Чемпионат Украины 2015. Протокол спортивних результатів з виду «Гірські перешкоди» (чоловічі зв’язки)

 

 

Міністерство молоді та спорту України

Федерація спортивного туризму України

ПРОТОКОЛ № 2

Змагання — Чемпіонат України зі спортивного туризму (гірський туризм) (ІІІ ранг)                                           МСУ – 1 місце

Мiсце проведення — с. Денеші, Житомирська область                                                                                  КМСУ – 115%

Термiни проведення — 01 — 04 травня 2015 р.                                                                                            1 розряд – 130%

Вид програми — «Гірські перешкоди» – змагання зв’язок (чоловічі зв’язки) на дистанції V класу ,                       2 розряд – 151%

                           кваліфікаційний рейтинг виду програми – 680

Дата проведення — 02 — 03 травня 2015 р.

Зайняте
мiсце

Прiзвище, iм’я та по батьковi
спортсменiв в командi

Дата
народження

Розряд,
звання

ФСТ, СК

Регіон

Абсолют-
ний
результат

Вiднос-
ний ре-
зультат

Виконаний
норматив

Прiзвище
та iнiцiали
тренера

1

Малий Олександр Сергійович

06.09.1984

кмс

ФСТ «Україна», «Дніпро»

Дніпропет-ровська

область

552,2

100%

МСУ

Кіпель Андрій Анатолійович

Кіпель Андрій Анатолійович

19.05.1991

кмс

2

Воронін Денис Володимирович

21.05.1994

кмс

МОНУ, ОЦТКУМ

Хмель-
ницька
область

553,3

100%

кмс

Загоруйко Юрій Михайлович

Кушнір Сергій Васильович

17.08.1993

кмс

3

Винокур Максим Миколайович

05.01.1983

кмс

ДСТ «Україна», «Фантом»

Львівська область

566,5

103%

кмс

Винокур Максим Миколайович

Кротюк Павло Євгенович

08.07.1992

кмс

4

Ковальчук Олексій Володимирович

07.06.1996

кмс

МОНУ, ДДЮЦМС «Колобок» ДОР Ингулец

Дніпропет-ровська
область

723,1

131%

2

Мовчан Михайло Анатолійович

Робот Ігор Геннадійович

02.12.1995

кмс

5

Ходирєв Радій Віталійович

01.12.1965

кмс

ФСТ «Україна»

Житомир-
ська
область

883,0

160%

Святненко Віталій Валерійович

Сябрук Юрій Володимирович

05.12.1991

1

6

Грабець Богдан Богданович

01.06.1987

кмс

ДСТ «Україна», Збірна
м. Києва

м. Київ

900,9

163%

— 

Злацький Ігор Анатолійович

Сога Сергій Миколайович

31.12.1990

кмс

7

Гуров Руслан Володимирович

02.04.1980

кмс

ДСТ «Україна», СК «Інгулець»

Дніпропет-ровська область

1008,7

183%

 —

 

Бляхович Володимир Едуардович

Шепетуха Василь Володимирович

04.08.1969

1

 

 

Головний суддя____________Коган В.Г., ССНК

 

Суддя націнальної категорiï____________Козій В.Г.

        

Головний секретар_________Дябло Т.Г., ССНК

 

Суддя національної категорiï___________Бережний М.Г.