Чемпионат Украины 2015. Протокол спортивних результатів з виду «Рятувальні технічні прийоми»

 

 

Міністерство молоді та спорту України

Федерація спортивного туризму України

ПРОТОКОЛ № 1

Змагання — Чемпіонат України зі спортивного туризму (гірський туризм) (ІІІ ранг)                                           МСУ – 1 місце

Мiсце проведення — с. Денеші, Житомирська область                                                                                  КМС – 114%

Термiни проведення — 01 — 04 травня 2015 р.                                                                                            1 розряд – 129%

Вид програми — «Рятувальні технічні прийоми» – командні змагання на дистанції V класу ,                              2 розряд – 151%

                           кваліфікаційний рейтинг виду програми – 653

Дата проведення — 02 — 03 травня 2015 р.

 

Зайняте
мiсце

Прiзвище, iм’я та по батьковi
спортсменiв в командi

Дата
народження

Розряд,
звання

ФСТ, СК

Регіон

Абсолют-
ний
результат

Вiднос-
ний ре-
зультат

Виконаний
норматив

Прiзвище
та iнiцiали
тренера

1

Романович Валентина Андріївна

30.12.1997

1

МОНУ, ДДЮЦМС «Колобок» ДОР Ингулец

Дніпропет-ровська
область

367,3

100%

МСУ

Мовчан Михайло Анатолійович

Мовчан Михайло Анатолійович

08.04.1990

кмс

Ковальчук Олексій Володимирович

07.06.1996

кмс

Робот Ігор Геннадійович

02.12.1995

кмс

2

Винокур Максим Миколайович

05.01.1983

кмс

ДСТ «Україна», «Фантом»

Львівська область

405,5

110%

кмс

Винокур Максим Миколайович

Мартинюк Павло Романович

19.05.1985

кмс

Греб Марія Миколаївна

09.11.1994

кмс

Скиба Тарас Михайлович

03.03.1990

кмс

3

Голев Віталій Анатолійович

25.07.1993

кмс

ФСТ «Україна», Збірна Одеської області

Одеська
область

893,9

243%

Ріпа Дмитро Миколайович

Тихонова Олександра Олександрівна

30.08.1995

1

Гончаренко Надія Валентинівна

01.10.1993

2

Пігарьова Юлія Олександрівна

10.02.1994

кмс

4

Балась Максим Сергійович

25.12.1985

кмс

ДСТ «Україна», с/к «Фізруки»

Київська
область

967,5

263%

— 

Балась Максим Сергійович

Дуднік Ілля Андрійович

30.05.1991

кмс

Зоріна Анна Костянтинівна

15.12.1992

кмс

Федорова Олександра Вікторівна

14.02.1996

кмс

5

Старіков Дмитро Олександрович

30.08.1983

кмс

ДСТ «Україна», Збірна м. Києва

м. Київ

1083,8

295%

— 

Злацький Ігор Анатолійович

Гаркович Надія Василівна

05.07.1989

кмс

Грабець Богдан Богданович

01.06.1987

кмс

Сога Сергій Миколайович

31.12.1990

кмс

6

Малий Олександр Сергійович

06.09.1984

кмс

ФСТ «Україна», «Дніпро»

Дніпропет-ровська
область

1169,1

318%

— 

Кіпель Андрій Анатолійович

Скороходов Євгеній Віталійович

31.01.1990

кмс

Скороходова Юлія Євгеніївна

03.02.1990

кмс

Кіпель Андрій Анатолійович

19.05.1991

кмс

7

Гуров Руслан Володимирович

02.04.1980

кмс

ДСТ «Україна», СК «Інгулець»

Дніпропет-ровська область

1178,0

321%

— 

Бляхович Володимир Едуардович

Шепетуха Василь Володимирович

04.08.1969

1

Березіна Ольга Володимирівна

04.08.1989

1

Бляхович Володимир Едуардович

21.09.1983

кмс

8

Поситько Костянтин Вікторович

05.07.1987

мс

МОНУ, ОЦТКУМ

Хмель-ницька область

спрощена дистанція

— 

Загоруйко Юрій Михайлович

Кушнір Сергій Васильович

17.08.1993

кмс

Луб Інна Юріївна

25.08.1994

кмс

Воронін Денис Володимирович

21.05.1994

кмс

9

Святненко Віталій Валерійович

20.07.1982

кмс

ФСТ «Україна»

Житомир-
ська область

спрощена дистанція

— 

Святненко Віталій Валерійович

Сябрук Юрій Володимирович

05.12.1991

1

Мерцедіна Тамара Георгіївна

22.05.1989

1

Ходирєв Радій Віталійович

01.12.1965

кмс

 

Головний суддя _____________ Коган В.Г., ССНК

 

Суддя національної категорії ____________ Козій В.Г.

Головний секретар __________ Дябло Т.Г., ССНК

 

Суддя національної категорії _________ Бережний М.Г.