Кубок Хортиці 2018. Регламент

ЗАТВЕРДЖУЮ
Заступник Міністра
молоді та спорту України

_________ Я. В. Войтович

“14”   06.   2018 р.

№765/55

Регламент
проведення Кубку України зі спортивного туризму – гірський туризм

1. Цілі та завдання заходу

Кубок України зі спортивного туризму – гірський туризм (далі – Кубок України) проводиться з метою:

широкого залучення населення до занять фізичною культурою та спортом;
подальшого розвитку виду спорту і його популяризації в Україні;
підвищення рівня майстерності спортсменів з гірського туризму.

2. Строки і місце проведення заходу

Кубок України проводиться з 04 по 07 жовтня 2018 року в м. Запоріжжі на острові Хортиця.

3. Організація та керівництво проведенням заходу

Керівництво проведенням змагань здійснюють Мінмолодьспорт та Федерація спортивного туризму України (далі – Федерація). Відповідальність за підготовку та безпосереднє проведення Кубку України покладається на управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації та суддівську колегію, яка рекомендована Федерацією, і склад якої затверджується Мінмолодьспортом.

4. Учасники заходу

До участі у Кубку України допускаються команди Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, ФСТ, спортивних клубів. Кількість команд від територій не обмежена.

Склад команди 8 осіб, із них: основний склад команди 4 спортсмени (не менше однієї особи протилежної статі), тренер 1 особа, представник команди   1 особа (може бути учасником), запасні учасники 2 спортсмени.

Вікові категорії учасників змагань: дорослі 21 рік і старше.

Форма одягу учасників змагань спортивна, згідно з вимогами Правил змагань зі спортивного туризму (далі – Правила).

Рівень допуску до змагань (за кваліфікацією): не нижче ІІ розряду.

5. Характер заходу

Змагання командні, проводяться відповідно до Правил на дистанціях ІV класу:

“Гірські перешкоди”;

“Рятувальні технічні прийоми”.

6. Програма проведення змагань

Кубок України проводиться з 04 по 07 жовтня 2018 року в м. Запоріжжя на острові Хортиця. Адреса управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації: 69107, м. Запоріжжя, пр. Соборний, 164.

Програма змагань.

04 жовтня08.00-16.00

19.00-20.00

Заїзд учасників. Робота мандатної комісії.

Нарада головної суддівської колегії з представниками команд.

05 жовтня07.00-08.00

08.00-08.30

 

09.00-09.30

10.00-19.00

Показ дистанцій.

Нарада головної суддівської колегії з представниками команд, жеребкування.

Урочисте відкриття змагань.

Змагання на дистанціях.

06 жовтня08.00 – 18.00Змагання з видів програм.
07 жовтня08.00 – 13.00
16.00 – 18.00
Завершення змагань, підведення підсумків змагань.

Нагородження переможців та призерів, урочисте закриття змагань, від’їзд учасників.

Програма може бути скорегована рішенням головної суддівської колегії в залежності від метеорологічних та інших умов під час проведення змагань.

7. Безпека та підготовка місць проведення змагань

Підготовка місць проведення змагань здійснюється відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 “Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів”.

Відповідальність за якість та безпечне використання командного та особистого спорядження, несе представник команди та спортсмени. За підготовку спортсменів та дотримання спортсменами вимог правил безпеки під час змагань несуть представники команд.

8. Умови визначення першості та нагородження переможців та призерів

Порядок визначення результатів на окремих дистанціях здійснюється відповідно до Правил.

Місце команди у загальному заліку визначається за сумою місць, які вона посіла на двох дистанціях. При рівності суми місць пріоритет надається команді з кращим результатом на дистанції “Рятувальні технічні прийоми”.

Команди, які посіли І, 2, 3 місце на окремих дистанціях нагороджуються дипломами Федерації відповідних ступенів, а спортсмени дипломами Федерації та медалями Мінмолодьспорту відповідних ступенів.

Команди, які посіли І, 2, 3 місця в загальному заліку нагороджуються кубками Мінмолодьспорту та дипломами Федерації відповідних ступенів.

9. Умови фінансування заходу та матеріального забезпечення учасників

Витрати на організацію та проведення Кубку України (харчування, проїзд, добові суддів, нагородження переможців та призерів змагань, канцелярські витрати, папір) частково здійснюються за рахунок коштів державного бюджету передбачених Мінмолодьспорту відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2018 рік, а також за рахунок позабюджетних коштів використання яких не суперечить чинному законодавству України.

За кошти організацій, що відряджають, здійснюються всі витрати з участі спортсменів та тренерів у змаганнях: оплата проїзду та добових під час проїзду учасників, перевезення спортивної техніки та інвентарю до місця проведення змагання, харчування та проживання.

10. Терміни та порядок подання заявок

Попередні заявки на участь команди у Кубку України надсилаються не пізніше ніж за 10 днів до початку змагань на електронну адресу: tryte@ukr.net, контактний телефон 095-421-04-05.

Для участі у змаганнях до мандатної комісії в день приїзду подаються: іменні заявки, завірені печаткою та підписом керівника структурного підрозділу органів виконавчої влади з питань фізичної культури та спорту Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя, спортивних клубів, лікарем та печаткою лікарсько-фізкультурного диспансеру, паспорти, класифікаційні книжки, страхові поліси, дійсні на термін проведення змагань та у дорозі. Умови договору страхування повинні передбачати участь у спортивних змаганнях.

До змагань допускаються команди, які підтвердили в установлений термін свою участь.

Протоколи з результатами змагань, оригінали заявок, звіт головного судді подаються до Мінмолодьспорту протягом 5 днів після закінчення змагань за адресою: Міністерство молоді та спорту України (відділ спортивно-технічних та прикладних видів спорту), 01601, м. Київ, вул. Еспланадна, 42.

Оперативна інформація про кількість учасників, кількість регіонів та призові місця команд подається до Мінмолодьспорту після закінчення змагань (не пізніше 08.00 наступного дня) на електронні адресу laver@sport.gov.ua.

 

Цей регламент є офіційним викликом на змагання.

 

Начальник відділу спортивно-технічних
та прикладних видів спорту департаменту
фізичної культури та неолімпійських видів
спорту                                                                                                              О.П Карась

 

ПОГОДЖЕНО

Віце-президент Федерації
спортивного туризму України
_________________В. Ю. Іванов
“____” ____________ 2018 р.