КУ Кременчук 2017. Протокол технічних результатів з виду «Гірські перешкоди» — змагання змішаних зв’язок

Міністерство молоді та спорту України
Федерація спортивного туризму України

Кубок України зі спортивного туризму – гірський туризм, у приміщенні

Протокол технічних результатів з виду програми «Гірські перешкоди» – змагання зв’язок (змішані зв’язки) на дистанції ІV класу 

17 – 19 листопада 2017 р.                                                         м. Кременчук, Полтавська область

 

Зв’язкаКомандаЧас на дистанції

Дотри-
мання Тн

Проходження дистанції, балівШтрафні балиПідсум-
кова сума балів
МісцеГрупа
ко-
манд
Тф, хв:секТп1ф, хв : секЗаявлені маршрути, спец-
прийоми
Незаяв-
лені маршрути (спец-
прийоми)
Заявлені, але не пройдені (не виконані)РазомПору-
шення техніки
Фініш за особ-
ливими умовами
Разом
1Кротюк Павло –
Іжніна Анастасія
ТСК «Манівці»,

м. Львів

1:09:250:07:25-18,84415,0067,30-9,00473,308,008,00446,4611
2Лісовий Максим – Ярова МаринаХарківська область1:10:000:09:30-20,00267,0055,60-40,20282,4013,0062,0075,00187,4021
3Ашурова Марія –
Керов Олександр
СТК «Глобус»,
м. Київ
1:10:000:07:00-20,00246,0036,20-7,00275,2035,0046,0081,00174,2032
4Бляхович Володимир – Родикова ЮліяДніпропетровська область — 2,
СК «Інгулець»
1:10:000:05:50-20,00203,0068,40-36,80234,6010,0062,0072,00142,6042
5Березіна Ольга – Гажур ДенисДніпропетровська область — 2,
СК «Інгулець»
1:10:000:04:30-20,00238,0017,80-33,00222,803,0066,0069,00133,8052
6Пирогов Артем – Покровська АлісаСТК «МКС», Київська область1:10:000:05:56-20,00228,0016,60-30,00214,6025,0090,00115,0079,6062
7Сога Сергій – Маліновська_КатеринаЦФВС НТУУ
«КПІ» — 2
1:10:000:04:06-20,00124,0036,80-51,40109,4016,0072,0088,001,4072
8Чайка Антон – Бровченко АнастасіяЦФВС НТУУ
«КПІ» — 1
1:10:000:11:30-20,00140,0029,30-48,20121,1044,00110,00154,00-52,9082
9Новикова Анастасія – Ємельянова АнастасіяСТК «Едельвейс»1:10:000:07:35-20,00105,00-27,2077,805,00110,00115,00-57,2092
10Мисишин Анна – Баранник ВікторТСК «Манівці»,

м. Львів

0:40:000:12:00-56,00101,003,80-2,60102,2014,0040,0054,00-7,80103
11Клинецький Єгор – Ткачьова МаринаДніпропетровська область0:40:000:12:00-56,000,0024,80-12,6012,209,0052,0061,00-104,80113

Головний суддя    Волкова В.Л., спортивний суддя 1 категорії
Головний секретар     Веселова Г.А., спортивний суддя 1 категорії