ЧУ 2016. «Горные препятствия» — соревнования связок (смешанные связки). Протокол спортивных результатов

 

 Міністерство молоді та спорту України
Федерація спортивного туризму України

ПРОТОКОЛ № 2

Змагання – Чемпіонат України зі спортивного туризму – гірський туризм, ІІІ ранг КМСУ – 109%
Мiсце проведення – о. Хортиця, м. Запоріжжя1 розряд – 124%
Термiни проведення – 25–28 червня 2016 р. 2 розряд – 144%

Вид програми – «Гірські перешкоди» – змагання зв’язок (змішані зв’язки) на дистанції V класу, кваліфікаційний рейтинг виду програми – 440

 3 розряд – 184%
Дати проведення – 26–27 червня 2016 р. 

 

Зайняте
мiсце

Прiзвище, iм’я та по батьковi
спортсменiв в командi

Дата
народження

Розряд,
звання

ФСТ, СК

Регіон

Абсолют-
ний
результат

Вiднос-
ний ре-
зультат

Виконаний
норматив

Прiзвище
та iнiцiали
тренера

1

Березіна Ольга Володимирівна

04.08.1989

1

 

Дніпропетровська область — 2

231,0

100%

 КМСУ

Бляхович Володимир Едуардович

Гажур Денис Олександрович

19.04.2000

1

2

Михальчук Ольга Василівна

15.05.1997

1

 

Львівська область

252,8

109%

КМСУ

Хрипта Микола Михайлович

Мартинюк Павло Романович

19.05.1985

кмс

3

Бебешко Світлана Яківна

03.09.1985

кмс

 

Миколаївська область

290,7

126%

 2

Коршок Яків Вілійович

Робота Ігор Геннадійович

02.121995

кмс

4

Іжніна Анастасія Олександрівна

22.03.1997

1

 

Львівська область

300,7

130%

2

Винокур Максим Миколайович

Хрипта Микола Михайлович

21.12.1994

1

5

Охлопкова Ольга Валеріївна

10.09.1983

кмс

 

Одеська область

343,7

149%

 3

Ріпа Микола Дмитрович

Голев Віталій Анатолійович

25.07.1993

кмс

6

Ярова Марина Дмитрівна

17.12.1997

1

МОНУ

Запорізька область

768,4

333%

Решетняк Людмила Володимирівна

Цахаєв Ілля Костянтинович

08.01.1999

1

7

Лісовий Максим Васильович

30.12.1992

кмс

ДСТ «Динамо»

Полтавська область

1390,7

Лісовий Максим Васильович

Корнієнко Ірина Геннадіївна

29.04.1998

1

8

Дуднік Ілля Андрійович

30.05.1991

кмс

 

м. Київ — 2

98737,6

Балась Максим Сергійович

Зоріна Анна Костянтинівна

15.12.1992

кмс

9

Григор’єва Ганна Олексіївна

10.06.1996

1

 

Харківська область

99725,0

Григорович Антон Михайлович

Остроухова Тетяна Олександрівна

15.10.1996

1

10

Войтенко Денис Андрійович

10.09.1997

1

 

Дніпропетровська область -1

спрощена дистанція

Єрмаков Сергій Олександрович

Мерзла Вероніка Юріївна

19.03.1995

1

11

Мерзла Анжеліка Юріївна

28.08.1997

1

 

Дніпропетровська область -1

спрощена дистанція

Єрмаков Сергій Олександрович

Мекс Ілля Сергійович

19.03.1996

1

12

Подтяроба Олексій Петрович

27.05.1995

кмс

 

Харківська область

спрощена дистанція

Григорович Антон Михайлович

Зінченко Ія Костянтинівна

17.11.1999

1

Грабець Богдан Богданович

01.06.1987

кмс

 

м. Київ

знята

Злацький Ігор Анатолійович

Пігарьова Юлія Олександрівна

10.02.1994

кмс

Плечій Галина Іванівна

29.01.1991

кмс

 

Львівська область-2

знята

Винокур Максим Миколайович

Михньович Оксана Іванівна

11.08.1996

1

 

 Головний суддя                                  Нагорний Л.І., ССНК

Головний секретар                             Дябло Т.Г., ССНК

Суддя націнальної категорiï              Штіфман О.Г.