ХХІІ чемпіонат України з гірського туризму. Інформаційний лист

 

Федерація спортивного туризму України
Головна суддівська колегія

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про XXІІ чемпіонат України зі спортивного гірського туризму

 

Відповідно до Єдиного Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2019 рік, затвердженого наказом Мінмолодьспорту 27.12.2018 р. за № 5790, чемпіонат проводиться з 06 по 09 вересня на Чатових скелях поблизу с. Лисиничі (Львівська область).

1. Змагання проводяться у відповідності з чинними:
а) Правилами змагань зі спортивного туризму (розд. 1 і 3, пп. 3.1 ÷ 3.12 і 3.15) (далі – Правила);
б) «Методичними роз’ясненнями щодо суддівства змагань зі спортивного гірського туризму» (2-я редакція), затвердженими Виконкомом ФСТУ 24.11.2012 року (далі –  Методроз’яснення або МР);
в) «Регламентом проведення чемпіонату України зі спортивного туризму  –гірський туризм», затвердженим Мінмолодьспортом 06.06.2019  (далі – Регламент);
г) умовами проведення особистих змагань на дистанціях «Рятувальні технічні прийоми»  та «Гірські перешкоди» (далі – «Умови» виду);
д) загальними умовами (далі – «Загальні умови») з Додатками 1 ÷ 4.

2. Іменна заявка на участь у змаганнях:
2.1. Повинна бути встановленої форми (див. Зразок), оформлена відповідно до п.3.5. Правил і завірена печаткою та підписом керівника обласного управління (департаменту) з фізичної культури і спорту.
2.2. У графі «ДСТ, відомство» необхідно вказати приналежність до одного з відомств: «Динамо», «Колос», «Спартак», ВС України, СТП «Україна», ТСОУ, «Локомотив», «Гарт», «Інваспорт», КФВС МОНУ, якщо територіальна федерація має з цим відомством договір про співпрацю, інакше графа залишається порожньою.
2.3. Відповідно до п. 4 Регламенту до участі в чемпіонаті допускаються спортсмени, які представляють області, тому в графі «Команда» необхідно вказати назву області, яку спортсмени представляють.

3. Всі учасники змагань на період їх проведення (з 06 по 09 вересня ц.р.) згідно з Регламентом повинні бути застраховані від нещасного випадку, договір страхування повинен передбачати участь у спортивних змаганнях.

4. За спецдопуском медичного закладу до участі в змаганнях можуть бути допущені спортсмени, вік яких на один рік менше встановленого Правилами (п. 3.3.2) для участі у змаганнях на дистанціях V класу. У спецдопуску має бути зазначено: назва змагань, терміни їх проведення і клас дистанцій, вік учасника; спецдопуск завіряється підписом тренера, підписом лікаря і печаткою лікарсько-фізкультурного диспансеру.

5. Змагання особисті, кваліфікація всіх спортсменів повинна бути на нижче 1 розряду.

6. Під час проходження мандатної комісії представник команди здає в ГСК:
6.1. Іменну заявку, паспорти, кваліфікаційні книжки спортсменів, страхові поліси, спецмеддопуск (при необхідності).
6.2. Стартовий внесок в розмірі 40 грн. з одного учасника.
6.3. Екологічний внесок в розмірі 50 грн., який повертається представнику команди перед від’їздом в повному обсязі при відсутності претензій по чистоті місця проживання з боку комендантської служби.

6.4. Спорядження в тимчасове користування при складі команди з 3-х і більше спортсменів: по одній основній вірьовці діаметром не менше 10 мм і довжиною не менше 40 м, а також по 3 карабіни. Спорядження повинно бути марковано командою. Зазначене спорядження повертається після закінчення змагань.

7. Всі судді змагань повинні бути екіпіровані для роботи на дистанції (мати каски, ІСС, самостраховки, спускові пристрої і не менше 2-х карабінів).

8. Протести від представників команд приймаються під заставу в розмірі 200 грн. згідно з вказівками Додатка 1 до Загальних умов.

9. Решта умов участі в змаганнях – згідно з Регламентом.

10. Додаткова інформація:
10.1. Проїзд від залізничного вокзалу м. Львова маршруткою № 29 (час в дорозі 30-40 хв., квиток коштує 7 грн.) до каплички в с. Лисиничі. Далі по дорозі пройти до школи, від школи прямо вгору лісом піднятись під скелі. Маршрут від зупинки до скель буде маркований.

Якщо команда має важке спорядження, необхідно попередньо повідомити організаторів про час  свого прибуття в Лисиничі, організатори нададуть транспорт для  доставки вантажу до скального масиву.

10.2. Учасники змагань розміщуються в польових умовах біля місця проведення змагань. Харчування команди забезпечують самостійно, продукти можна купити в с. Лисиничі (до магазину 15-20 хвилин від місця змагань).

Дрова для приготування їжі надаються командам комендантською службою змагань.

Розпалювати вогнище  дозволяється в спеціально облаштованих місцях,  якщо на обраній для розміщення галявині такого місця  немає,  тоді потрібно обкласти вогнище камінням або обкопати його.

Питною водою команди забезпечує комендантська служба.

Табір розташовано в листяному лісі, тому бажано мати засіб від кліщів та комарів.
10.3. Кожна команда повинна мати поліетиленовий мішок для збору і виносу сміття в контейнери в с. Лисиничі.
10.4. Контактний телефон оргкомітету змагань: 095-421-04-05 або e-mail: tryte@ukr.net – Дябло Тетяна, 096-435-03-81 Коваль Назар – головний суддя.