Кубок Львова-2015. Рятувальні технічні прийоми (чоловіки). Протокол технічних результатів

 

 ЛМГО «Федерація спортивного туризму»

ВІДКРИТИЙ КУБОК м. ЛЬВОВА З ГІРСЬКОГО ТУРИЗМУ «КУБОК ПАМ’ЯТІ»

04 – 06.09. 2015 р.                                                                                     м. Львів, Чатові скелі

Протокол технічних результатів з виду «Рятувальні технічні прийоми» – особисті змагання (чоловіки) на дистанції ІІІ класу

Учасник

Команда

Час на дистанції

Дотри-
мання Тн

Проходження дистанції, бали

Штрафні бали

Під-
сум-
кова
сума
балів

Міс-
це

гру-
па

Тф, хв

Тп1ф, хв

Тп2ф, хв

Заяв-
лені марш-
рути, спец-
при-
йоми

Не заяв-
лені марш-
рути, спец-
при-
йоми

Заяв-
лені, але не прой-
дені (не вико-
нані)

Разом

Пору-
шен-
ня тех-
ніки

За-
галь-
не вра-
жен-
ня

Пору-
шен-
ня Умов

Фініш по особ-
ли-
вим Умо-
вам

Разом

1

Винокур Максим Микола-
йович

Фантом, м.Львів

34:30

3:35

17:40

+20,5

200,00

 

 

200,00

0

 

 

 

0

220,05

1

1

2

Скиба Тарас Михайлович

Фантом, м.Львів

38:57

5:20

19:30

+16,05

200,00

 

 

200,00

0

 

 

 

0

216,05

2

1

3

Медик Святослав Іванович

МКС, Київська область

42:44

6:55

23:15

+12,27

175,00

 

 

175,00

 

 

 

 

0

187,27

3

1

4

Андрущенко Сергій Сергійович

МКС, Київська область

43:06

3:55

18:12

+11,90

175,00

 

 

175,00

5

 

 

 

5

181,90

4

1

5

Пирогов Артем Петрович

МКС, Київська область

60:00

10:55

30:46

-10,00

175,00

 

 

175,00

5

 

 

8

13

152,00

5

1

6

Отенія Микола Ростисла-
вович

Славсько, Львівська область

60:00

8:07

24:37

-10,00

140,00

22,5

 

162,5

3

 

 

8

11

141,5

6

1

7

Климович Мирослав Миросла-
вович

Славсько, Львівська область

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

не стар-
тував

 

 

8

Сергієнко Василь Дмитрович

МКС, Київська область

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

не стар-
тував

 

 

9

Кротюк Павло Євгенович

Фантом, м.Львів

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

не стар-
тував

 

 

10

Зігмунт Богдан Богданович

ЦТК Леван-
дівка

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

знятий

 

 

11

Хрипта Микола Михайлович

Славсько, Львівська область

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

знятий

 

 

 Головний суддя   _______________ Коваль Н.З.                                     Головний секретар _______________ Дябло Т.Г.