миколайович

05.01.1983

кмс

м.Львів

ФСТ «Україна», «Фантом»

499,33

100%

1

Винокур М.М.

2

Скиба Тарас Михайлович

03.03.1990

кмс

м.Львів

ФСТ «Україна», «Фантом»

508,57

102%

1

Винокур М.М.

3

Медик Святослав Іванович

21.10.1988

кмс

Київська область

ФСТ «Україна», «МКС»

586,73

118%

1

Андрущенко С.С.

4

Андрущенко Сергій Сергійович

07.02.1991

кмс

Київська область

ФСТ «Україна», «МКС»

604,05

121%

1

Андрущенко С.С.

5

Пирогов Артем Петрович

01.07.1989

1

Київська область

ФСТ «Україна», «МКС»

722,88

145%

2

Андрущенко С.С.

6

Отенія Микола Ростиславович

29.04.1995

1

Львівська область, смт Славсько

ФСТ «Україна», «Славсько»

776,52

156%

Паращак І.В.

7

Климович Мирослав Мирославович

07.08.1996

1

Львівська область, смт Славсько

ФСТ «Україна», «Славсько»

не стартував

Паращак І.В.

8

Сергієнко Василь Дмитрович

14.01.1990

1

Київська область

ФСТ «Україна», «МКС»

не стартував

Андрущенко С.С.

9

Кротюк Павло Євгенович

08.07.1992

кмс

м.Львів

ФСТ «Україна», «Фантом»

не стартував

Винокур М.М.

10Хрипта Микола Михайлович21.12.19941Львівська область, смт СлавськоФСТ «Україна», «Славсько»знятийПаращак І.В.
11

Зігмунт Богдан Богданович

15.03.20013м.ЛьвівСК МОНУ, ЦТК «Левандівка»знятийТибінка О.С.

 Головний суддя_______________Коваль Н.З., суддя 2 категорiï

 Головний секретар_______________Дябло Т.Г., сснк

Суддя національної категорiï_______________ Посвятовський Р.О.