Чемпіонат України зі спортивного гірського туризму 2020 (особистий). Інформаційний лист

Федерація спортивного туризму України
Головна суддівська колегія

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

про XXІІІ чемпіонат України зі спортивного гірського туризму

Відповідно до Єдиного Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2020 рік, затвердженого наказом Мінмолодьспорту 27.12.2019 р. за № 6171, та з урахуванням зміни термінів в зв’язку з епідеміологічною ситуацією, чемпіонат проводиться з 08 по 11 жовтня в місті Запоріжжі на острові Хортиця.

1. Змагання проводяться у відповідності з чинними:

а) Правилами змагань зі спортивного туризму (розд. 1 і 3, пп. 3.1 ÷ 3.12 і 3.15) (далі – Правила);

б) «Методичними роз’ясненнями щодо суддівства змагань зі спортивного гірського туризму» (2-я редакція), затвердженими Виконкомом ФСТУ 24.11.2012 року (далі –  Методроз’яснення або МР);

в) «Регламентом проведення чемпіонату України зі спортивного туризму  – гірський туризм», затвердженим Мінмолодьспортом 07.09.2020  (далі – Регламент);

г) умовами проведення особистих змагань на дистанціях «Тактико-технічна»  та «Гірські перешкоди» (далі – «Умови» виду);

д) загальними умовами (далі – «Загальні умови») з Додатками 1 ÷ 4.

2. Іменна заявка на участь у змаганнях:

2.1. Повинна бути встановленої форми (див. Зразок), оформлена відповідно до п.3.5. Правил і завірена печаткою та підписом керівника обласного управління (департаменту) з фізичної культури і спорту, підписом лікаря.

2.2. У графі «ДСТ, відомство» необхідно вказати приналежність до одного з відомств: «Динамо», «Колос», «Спартак», ВС України, СТП «Україна», ТСОУ, «Локомотив», «Гарт», «Інваспорт», КФВС МОНУ, якщо територіальна федерація має з цим відомством договір про співпрацю, інакше графа залишається порожньою.

2.3. Відповідно до п. 4 Регламенту до участі в чемпіонаті допускаються спортсмени, які представляють області, тому в графі «Команда» необхідно вказати назву області, яку спортсмени представляють.

3. Всі учасники змагань на період їх проведення (з 08 по 11 жовтня ц.р.) згідно з Регламентом повинні бути застраховані від нещасного випадку, договір страхування повинен передбачати участь у спортивних змаганнях.

4. За спецдопуском медичного закладу до участі в змаганнях можуть бути допущені спортсмени, вік яких на один рік менше встановленого Правилами (п. 3.3.2) для участі у змаганнях на дистанціях V класу. У спецдопуску має бути зазначено: назва змагань, терміни їх проведення і клас дистанцій, вік учасника; спецдопуск завіряється підписом тренера, підписом лікаря.

5. Змагання особисті, кваліфікація всіх спортсменів повинна бути на нижче 1 розряду.

6. Під час проходження мандатної комісії представник команди представляє в ГСК:

6.1. Іменну заявку, паспорти, кваліфікаційні книжки спортсменів, страхові поліси, спецмеддопуск (при необхідності).

6.2. Стартовий внесок  в розмірі 20 грн. з одного учасника.

6.3. Екологічний внесок в розмірі 50 грн., який повертається представнику команди перед від’їздом в повному обсязі при відсутності претензій по чистоті місця проживання з боку комендантської служби.

7. Всі судді змагань повинні бути екіпіровані для роботи на дистанції (мати каски, ІСС, самостраховки, спускові пристрої і не менше 2-х карабінів).

8. Протести від представників команд приймаються під заставу в розмірі 200 грн. згідно з вказівками Додатка 1 до Загальних умов.

9. Решта умов участі в змаганнях – згідно з Регламентом.

 

10 Додаткова інформація:

10.1. Проїзд від авто та залізничного вокзалів м. Запоріжжя: будь яким транспортом до зупинки «Проспект Металургів», далі – автобусом до зупинки «Запорізька січ», далі пішки до місця змагань. Або від проспекту Металургів автобусом ” Запоріжсталі” до зупинки «Профілакторій комбінату «Запоріжсталь» (острів Хортиця).

Від залізничного вокзалу «Запоріжжя-1» маршрутним таксі № 55К (на Бабурку або  вул. Рубана) та від залізничного вокзалу «Запоріжжя-2» маршрутним таксі №92 (на Бабурку або вул. Рубана), автобусом № 39 «Запоріжжя-2  – Нікопольський поворот»  можна доїхати до зупинки «Запорізька січ», далі пішки до місця змагань.

10.2. Розміщення та харчування:

– учасники змагань розміщуються в польових  умовах у відведених місцях, які визначаються головною суддівською колегією;

– харчування  команди організовують самостійно;

– приготування їжі на пальниках в межах табору команди, дрова відсутні;

– буде організована централізована доставка питної води, командам необхідно мати відповідні ємності для води;

обов’язкова мінімальна відстань між таборами має бути не менше 15 метрів, перебування учасників в таборах інших команд забороняється;

– обов’язковий щоденний to скринінг учасників;

– кожна команда повинна мати поліетиленовий мішок для збору і виносу сміття за межі табору в контейнер в кінці пляжу.

10.3. Наради та відкриття/закриття змагань:

– відкриття/закриття проводиться з певними обмеженнями: кількість осіб не більше 2-ох від команди, обов’язкове дотримання дистанції між командами 5 метрів.

– наради (в т.ч. і покази дистанцій) відбувають в обмеженому режимі: від однієї команди 1 учасник, обов’язкова наявність масок.

10.4. Контактні дані   оргкомітету   змагань  –

E-mail:  tryte@ukr.net,  тел. 095-421-04-05 Дябло Тетяна,

shtifman51@gmail.com, тел. 050-454-15-72 Штіфман Олександр Григорович.