ХХІІ чемпіонат України зі спортивного гірського туризму. Протокол технічних результатів з виду «Рятувальні технічні прийоми» (чоловіки)

Міністерство молоді та спорту України
Федерація спортивного туризму України

ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ ЗІ СПОРТИВНОГО  ТУРИЗМУ – ГІРСЬКИЙ ТУРИЗМ

Протокол технічних результатів з виду програми «Рятувальні технічні прийоми» — особисті змагання (чоловіки)  на дистанції V класу

06 – 09 вересня 2019 р.                                                                                            м. Львів, Чатові скелі

УчасникиКомандаЧас на дистанціїдотри-мання Тн, балБали за проходження дистанціїШтрафні балиПідсум-кова сума балівМіс-цегру-па ко-манд
Тп1ф,    хв : секТф, хв:секзаяв-лені і прой-дені марш-рути (спец-при-йоми)не заяв-лені, але прой-дені марш-рути (спец-при-йоми)заяв-лені, але не прой-дені марш-рути (спец-при-йоми)РазомПору-шен-ня тех-нікифініш за особ-ливи-ми умо-вамиРазом
1Ярошук ЯрославКиївська область0:57:00 1:26:00-2,00127,00127,0012,00 

 

 

12,00113,0011
2Жванко АрсентійПолтавська область0:59:00 1:30:00-10,00129,00129,0010,00 

 

 

10,00109,0021
3Пирогов АртемКиївська область1:10:00 1:30:00-10,00133,00133,0022,00 

12,00

 

34,0089,0031
4Гриневич РусланПолтавська область01:10:00 01:15:00-10,0091,0091,0020,00 

 

 

20,0061,0042
5Карпович БогданЛьвівська область0:57:301:30:00-10,0089,0013,50-9,6092,9016,00 

30,00

 

46,0036,9052
6Водніцький МиколаКиївська область1:10:00 1:15:00-10,0055,007,50-4,8057,70 

22,00

 

22,0025,7062
7Чечуга ОлексійКиївська область1:10:00 1:15:00-10,0091,0091,000,00 

44,00

 

44,0037,0073
8Сомик АндрійМиколаївська область1:10:00 

1:15:00

-10,0057,005,0062,00 

36,00

 

36,0016,0083
9Галімов ТимурОдеська область1:10:00 1:15:00-10,0059,0059,005,00 

50,00

 

55,00-6,0093
10Баранник ВікторЛьвівська область1:10:001:15:00-10,0057,0057,005,00 

50,00

 

55,00-8,00103
11Поплавський_ОлександрКиївська область1:10:001:15:00-10,0020,009,00-2,6026,408,00 

56,00

 

64,00-47,60113
12Кузнєцов ОлександрПолтавська областьзнятий
13Худолєй АндрійПолтавська областьзнятий

Головний суддя       Коваль Н. З.                  Головний секретар          Фагельська  М. О.