Чемпіонат України — гірський туризм (особистий). Протокол спортивних результатів з виду «Рятувальні технічні прийоми» (чоловіки)

Міністерство молоді та спорту України
Федерація спортивного туризму України

ПРОТОКОЛ № 2

 Змагання — Чемпіонат України зі спортивного туризму — гірський туризм                                                МСУ – 1 та 2 місце
Мiсце проведення — м. Южноукраїнськ, Миколаївська область                                                                      КМСУ — 116%
Термiни проведення — 20 — 23 вересня 2018 р.                                                                                                    1 розряд — 131%
Вид програми — «Рятувальні технічні прийоми» — особисті змагання (чоловіки)                                     2 розряд — 152%
на дистанції V класу, ранг змагань 720
Дата проведення — 21 — 23 вересня 2018 р.

Зай-
няте
мiсце
Прiзвище, iм’я спортсменiвРозряд,
звання
ФСТ, СКРегіонАбсолют
-ний
резуль-
тат
Вiднос-
ний ре-
зул-
ьтат
Виконаний
норматив
Прiзвище та iнiцiали
тренера
1Русович СергійКМСУм. Київ132,0100% МСУПігарьова Ю.О.
2Мовчан МихайлоКМСУМиколаївська область141,2107%МСУМовчан М.А.
3Гажур ДенисКМСУМОНУДніпропетровська область145,7110% КМСУБляхович В.Е.
4Голев ВіталійКМСУОдеська область152,1115%КМСУСафтюк М.П.
5Ковальчук ОлексійКМСУПолтавська область166,0126%1Бебешко С.Я.
6Микалюк ПавлоКМСУХарківська область168,2127% 1Микалюк П.В.
7Лісовий МаксимКМСУХарківська область193,3146% 2Микалюк П.В.
8Лисенко Ярослав1м. Київ210,1159% —Пігарьова Ю.О.
9Булат ВалерійКМСУм. КиївСкорочена дистанціяПігарьова Ю.О.
10Атанасій_Станіслав1МОНУЗапорізька областьСпрощена дистанціяБебешко С.Я.
11Баранник Віктор1Львівська областьСпрощена дистанціяВинокур М.М.
12Сафтюк МаксимКМСУОдеська областьСпрощена дистанціяГолев В.А.
13Анпілов ДмитроКМСУМОНУКіровоградська областьСпрощена дистанціяКолотуха О.В.
14Бєлєвцов Дмитро1Харківська областьСпрощена дистанціяМикалюк П.В.
Олексин Микола1МОНУКіровоградська областьзнятийКолотуха О.В.
Горецький Іван1МОНУКіровоградська областьзнятийКолотуха О.В.
Базгеняк Денис1МОНУКіровоградська областьзнятийКолотуха_О.В.
Назаренко_Данило1МОНУКіровоградська областьзнятийКолотуха О.В.
Манецький Євген1МОНУКіровоградська областьзнятийКолотуха О.В.

 

Головний суддя                               Ріпа М.Д., спортивний суддя національної категорії

Головний секретар                        Фагельська М.О., спортивний суддя 1 категорії

Спортивний суддя національної категорії              Дябло Т. Г.

Спортивний суддя національної категорії              Козій В. Г.