Кубок України серед студентів та школярів “Хортиця – 2019”. Інформаційний лист

Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України
Федерація спортивного туризму України
Запорізьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України
Запорізька обласна федерація спортивного туризму

Інформаційний лист 
для учасників і суддів 
Кубку України серед студентів та школярів з гірського спортивного туризму на природному рельєфі

Відповідно до Єдиного Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2019 рік, затвердженого наказом Мінмолодьспорту 27.12.2018 р. за № 579, Кубок проводиться з 03 по 06 жовтня на скелях острова Хортиця (м. Запоріжжя).

1. Змагання проводяться у відповідності з чинними:

а) Правилами змагань зі спортивного туризму (розд. 1 і 3, пп. 3.1 ÷ 3.12 і 3.15) (далі – Правила);

б) «Методичними роз’ясненнями щодо суддівства змагань зі спортивного гірського туризму» (2-я редакція), затвердженими Виконкомом ФСТУ 24.11.2012 року (далі –  Методроз’яснення або МР);

в) «Регламентом № 66 проведення Кубку України серед студентів та школярів з гірського спортивного туризму на природному рельєфі (командний)»;

г) умовами проведення командних змагань на дистанціях «Рятувальні технічні прийоми»  та «Тактико-технічна» (далі – «Умови» виду);

д) загальними умовами (далі – «Загальні умови») з Додатками 1 ÷ 4.

2. Відповідно до п. 3.3.2 Правил (див. зноску після вказаного пункту) при проведенні командних змагань 30% учасників (1 учасник в команді) можуть мати розряди на одну ступінь нижче.

3. Програма змагань – відповідно до п. 6. Регламенту.

4. Під час проходження мандатної комісії команди здають в ГСК:

4.1. Стартовий внесок – в розмірі 20 грн. з одного учасника змагань.

4.2. Екологічну заставу в розмірі 50 грн, яка повертається командам перед від’їздом   в повному обсязі при відсутності претензій по чистоті місця проживання з боку комендантської служби.

4.3. Спорядження у тимчасове користування – по одній основній вірьовці діаметром не менше 10 мм і довжиною не менше 40 м, а також по 3 карабіни. Зазначене спорядження повертається командам по закінченню змагань.

5. Судді повинні бути застраховані на період проведення змагань (з 03 по 06 жовтня) та екіпіровані для роботи на дистанціях (мати каску, ІСС, самостраховки, спускові пристрої та не менше 2-х карабінів).

6. Всі учасники змагань на період їх проведення (з 03 по 06 жовтня ц.р.) відповідно до Регламенту повинні бути застраховані від нещасного випадку, договір страхування повинен передбачати участь у спортивних змаганнях.

7. Протести від команд приймаються під заставу в розмірі 200 грн.

8. Інші умови участі в змаганнях – відповідно до Регламенту.

9. Додаткова інформація:

9.1. Проїзд від авто та залізничного вокзалів м. Запоріжжя: будь яким транспортом до зупинки «Проспект Металургів», далі – автобусом до зупинки «Запорізька січ», далі пішки до місця змагань. Або від проспекту Металургів автобусом ” Запоріжсталі” до зупинки «Профілакторій комбінату «Запоріжсталь» (острів Хортица).

Від залізничного вокзалу «Запоріжжя-1» маршрутним таксі № 55К (на Бабурку або  вул. Рубана) та від залізничного вокзалу «Запоріжжя-2» маршрутним таксі №92 (на Бабурку або вул. Рубана), автобусом № 39 «Запоріжжя-2  – Нікопольський поворот»  можна доїхати до зупинки «Запорізька січ», далі пішки до місця змагань.

9.2. Учасники змагань розміщуються в польових  умовах. Харчування  команди організовують самостійно. Дрова для приготування їжі відсутні. Буде організована централізована доставка питної води, командам необхідно мати відповідні ємності для води.

9.3. Кожна команда повинна мати поліетиленовий мішок для збору і виносу сміття за межі табору в контейнер в кінці пляжу.

9.4. Контактні дані   оргкомітету   змагань  –

E-mail:  tryte@ukr.net,  тел. 095-421-04-05 Дябло Тетяна,

shtifman51@gmail.com, тел. 050-454-15-72 Штіфман Олександр Григорович.

ОРГКОМІТЕТ