Чемпіонат України 2018 – командний – Регламент

ЗАТВЕРДЖУЮ
Перший заступник Міністра
молоді та спорту України
_________ І. Є. Гоцул

16.04. 2018 р.

 Регламент
проведення чемпіонату України зі спортивного туризму – гірський туризм

 

1. Цілі та завдання заходу

Чемпіонат України зі спортивного туризму – гірський туризм (далі – чемпіонат України) проводиться з метою:
широкого залучення населення до занять фізичною культурою та спортом;
подальшого розвитку виду спорту і його популяризації в державі;
підвищення рівня майстерності спортсменів;
активізації навчально-тренувальної роботи та підведення підсумків роботи в спортивних організаціях.

2. Строки і місце проведення заходу

Чемпіонат України проводиться з 25 по 28 травня 2018 року на Чатових скелях поблизу с. Лисиничі Пустомитівського району Львівської області.

3. Організація та керівництво проведенням заходу

Керівництво проведенням змагань здійснюють Мінмолодьспорт та Федерація спортивного туризму України (далі – Федерація).

Відповідальність за підготовку та безпосереднє проведення чемпіонату України покладається на управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації та суддівську колегію, яка рекомендована Федерацією, і склад якої затверджується Мінмолодьспортом.

4. Учасники заходу

До участі у чемпіонат України допускаються збірні команди Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва і Севастополя.

Склад команди – 8 осіб, із них: основний склад команди – 4 спортсмени (не менше однієї особи протилежної статі), тренер – 1, представник команди – 1 (може бути учасником), запасні учасники – 2 спортсмени.

Вікова категорія учасників змагань: дорослі, 21 рік і старші.

Форма одягу учасників змагань спортивна, згідно з вимогами Правил змагань зі спортивного туризму (далі – Правила).

Рівень допуску до змагань (за кваліфікацією): не нижче I розряду.

5. Характер заходу

Змагання командні проводяться на дистанціях V класу: “Гірські перешкоди”, “Рятувальні технічні прийоми”, “Гірські перешкоди” (змагання зв’язок з командним заліком).

6. Програма проведення змагань

Чемпіонат України проводиться з 25 по 28 травня 2018 року на Чатових скелях поблизу с. Лисиничі Пустомитівського району Львівської області.

Адреса управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації: 79044, м. Львів, вул. Генерала Чупринки, 55а.

Програма змагань.

25.0508.00-16.00

16.00-19.00

19.00-20.00

 

Заїзд учасників. Робота мандатної комісії.

Показ дистанцій.

Нарада головної суддівської колегії з представниками команд, жеребкування.

26.0509.00-09.30

10.00-19.00

Урочисте відкриття змагань.

Змагання на дистанціях.

27.0509.00-19.00Змагання на дистанціях.
28.0508.00-09.00

10.00-11.00

Підведення підсумків змагань.

Нагородження переможців, урочисте закриття змагань, від’їзд учасників.

 

Наведена у таблиці програма може бути скорегована рішенням головної суддівської колегії в залежності від метеорологічних та інших умов під час проведення змагань.

7. Безпека та підготовка місць проведення змагань

Підготовка місць проведення змагань здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 “Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів”.

Відповідальність за якість та безпечне використання командного та особистого спорядження несе представник команди та самі спортсмени відповідно. Відповідальність за підготовку спортсменів та дотримання спортсменами вимог правил безпеки під час змагань несуть представники команд.

8. Умови визначення першості та нагородження переможців та призерів

Місце команди у загальному заліку визначається за сумою місць, які вона посіла в трьох дистанціях. При рівності суми місць пріоритет надається команді з кращим результатом на дистанції “Рятувальні технічні прийоми”, наступна за пріоритетом дистанція “Гірські перешкоди”.

Місця у виді “Гірські перешкоди” (змаганнях зв’язок) визначаються окремо серед чоловічих, змішаних та жіночих зв’язок.

Місце команди у виді “Гірські перешкоди” (змаганнях зв’язок) визначається за сумою місць, які посіли обидві зв’язки команди. При рівності суми місць пріоритет надається команді з кращим результатом жіночої зв’язки (при її відсутності – з кращим результатом змішаної зв’язки).

Спортсмени, які посіли 1, 2, 3 місце на окремих дистанціях в командних змаганнях та змаганнях зв’язок нагороджуються дипломами Федерації та медалями Мінмолодьспорту відповідних ступенів.

Команди, які посіли 1, 2, 3 місця в загальному заліку нагороджуються дипломами Федерації відповідних ступенів.

9. Умови фінансування заходу та матеріального забезпечення учасників

Витрати на організацію та проведення чемпіонату України (харчування, проїзд та проживання суддів, оренда автотранспорту, нагородження переможців та призерів змагань, канцелярські витрати) здійснюються за рахунок коштів державного бюджету відповідно до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2018 рік, інші витрати за рахунок позабюджетних коштів залучених Федерацією.

За кошти організацій, що відряджають, здійснюються всі витрати з участі спортсменів та тренерів у змаганні: оплата проїзду та добових під час переїзду учасників, перевезення спортивної техніки та інвентарю до місця проведення змагання, харчування та проживання.

10. Строки та порядок подання заявок на участь у заході

Попередні заявки на участь команди у чемпіонаті України надсилаються не пізніше ніж за 10 днів до початку змагань на електронну адресу: tryte@ukr.net. Додаткова інформація за телефоном 095-421-04-05.

Для участі у змаганнях до мандатної комісії в день приїзду подаються: іменні заявки завірені печаткою та підписом керівництва структурних підрозділів органів виконавчої влади з питань фізичної культури та спорту Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, лікарем та печаткою лікувально-фізкультурного диспансеру, копії паспортів, кваліфікаційні книжки, страхові поліси дійсні на термін проведення змагань та у дорозі. Умови договору страхування повинні передбачати участь у спортивних змаганнях.

До змагань допускаються команди, які підтвердили в установлений термін свою участь.

Протоколи з результатами змагань (спортивні показники та розрахунки завойованих очок), оригінали заявок, звіт головного судді, подаються до Міністерства протягом 5 днів після закінчення змагання за адресою: Міністерство молоді та спорту України (відділ спортивно-технічних та прикладних видів спорту), 01601, м. Київ, вул. Еспланадна, 42.

Оперативна інформація про кількість учасників, кількість регіонів та призові місця подається до Мінмолодьспорту після закінчення змагань (не пізніше 8.00 наступного дня) на електронні адреси: bb.nikkor@gmail.com та laver@sport.gov.ua.

 

Цей регламент є офіційним викликом на змагання.

 

Виконуючий обов’язки начальника
відділу спортивно-технічних та прикладних
видів спорту департаменту фізичної культури
та неолімпійських видів спорту                                                             Є. К. Колодяжний

 

Віце-президент Федерації
спортивного туризму України

_______________ В. Ю. Іванов

“___”                       2018 р.