Кубок Львова-2015. Гірські перешкоди (чоловіки). Протокол технічних результатів

 

 

ЛМГО «Федерація спортивного туризму» 

ВІДКРИТИЙ КУБОК м. ЛЬВОВА З ГІРСЬКОГО ТУРИЗМУ «КУБОК ПАМ’ЯТІ»

04 – 06.09. 2015 р.                                                                                                    м. Львів, Чатові скелі

Протокол технічних результатів з виду «Гірські перешкоди» – особисті змагання (чоловіки) на дистанції ІІІ класу

Учасник

Команда

Час на дистанції

Дотри-
мання Тн

Проходження дистанції, бали

Штрафні бали

Під-
сум-
кова сума балів

Міс-
це

гру-
па

Тф, хв

Тп1ф, хв

Тп2ф, хв

Заяв-
лені марш-
рути, спец-
при-
йоми

Не заяв-
лені марш-
рути, спец-
при-
йоми

Заяв-
лені, але не прой-
дені (не вико-
нані)

Разом

Пору-
шен-
ня тех-
ніки

За-
галь-
не вра-
жен-
ня

Пору-
шен-
ня Умов

Фініш по особ-
ли-
вим Умо-
вам

Разом

1

Винокур Максим Миколайович

Фантом, м.Львів

41:23

 

14:38

+8,62

90,00

8,30

 

98,30

 

 

 

 

0

106,92

1

1

2

Андрущенко Сергій Сергійович

МКС, Київська область

48:14

 

15:46

+1,77

66,00

24,00

-2,20

87,80

 

 

 

 

0

89,57

2

1

3

Скиба Тарас Михайлович

Фантом, м.Львів

40:08

 

 

+9,87

82,00

 

 

82,00

3

 

 

 

3

88,87

3

1

4

Хрипта Микола Михайлович

Славсько, Львівська область

52:06

 

 

-4,20

70,00

9,80

 

79,80

17

 

 

 

17

58,60

4

1

5

Медик Святослав Іванович

МКС, Київська область

46:45

 

20:47

+3,25

66,00

18,00

-2,20

81,80

30

 

 

 

30

55,05

5

1

6

Отенія
Микола Ростисла-
вович

Славсько, Львівська область

44:56

 

 

+5,07

62,00

2,30

-0,80

63,50

56

 

 

 

56

12,57

6

1

7

Климович Мирослав Миросла-
вович

Славсько, Львівська область

60:00

 

40:00

-40,0

51,00

2,30

 

53,30

4

  

8

12

1,30

7

2

8Пирогов Артем ПетровичМКС, Київська область60:00 40:00-40,065,00  65,0020  626-1,0082
9Сергієнко Василь ДмитровичМКС, Київська область60:00 40,00-40,041,00  41,003  1316-1592
10Кротюк Павло ЄвгеновичФантом, м.Львів             не стар-
тував
  
11Зігмунт Богдан БогдановичЦТК Леван-
дівка
             знятий  

Головний суддя   _______________ Коваль Н.З.                                     Головний секретар _______________ Дябло Т.Г.