ЧУ 2016. «Спасательные технические приемы». Протокол спортивных результатов

 Міністерство молоді та спорту України
Федерація спортивного туризму України

ПРОТОКОЛ № 4

Змагання – Чемпіонат України зі спортивного туризму – гірський туризм, ІІІ рангКМСУ – 113%
Мiсце проведення – о. Хортиця, м. Запоріжжя1 розряд – 128%
Термiни проведення – 25–28 червня 2016 р.2 розряд – 148%
Вид програми – «Рятувальні технічні прийоми» – командні змагання на дистанції V класу, кваліфікаційний рейтинг виду програми – 580
Дати проведення – 26–27 червня 2016 р.

Зайняте
мiсце

Прiзвище, iм’я та по батьковi
спортсменiв в командi

Дата
народження

Розряд,
звання

ФСТ, СК

Регіон

Абсолют-
ний
результат

Вiднос-
ний ре-
зультат

Виконаний
норматив

Прiзвище
та iнiцiали
тренера

1

Гуров Руслан Володимирович02.04.1980кмс

Дніпропетровська область — 2

360,1

100%

КМСУ

Бляхович Володимир Едуардович
Бляхович Володимир Едуардович21.09.1983кмс
Березіна Ольга Володимирівна04.08.19891
Гажур Денис Олександрович19.04.20001

2

Мовчан Михайло Анатолійович08.04.1990кмс

Миколаївська область

362,7

101%

КМСУ

Коршок Яків Вілійович
Робота Ігор Геннадійович02.121995кмс
Ковальчук Олексій Володимирович07.06.1996кмс
Бебешко Світлана Яківна03.09.1985кмс

3

Винокур Максим Миколайович06.01.1983кмс

Львівська область

429,9

119%

1

Хрипта Микола Михайлович
Мартинюк Павло Романович19.05.1985кмс
Кротюк Павло Євгенович08.07.1992кмс
Михальчук Ольга Василівна15.05.19971

4

Грабець Богдан Богданович01.06.1987кмс

м. Київ

757,3

210%

Грабець Богдан Богданович
Бузулук Андрій Володимирович05.06.19921
Пігарьова Юлія Олександрівна10.02.1994кмс
Завадський Костянтин Олегович03.04.1981кмс

5

Мельничук Вячеслав Володимирович14.12.1994кмс

МОНУ

Запорізька область

1569,8

Решетняк Людмила Володимирівна
Сабадаш Сергій Анатолійович21.12.19951
Цахаєв Ілля Костянтинович08.01.19991
Ємельянова Анастасія Олегівна01.08.19951

6

Ріпа Дмитро Миколайович13.01.1988кмс

Одеська
область

14560,0

Ріпа Микола Дмитрович
Ковалик Юрій Васильович25.10.1984кмс
Охлопкова Ольга Валеріївна10.09.1983кмс
Голев Віталій Анатолійович25.07.1993кмс

7

Хрипта Микола Михайлович21.12.19941

Львівська область — 2

15326,3

Винокур Максим Миколайвич
Михньович Оксана Іванівна11.08.19961
Плечій Галина Іванівна29.01.1991кмс
Іжніна Анастасія Олександрівна22.03.19971

8

Григор’єва Ганна Олексіївна10.06.19961

Харківська область

32355,6

Григорович Антон Михайлович
Бєлєвцов Дмитро Сергійович14.11.19971
Єфімов Ігор Сергійович26.05.19961
Подтяроба Олексій Петрович27.05.1995кмс

9

Лісовий Максим Васильович30.12.1992кмс

ДСТ «Динамо»

Полтавська область

58240,0

Лісовий Максим Васильович
Крпнієнко Ірина Геннадіївна29.04.19981
Ашурова Юлія Михайлівна29.11.19941
Столбовий Євген Геннадійович10.09.19901

10

Войтенко Денис Андрійович10.09.19971

Дніпропетровська область -1

спрощена дистанція

Єрмаков Сергій Олександрович
Мерзла Вероніка Юріївна19.03.19951
Мерзла Анжеліка Юріївна28.08.19971
Мекс Ілля Сергійович19.03.19961

Балась Максим Сергійович25.12.1985кмс

м. Київ — 2

знята

Балась Максим Сергійович
Дуднік Ілля Андрійович30.05.1991кмс
Зоріна Анна Костянтинівна15.12.1992кмс
Яременко Денис Володимирович01.01.1990кмс

Головний суддя                                  Нагорний Л.І., ССНК

Головний секретар                             Дябло Т.Г., ССНК

Суддя націнальної категорiï              Штіфман О.Г.