ЧУ 2016. «Горные препятствия» — соревнования связок (мужские связки). Протокол спортивных результатов

 Міністерство молоді та спорту України
Федерація спортивного туризму України

ПРОТОКОЛ № 1

Змагання – Чемпіонат України зі спортивного туризму – гірський туризм, ІІІ ранг МСУ – 1 місце
Мiсце проведення – о. Хортиця, м. ЗапоріжжяКМСУ – 114%
Термiни проведення – 25–28 червня 2016 р. 1 розряд – 129%

Вид програми – «Гірські перешкоди» – змагання зв’язок (чоловічі зв’язки) на дистанції V класу, кваліфікаційний рейтинг виду програми – 640

 2 розряд – 150%
Дати проведення – 26–27 червня 2016 р. 

 

Зайняте
мiсце

Прiзвище, iм’я та по батьковi
спортсменiв в командi

Дата
народження

Розряд,
звання

ФСТ, СК

Регіон

Абсолют-
ний
результат

Вiднос-
ний ре-
зультат

Виконаний
норматив

Прiзвище
та iнiцiали
тренера

1

Винокур Максим Миколайович

06.01.1983

кмс

 

Львівська область

363,9

100%

МСУ

Хрипта Микола Михайлович

Кротюк Павло Євгенович

08.07.1992

кмс

2

Мовчан Михайло Анатолійович

08.04.1990

кмс

 

Миколаївська область

555,6

153%

Коршок Яків Вілійович

Ковальчук Олексій Володимирович

07.06.1996

кмс

3

Гуров Руслан Володимирович

02.04.1980

кмс

 

Дніпропетровська область — 2

569,5

156%

Бляхович Володимир Едуардович

Бляхович Володимир Едуардович

21.09.1983

кмс

4

Мельничук Вячеслав Володимирович

14.12.1994

кмс

МОНУ

Запорізька область

669,6

184%

Решетняк Людмила Володимирівна

Сабадаш Сергій Анатолійович

21.12.1995

1

5

Ріпа Дмитро Миколайович

13.01.1988

кмс

 

Одеська область

807,8

222%

Ріпа Микола Дмитрович

Ковалик Юрій Васильович

25.10.1984

кмс

6

Завадський Костянтин Олегович

03.04.1981

кмс

 

м. Київ

1036,1

285%

Злацький Ігор Анатолійович

Бузулук Андрій Володимирович

05.06.1992

1

7

Балась Максим Сергійович

25.12.1985

кмс

 

м. Київ — 2

спрощена дистанція

  —

Балась Максим Сергійович

Яременко Денис Володимирович

01.01.1990

кмс

8

Бєлєвцов Дмитро Сергійович

14.11.1997

1

 

Харківська область

спрощена дистанція

  —

Григорович Антон Михайлович

Єфімов Ігор Сергійович

26.05.1996

1

Лісовий Максим Васильович

30.12.1992

кмс

ДСТ «Динамо»

Полтавська область

знята

  —

Лісовий Максим Васильович

Столбовий Євген Геннадійович

10.09.1990

1

 

 Головний суддя                                  Нагорний Л.І., ССНК

Головний секретар                             Дябло Т.Г., ССНК

Суддя націнальної категорiï              Штіфман О.Г.