Чемпионат Украины 2015. Протокол спортивних результатів з виду «Гірські перешкоди» (змішані зв’язки)

 

Міністерство молоді та спорту України

Федерація спортивного туризму України

ПРОТОКОЛ № 3

Змагання — Чемпіонат України зі спортивного туризму (гірський туризм) (ІІІ ранг)                                   КМС – 113%

Мiсце проведення — с. Денеші, Житомирська область                                                                          1 розряд – 128%

Термiни проведення — 01 — 04 травня 2015 р.                                                                                     2 розряд – 149%

Вид програми — «Гірські перешкоди» – змагання зв’язок (змішані зв’язки) на дистанції V класу ,

                           кваліфікаційний рейтинг виду програми – 586

Дата проведення — 02 — 03 травня 2015 р.

 

Зайняте
мiсце

Прiзвище, iм’я та по батьковi
спортсменiв в командi

Дата
народження

Розряд,
звання

ФСТ, СК

Регіон

Абсолют-
ний
результат

Вiднос-
ний ре-
зультат

Виконаний
норматив

Прiзвище
та iнiцiали
тренера

1

Старіков Дмитро Олександрович

30.08.1983

кмс

ДСТ «Україна», Збірна м. Києва

м. Київ

84,7

100%

кмс

Злацький Ігор Анатолійович

Гаркович Надія Василівна

05.07.1989

кмс

2

Голев Віталій Анатолійович

25.07.1993

кмс

ФСТ «Україна», Збірна Одеської області

Одеська
область

90,3

107%

кмс

Ріпа Дмитро Миколайович

Пігарьова Юлія Олександрівна

10.02.1994

кмс

3

Греб Марія Миколаївна

09.11.1994

кмс

ДСТ «Україна», «Фантом»

Львівська область

94,6

112%

кмс

Винокур Максим Миколайович

Скиба Тарас Михайлович

03.03.1990

кмс

4

Іжніна Анастасія Олександрівна

22.03.1997

1

ДСТ «Україна», «Фантом»

Львівська область

94,7

112%

кмс

Винокур Максим Миколайович

Мартинюк Павло Романович

19.05.1985

кмс

5

Скороходов Євгеній Віталійович

31.01.1990

кмс

ФСТ «Україна», «Дніпро»

Дніпропет-ровська
область

97,5

115%

1

Кіпель Андрій Анатолійович

Скороходова Юлія Євгеніївна

03.02.1990

кмс

6

Тихонова Олександра Олександрівна

30.08.1995

1

ФСТ «Україна», Збірна Одеської області

Одеська
область

97,8

115%

1

Ріпа Дмитро Миколайович

Гончаренко Надія Валентинівна

01.10.1993

2

7

Березіна Ольга Володимирівна

04.08.1989

1

ДСТ «Україна», СК «Інгулець»

Дніпропет-
ровська
область

98,0

116%

 

1

Бляхович Володимир Едуардович

Бляхович Володимир Едуардович

21.09.1983

кмс

8

Романович Валентина Андріївна

30.12.1997

1

МОНУ, ДДЮЦМС «Колобок» ДОР Ингулець

Дніпропет-ровська область

119,6

141%

 

2

Мовчан Михайло Анатолійович

Мовчан Михайло Анатолійович

98.04.1990

кмс

9

Поситько Костянтин Вікторович

05.07.1987

мс

МОНУ, Хмельницький ОЦТКУМ

Хмель-ницька область

143,4

169%

Загоруйко Юрій Михайлович

Луб Інна Юріївна

25.08.1994

кмс

10

Зоріна Анна Костянтинівна

15.12.1992

кмс

ДСТ «Україна», с/к «Фізруки»

Київська область

247,1

292%

Балась Максим Сергійович

Дудник Ілля Андрійович

30.05.1991

кмс

11

Балась Максим Сергійович

25.12.1985

кмс

ДСТ «Україна», с/к «Фізруки»

Київська область

263,9

312%

Балась Максим Сергійович

Федорова Олександра Вікторівна

14.02.1996

кмс

12

Святненко Віталій Валерійович

20.07.1982

кмс

ФСТ «Україна»

Житомир-
ська область

469,2

554%

Святненко Віталій Валерійович

Мерцедіна Тамара Георгіївна

22.05.1989

1

13

Андросова Валентина Іванівна

29.03.1960

1

МОНУ,

а/к «Абалаковець»

Сумська область

знята

Андросова Валентина Іванівна

Андросов Євген Васильович

31.03.1998

1

 

Головний суддя__________Коган В.Г., ССНК

 

Суддя націнальної категорiï___________Козій В.Г.

Головний секретар_______Дябло Т.Г., ССНК

 

Суддя національної категорiï________Бережний М.Г.