ЧУ 2016. «Горные препятствия» — соревнования связок (смешанные связки). Протокол технических результатов

  Міністерство молоді та спорту України
Федерація спортивного туризму України

Чемпіонат України зі спортивного туризму – гірський туризм

Протокол технічних результатів з виду програми «Гірські перешкоди» – змагання зв’язок (змішані зв’язки) на дистанції V класу

25 – 28 червня 2016 р.                                                                             о. Хортиця, м. Запоріжжя

Зв’язка

Команда

Час на дистанції

Дотри-
мання Тн

Проходження дистанції, балів

Штрафні бали

Підсум-
кова сума балів

Місце

група

Тф,
хв:сек

Тп1ф,
хв:сек

Заявлені маршрути, спец-
прийоми

Незаявлені маршрути (спец-
прийоми)

Заявлені, але не пройдені (не виконані)

Разом

Пору-
шення техніки

Фініш за особли-
вими умовами

Разом

1

Березіна Ольга – Гажур Денис

Дніпропетровська область – 2,
СК «Інгулець»

1:00:00

0:11:20

-20,00

324,00

17,30

-6,80

334,50

36,00

22,00

58,00

256,50

1

1

2

Михальчук Ольга – Мартинюк Павло

Львівська область, «Фантом»

1:00:00

0:11:30

-20,00

287,00

19,50

-8,20

298,30

40,00

4,00

44,00

234,30

2

1

3

Бебешко Світлана – Робота Ігор

Миколаївська область

1:00:00

0:09:29

-20,00

227,00

39,00

-5,20

260,80

33,00

4,00

37,00

203,80

3

1

4

Іжніна Анастасія – Хрипта Микола

Львівська область – 2

1:00:00

0:10:58

-20,00

307,00

 

 

307,00

58,00

32,00

90,00

197,00

4

1

5

Охлопкова Ольга – Голев Віталій

Одеська область,
т/к «Романтик»

0:59:49

0:12:00

-19,64

241,00

9,10

-2,10

248,00

56,00

 

56,00

172,36

5

1

6

Ярова Марина – Цахаєв Ілля

Запорізька область,
т/к «Едельвейс»

1:00:00

0:11:40

-20,00

168,00

26,30

-9,20

185,10

40,00

48,00

88,00

77,10

6

1

7

Лісовий Максим – Корнієнко Ірина

Полтавська область

1:00:00

0:09:40

-20,00

161,00

45,00

-6,40

199,60

90,00

47,00

137,00

42,60

7

1

8

Дуднік Ілля–
Зоріна Анна

м. Київ – 2,
«Фізруки»

1:00:00

0:09:30

-20,00

62,00

64,50

-23,90

102,60

50,00

32,00

82,00

0,60

8

1

9

Григор’єва Ганна – Остроухова Тетяна

Харківська область

1:00:00

0:11:36

-20,00

58,00

79,50

-24,50

113,00

87,00

62,00

149,00

-56,00

9

1

10

Войтенко Денис – Мерзла Вероніка

Дніпропетровська область – 1, «ДЮСШ ТПВС ДМР»

0:25:00

0:15:00

-20,00

58,00

 

 

58,00

30,00

22,00

52,00

-14,00

10

3

11

Мерзла Анжеліка – Мекс Ілля

Дніпропетровська область – 1, «ДЮСШ ТПВС ДМР»

0:25:00

0:15:00

-20,00

26,00

 

-3,20

22,80

30,00

40,00

70,00

-67,20

11

3

12

Подтяроба Олексій – Зінченко Ія

Харківська область

0:25:00

0:15:00

-20,00

26,00

 

-0,90

25,10

106,00

31,00

137,00

-131,90

12

3

13

Грабець Богдан – Пігарьова Юлія

м. Київ, т/к «Глобус»

 

 

 

 

 

 

    

знята

 —

 

14

Плечій Галина – Михньович Оксана

Львівська область – 2

 

 

 

 

 

 

    

знята

 —

 

 

Головний суддя      Нагорний Л.І.,  сснк

Головний секретар       Дябло Т.Г., сснк