ЧУ 2018 (особистий). Інформаційний лист

Федерація спортивного туризму України
Головна суддівська колегія

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
про XX чемпіонат України зі спортивного гірського туризму

Відповідно до Єдиного Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2018 рік, затвердженого наказом Мінмолодьспорту 26.12.2017 р. за № 5220, чемпіонат проводиться з 20 по 23 вересня на скельному масиві каньйону р. Південний Буг в районі м.Южноукраїнськ.

1. Змагання проводяться у відповідності з чинними:

а) Правилами змагань зі спортивного туризму (розд. 1 і 3, пп. 3.1 ÷ 3.12 і 3.15) (далі – Правила);
б) «Методичними роз’ясненнями щодо суддівства змагань зі спортивного гірського туризму» (2-я редакція), затвердженими Виконкомом ФСТУ 24.11.2012 року (далі – Методроз’яснення або МР);
в) «Регламентом проведення чемпіонату України зі спортивного туризму – гірський туризм», затвердженим Мінмолодьспортом 14.06.2018 року № 764/55 (далі – Регламент);
г) умовами проведення особистих змагань з видів «Рятувальні технічні прийоми» та «Гірські перешкоди» (далі – «Умови» виду);
д) загальними умовами (далі – «Загальні умови») з Додатками 1 ÷ 4.

2. Іменна заявка на участь у змаганнях:

2.1. Повинна бути встановленої форми (див. Зразок) і завірена печаткою та підписом керівника обласного управління (департаменту) з фізичної культури і спорту.

2.2. Повинна містити медичний допуск кожного учасника, підтверджений підписом лікаря, і бути завірена лікарем і печаткою лікувально-фізкультурного диспансеру. Крім того, має бути зазначена загальна кількість допущених учасників, також завірена підписом лікаря і печаткою лікувально-фізкультурного диспансеру.

2.3. У графі «ДСТ, відомство» необхідно вказати приналежність до одного з відомств: «Динамо», «Колос», «Спартак», ВС України, СТП «Україна», ТСОУ, «Локомотив», «Гарт», «Інваспорт», якщо територіальна федерація має з цим відомством договір про співпрацю, інакше графа залишається порожньою.

2.4. Відповідно до п. 4 Регламенту до участі в чемпіонаті допускаються спортсмени, які представляють області, тому в графі «Команда» необхідно вказати назву області, яку спортсмени представляють.

3. Всі учасники змагань на період їх проведення (з 20 по 23 вересня ц.р.) згідно з Регламентом повинні бути застраховані від нещасного випадку, договір страхування повинен передбачати участь у спортивних змаганнях.

4. За спецдопуском медичного закладу до участі в змаганнях можуть бути допущені спортсмени, вік яких на один рік менше встановленого Правилами (п. 3.3.2) для участі у змаганнях на дистанціях V класу. У спецдопуску має бути зазначено: назва змагань, терміни їх проведення і клас дистанцій, вік учасника; спецдопуск завіряється підписом тренера і підписом лікаря і печаткою лікувально-фізкультурного диспансеру.

5. Змагання особисті, кваліфікація всіх спортсменів повинна бути на нижче 1 розряду.

6. Під час проходження мандатної комісії представник команди здає в ГСК: 6.1. Іменну заявку, паспорти, класифікаційні книжки спортсменів, страхові поліси, спецмеддопуск (при необхідності). 6.2. Стартовий внесок в розмірі 20 грн. з одного учасника. 6.3. Екологічний внесок в розмірі 50 грн., який повертається представнику команди перед від’їздом в повному обсязі при відсутності претензій по чистоті місця проживання з боку комендантської служби. 6.4. Спорядження в тимчасове користування при складі команди з 3-х і більше спортсменів: по одній основній вірьовці діаметром не менше 10 мм і довжиною не менше 40 м, а також по 3 карабіни. Спорядження повинно бути марковано командою. Зазначене спорядження повертається після закінчення змагань.

7. Всі судді змагань повинні бути екіпіровані для роботи на дистанції (мати каски, ІСС, самостраховки, спускові пристрої і не менше 2-х карабінів).

8. Протести від представників команд приймаються під заставу в розмірі 200 грн. згідно з вказівками Додатка 1 до Загальних умов.

9. Решта умов участі в змаганнях – згідно з Регламентом.

10. Додаткова інформація:
10.1. Проїзд від авто та залізничного вокзалів м. Южноукраїнськ автобусом до зупинки «Профілакторій АЕС». Далі – спуск до річки. Проїзд з Миколаєва до автовокзалу м. Южноукраїнськ маршрутним таксі займає близько 2,5 год. і коштує близько 110 грн., інтервал руху приблизно 1- 2 години. Біля профілакторію є платна стоянка для автомобілів.
10.2. Учасники змагань розміщуються в польових умовах на березі р. Південний Буг. Купання в річці заборонено. Харчування команди забезпечують самостійно, продукти можна купити в Южноукраїнську (до магазину 30-40 хвилин від місця змагань). Дрова для приготування їжі відсутні. Питна вода в джерелі під скелями, воду з річки вживати не рекомендується.
10.3. Кожна команда повинна мати поліетиленовий мішок для збору і виносу сміття за межі табору в контейнер на території профілакторію.
10.4. Контактний телефон оргкомітету змагань: 095-421-04-05 або e-mail: tryte@ukr.net – Дябло Тетяна.