ЧУ 2016. «Горные препятствия» — соревнования связок (мужские связки). Протокол технических результатов

 Міністерство молоді та спорту України
Федерація спортивного туризму України

Чемпіонат України зі спортивного туризму – гірський туризм

Протокол технічних результатів з виду програми «Гірські перешкоди» – змагання зв’язок (чоловічі зв’язки) на дистанції V класу

25 – 28 червня 2016 р.                                                                             о. Хортиця, м. Запоріжжя

Зв’язка

Команда

Час на дистанції

Дотри-
мання Тн

Проходження дистанції, балів

Штрафні бали

Підсум-
кова сума балів

Місце

група команд

Тф, хв:сек

Тп1ф, хв : сек

Заявлені маршрути, спец-
прийоми

Незаявлені маршрути (спец-
прийоми)

Заявлені, але не пройдені (не виконані)

Разом

Пору-
шення техніки

Фініш за особли-
вими умо-
вами

Разом

1

Винокур Максим – Кротюк Павло

Львівська область, «Фантом»

0:55:12

0:10:00

-10,40

366,00

 

 

366,00

6,00

 

6,00

349,60

1

1

2

Мовчан Михайло – Ковальчук Олексій

Миколаївська область

0:55:33

0:05:20

-11,00

166,00

100,90

-20,90

246,00

6,00

 

6,00

229,00

2

1

3

Гуров Руслан – Бляхович Володимир

Дніпропетровська область — 2,
СК «Інгулець»

0:59:14

0:13:50

-18,40

254,00

9,80

-2,00

261,80

20,00

 

20,00

223,40

3

1

4

Мельничук Вячеслав – Сабадаш Сергій

Запорізька область,
т/к «Едельвейс»

0:53:14

0:08:20

-6,80

214,00

13,60

-2,80

224,80

28,00

 

28,00

190,00

4

1

5

Ріпа Дмитро– Ковалик Юрій

Одеська
область,
т/к «Романтик»

0:55:16

0:10:22

-10,60

110,00

114,10

-22,00

202,10

34,00

 

34,00

157,50

5

1

6

Завадський Костянтин– Бузулук Андрій

м. Київ,
т/к «Глобус»

1:00:00

0:12:45

-20,00

194,00

9,00

-1,20

201,80

27,00

32,00

59,00

122,80

6

1

7

Бєлєвцов Дмитро – Єфімов Ігор

Харківська область

0:25:00

0:15:00

-20,00

28,00

3,80

-0,60

31,20

13,00

22,00

35,00

-23,80

7

3

8

Балась Максим – Яременко Денис

м. Київ — 2,
«Фізруки»

0:25:00

0:15:00

-20,00

3,00

39,00

-8,40

33,60 45,0022,00 67,00 -53,40  8 3

9

Лісовий Максим – Столбовий Євген

Полтавська область

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

знята

 

Головний суддя      Нагорний Л.І.,  сснк

Головний секретар       Дябло Т.Г., сснк