ЧУ 2016 «Горные препятствия» — командные соревнования. Протокол спортивных результатов

 Міністерство молоді та спорту України
Федерація спортивного туризму України

ПРОТОКОЛ № 3

Змагання – Чемпіонат України зі спортивного туризму – гірський туризм, ІІІ ранг КМСУ – 112%
Мiсце проведення – о. Хортиця, м. Запоріжжя1 розряд – 127%
Термiни проведення – 25–28 червня 2016 р. 2 розряд – 147%

Вид програми – «Гірські перешкоди» – командні змагання на дистанції V класу, кваліфікаційний рейтинг виду програми – 540

 
Дати проведення – 26–27 червня 2016 р. 

 

Зайняте
мiсце

Прiзвище, iм’я та по батьковi
спортсменiв в командi

Дата
народження

Розряд,
звання

ФСТ, СК

Регіон

Абсолют-
ний
результат

Вiднос-
ний ре-
зультат

Виконаний
норматив

Прiзвище
та iнiцiали
тренера

1

Мовчан Михайло Анатолійович

08.04.1990

кмс

 

Миколаївська область

422,9

100%

КМСУ

Коршок Яків Вілійович

Робота Ігор Геннадійович

02.121995

кмс

Ковальчук Олексій Володимирович

07.06.1996

кмс

Бебешко Світлана Яківна

03.09.1985

кмс

2

Винокур Максим Миколайович

06.01.1983

кмс

 

Львівська
область

436,8

103%

КМСУ

Хрипта Микола Михайлович

Мартинюк Павло Романович

19.05.1985

кмс

Кротюк Павло Євгенович

08.07.1992

кмс

Михальчук Ольга Василівна

15.05.1997

1

3

Мельничук Вячеслав Володимирович

14.12.1994

кмс

МОНУ

Запорізька область

649,4

154%

Решетняк Людмила Володимирівна

Сабадаш Сергій Анатолійович

21.12.1995

1

Цахаєв Ілля Костянтинович

08.01.1999

1

Ярова Марина Дмитрівна

17.12.1997

1

4

Хрипта Микола Михайлович

21.12.1994

1

 

Львівська
область — 2

676,8

160%

Винокур Максим Миколайович

Михньович Оксана Іванівна

11.08.1996

1

Плечій Галина Іванівна

29.01.1991

кмс

Іжніна Анастасія Олександрівна

22.03.1997

1

5

Ріпа Дмитро Миколайович

13.01.1988

кмс

 

Одеська
область

732,3

173%

Ріпа Микола Дмитрович

Ковалик Юрій Васильович

25.10.1984

кмс

Охлопкова Ольга Валеріївна

10.09.1983

кмс

Голев Віталій Анатолійович

25.07.1993

кмс

6

Гуров Руслан Володимирович

02.04.1980

кмс

 

Дніпропетровська область — 2

1314,7

Бляхович Володимир Едуардович

Бляхович Володимир Едуардович

21.09.1983

кмс

Березіна Ольга Володимирівна

04.08.1989

1

Гажур Денис Олександрович

19.04.2000

1

7

Войтенко Денис Андрійович

10.09.1997

1

 

Дніпропетровська область -1

8614,1

Єрмаков Сергій Олександрович

Мерзла Вероніка Юріївна

19.03.1995

1

Мерзла Анжеліка Юріївна

28.08.1997

1

Мекс Ілля Сергійович

19.03.1996

1

8

Бєлєвцов Дмитро Сергійович

14.11.1997

1

 

Харківська область

11626,0

Григорович Антон Михайлович

Єфімов Ігор Сергійович

26.05.1996

1

Подтяроба Олексій Петрович

27.05.1995

кмс

Зінченко Ія Костянтинівна

17.11.1999

1

9

Лісовий Максим Васильович

30.12.1992

кмс

ДСТ «Динамо»

Полтавська область

спрощена дистанція

Лісовий Максим Васильович

Корнієнко Ірина Геннадіївна

29.04.1998

1

Ашурова Юлія Михайлівна

29.11.1994

1

Столбовий Євген Геннадійович

10.09.1990

1

10

Балась Максим Сергійович

26.12.1985

кмс

 

м. Київ — 2

спрощена дистанція

Балась Максим Сергійович

Дуднік Ілля Андрійович

30.05.1991

кмс

Зоріна Анна Костянтинівна

15.12.1992

кмс

Яременко Денис Володимирович

26.08.1990

кмс

Грабець Богдан Богданович

01.06.1987

кмс

 

м. Київ

знята

Злацький Ігор Анатолійович

Бузулук Андрій Володимирович

05.06.1992

1

Пігарьова Юлія Олександрівна

03.04.1994

кмс

Завадський Костянтин Олегович

10.02.1991

кмс

 

 Головний суддя                                  Нагорний Л.І., ССНК

Головний секретар                             Дябло Т.Г., ССНК

Суддя націнальної категорiï              Штіфман О.Г.