ЧУ особистий 2018. Регламент

ЗАТВЕРДЖУЮ
Перший заступник Міністра
молоді та спорту України
Я. В. Войтович

“14” 06 2018 р.

№ 764/55

 

 

Регламент
проведення чемпіонату України зі спортивного туризму – гірський туризм (дорослі, юніори)

1. Цілі та завдання заходу

Чемпіонат України зі спортивного туризму – гірський туризм (дорослі, юніори) (далі – чемпіонат України) проводиться з метою:
широкого залучення населення до занять фізичною культурою та спортом;
подальшого розвитку виду спорту і його популяризації в Україні;
підвищення рівня майстерності спортсменів з гірського туризму.

2. Строки і місце проведення заходу

Чемпіонат України проводиться з 20 по 23 вересня 2018 року в м. Южноукраїнську Миколаївської області (каньйон річки Південний Буг поруч із санаторієм-профілакторієм “Іскра”).

3. Організація та керівництво проведенням заходу

Керівництво проведенням змагань здійснюють Мінмолодьспорт та Федерація спортивного туризму України (далі – Федерація).
Відповідальність за підготовку та безпосереднє проведення чемпіонату України покладається на управління молоді та спорту Миколаївської обласної державної адміністрації та суддівську колегію, яка рекомендована Федерацією, і склад якої затверджується Мінмолодьспортом.

4. Учасники заходу

До участі у чемпіонаті України допускаються спортсмени Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя. Кількість учасників від території не обмежена.

Вікова категорія учасників змагань:

юніори – 19-20 років;

дорослі, 21 рік і старші.

Форма одягу учасників змагань спортивна, згідно з вимогами Правил змагань зі спортивного туризму (далі – Правила).

Рівень допуску до змагань (за кваліфікацією): не нижче I розряду.

5. Характер заходу

Змагання особисті проводяться на дистанціях V класу:

“Гірські перешкоди”,
“Рятувальні технічні прийоми”.

6. Програма проведення змагань

Чемпіонат України проводиться з 20 по 23 вересня 2018 року в м._Южноукраїнську Миколаївської області (каньйон річки Південний Буг поруч із санаторієм-профілакторієм “Іскра”).

Адреса управління молоді та спорту Миколаївської обласної державної адміністрації: м. Миколаїв, вул. Робоча, 2а.

Програма змагань.

20.0908.00-16.00

19.00-20.00

Заїзд учасників. Робота мандатної комісії.

Нарада головної суддівської колегії з представниками команд.

21.0907.00-08.00

08.00-08.30

 

09.00-09.30

10.00-19.00

Показ дистанцій.

Нарада головної суддівської колегії з представниками команд, жеребкування.

Урочисте відкриття змагань.

Змагання на дистанціях.

22.0909.00-19.00Змагання на дистанціях.
23.0908.00-11.00

12.00-13.00

14.00-14.30

Завершення змагань на дистанціях.

Підведення підсумків змагань.

Нагородження переможців, урочисте закриття змагань, від’їзд учасників.

 

Наведена у таблиці програма може бути скорегована рішенням головної суддівської колегії в залежності від метеорологічних та інших умов під час проведення змагань.

7. Безпека та підготовка місць проведення змагань

Підготовка місць проведення змагань здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 “Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів”.

Відповідальність за якість та безпечне використання особистого спорядження несуть самі спортсмени. На час проведення змагань забезпечення безпеки покладається на тренерів та самих учасників. Під час змагань кожний учасник самостійно приймає необхідні засоби безпеки та несе повну відповідальність за свої дії. Невиконання вимог по забезпеченню безпеки під час змагань тягне за собою відповідальність до відсторонення від змагань та спортивної дискваліфікації.

8. Умови визначення першості та нагородження переможців та призерів

Місця учасників на окремих дистанціях визначаються відповідно до Правил.

Місце учасника у загальному заліку визначається за сумою місць, які він посів на двох дистанціях. При рівності суми місць пріоритет надається учаснику з кращим результатом на дистанції “Рятувальні технічні прийоми”.

Спортсмени, які посіли 1, 2, 3 місце на окремих дистанціях та у загальному заліку нагороджуються дипломами Федерації та медалями Мінмолодьспорту відповідних ступенів.

9. Умови фінансування заходу та матеріального забезпечення учасників

Витрати на організацію та проведення чемпіонату України (харчування, проїзд, добові суддям, нагородження переможців та призерів змагань, канцелярські витрати, папір) частково здійснюються за рахунок коштів державного бюджету передбачених Мінмолодьспорту відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2018 рік, а також за рахунок позабюджетних використання яких не суперечить чинному законодавству України.

За кошти організацій, що відряджають, здійснюються всі витрати з участі спортсменів та тренерів у змаганнях: оплата проїзду та добові під час проїзду учасників, перевезення спортивної техніки та інвентарю до місця проведення змагання, харчування та проживання.

10. Строки та порядок подання заявок на участь у заході

Попередні заявки на участь спортсменів у чемпіонаті України надсилаються не пізніше ніж за 10 днів до початку змагань на електронну адресу: tryte@ukr.net. Додаткова інформація за телефоном 095-421-04-05.

Для участі у змаганнях до мандатної комісії в день приїзду подаються: іменні заявки завірені печаткою та підписом керівництва структурних підрозділів органів виконавчої влади з питань фізичної культури та спорту Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, лікарем та печаткою лікувально-фізкультурного диспансеру, паспорти, кваліфікаційні книжки, страхові поліси дійсні на термін проведення змагань та у дорозі. Умови договору страхування повинні передбачати участь у спортивних змаганнях.

До змагань допускаються учасники, які підтвердили в установлений термін свою участь.

Протоколи з результатами змагань (спортивні показники та розрахунки завойованих очок), оригінали заявок, звіт головного судді, подаються до Міністерства протягом 5 днів після закінчення змагання за адресою: Міністерство молоді та спорту України (відділ спортивно-технічних та прикладних видів спорту), 01601, м. Київ, вул. Еспланадна, 42.

Оперативна інформація про кількість учасників, кількість регіонів та призові місця подається до Мінмолодьспорту після закінчення змагань (не пізніше 8.00 наступного дня) на електронну адресу: laver@sport.gov.ua.

 

Цей регламент є офіційним викликом на змагання.

 

 

Начальник відділу спортивно-технічних та прикладних видів спорту
департаменту фізичної культури та неолімпійських видів спорту                                                         О. П. Карась

 

 

 

 

Віце-президент Федерації
спортивного туризму України

_______________ В. Ю. Іванов

“11” 06.2018 р.