Кубок м.Львова. Протокол спортивних результатів «Гірські перешкоди» (чоловіки)

 

Львівська міська федерація спортивного туризму

ПРОТОКОЛ № 1

1 розряд — 127%
2 розряд — 148%

Змагання — Відкритий Кубок м. Львова з гірського туризму «КУБОК ПАМ’ЯТІ»
Мiсце проведення — м. Львів, Чатові скелі
Термiни проведення – 04 — 06 вересня 2015 р.
Вид програми — Гірські перешкоди — особисті змагання (чоловіки), кваліфікаційний ранг змагань 560, клас дистанції — ІІІ
Дати проведення – 05-06 вересня 2015 р.

 

Зайняте
мiсце

Прiзвище, iм’я та по батьковi
спортсменiв

Рiк
народження

Розряд,
звання

Регіон

ФСТ, СК

Абсолют-
ний
результат

Вiднос-
ний ре-
зультат

Виконаний
норматив

Прiзвище
та iнiцiали
тренера

1

Винокур Максим Миколайович

05.01.1983

кмс

м.Львів

ФСТ «Україна», «Фантом»

386,7

100%

1

Винокур М.М.

2

Андрущенко Сергій Сергійович

07.02.1991

кмс

Київська область

ФСТ «Україна», «МКС»

461,6

119%

1

Андрущенко С.С.

3

Скиба
Тарас Михайлович

03.03.1990

кмс

м.Львів

ФСТ «Україна», «Фантом»

465,3

120%

1

Винокур М.М.

4

Хрипта
Микола Михайлович

21.12.1994

1

Львівська область, смт Славсько

ФСТ «Україна», «Славсько»

705,6

182%

Паращак І.В.

5

Медик Святослав Іванович

21.10.1988

кмс

Київська область

ФСТ «Україна», «МКС»

751,1

194%

Андрущенко С.С.

6

Отенія
Микола Ростиславович

29.04.1995

1

Львівська область, смт Славсько

ФСТ «Україна», «Славсько»

3289,4

851%

Паращак І.В.

7

Климович Мирослав Мирославович

07.08.1996

1

Львівська область, смт Славсько

ФСТ «Україна», «Славсько»

31806

Паращак І.В.

8

Пирогов Артем Петрович

01.07.1989

1

Київська область

ФСТ «Україна», «МКС»

73154

Андрущенко С.С.

9

Сергієнко Василь Дмитрович

14.01.1990

1

Київська область

ФСТ «Україна», «МКС»

109732

Андрущенко С.С.

10

Кротюк
Павло Євгенович

08.07.1992

кмс

м.Львів

ФСТ «Україна», «Фантом»

не стартував

Винокур М.М.

11

Зігмунт
Богдан Богданович

15.03.2001

3

м.Львів,

СК МОНУ, ЦТК «Левандівка»

знятий

Тибінка О.С.

Головний суддя_______________Коваль Н.З., суддя 2 категорiï

Головний секретар_______________Дябло Т.Г., сснк

Суддя національної категорiï_______________ Посвятовський Р.О.