ІІІ Чемпіонат України серед юнаків. Протокол спортивних результатів з виду «Гірські перешкоди»

Міністерство молоді та спорту України
Міністерство освіти і науки України
Український державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді
Федерація спортивного туризму України

ПРОТОКОЛ № 1

Змагання – Чемпіонат України зі спортивного туризму – гірський туризм (юнаки)
Мiсце проведення – м. Запоріжжя, острів Хортиця
Термiни проведення – 05–08 жовтня 2017 р.
Вид програми – «Гірські перешкоди» – командні змагання на дистанції ІІІ класу, кваліфікаційний рейтинг виду програми – 306
Даті проведення – 06–07 жовтня 2017 р.

1 розряд – 119%
2 розряд – 137%
3 розряд – 177%

Зай-
няте мiсце

Прiзвище, iм’я спортсменiв в командi

Розряд, звання

ФСТ, СКРегіонАбсолют- ний результатВiднос- ний ре- зультатВиконаний
норматив
Прiзвище та iнiцiали тренера
1Гажур ДенискмсСК МОНУДніпропетровська область — 152,4100%1Бляхович В.Е.

 

Бляхович В.Е.

 

Чернявський_С.І.

 

Чернявський С.І.

Родікова Юлія1
Бойко Богдан3
Карєєв Валерій3
2Луков Дмитро2СК МОНУМиколаївська область54,0103%1Носков І.П.

 

Носков І.П.

 

Носков І.П.

 

Носков І.П.

Чернишов Богданкмс
Головко Карина2
Качаєв Єгор1
3Степанець_Анастасія2СК МОНУЗапорізька

область

64,3123%2Бебешко С.Я.

 

Нагорний Л.І.

 

Бебешко С.Я.

 

Бебешко С.Я.

Самофалов Віталій2
Атанасій Станіслав1
Зетченко Артем2
4Алексєєнко ГаннакмсСК МОНУХерсонська область66,0126%2Плохенко_А.В.

Шупер М.В.

Горшкова Д.О.

Чекалдін ВладиславкмсПлохенко А.В.

Горшкова_Д.О.

Мельніченко АндрійкмсПлохенко А.В.

Горшкова Д.О.

Виборний ВіталійкмсПлохенко А.В.
Горшкова Д.О.
5Пугач ЄвгенкмсСК МОНУДніпропетровська область — 266,2126% 2Коршок Я.В.

 

Коршок Я.В.

 

Коршок Я.В.

 

Коршок Я.В.

Рудов Ярослав1
Дядюра Віолета2
Клинецький Єгор1
6Дацишина Вікторія1СК МОНУ

СТК «Едельвейс»

Запорізька область78,9151% 3Хомякова О.М.

 

Хомякова О.М.

 

Хомякова О.М.

 

Хомякова О.М.

Коляда Катерина1
Гордієнко Артем2
Данилевський_Данило2
7Тиндик Олеся1СК МОНУЛьвівська   область293,5560%Хархаліс О.С.

 

Хархаліс О.С.

 

Хархаліс О.С.

 

Хархаліс О.С.

Сютик Дмитро1
Гануляк Данило2
Любенко Богдан2
8Гвоздьов Гліб1СК МОНУДніпропетровська область — 31995,83810%Волкова В.Л.

 

Волкова В.Л.

 

Коршок Я.В.

 

Волкова В.Л.

Білий Данило1
Котовщиков Антон1
Гетьман Аліна3
9Буханько Артем1СК МОНУДніпропетровська область — 4спрощена дистанціяКоршок Я.В.

 

Коршок Я.В.

 

Прядко О.Г.

 

Прядко О.Г.

Ткаченко Данило1
Мамаєва Ірина3
Мамаєва Юлія3

 

Головний суддя Нагорний Л.І., ССНК                             Головний секретар Гладченко Г.А., СС1К