Чемпіонат серед студентів в Одесі. Інформаційне повідомлення

Федерація спортивного туризму України
Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України
Головна суддівська колегія

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ
про чемпіонат України серед студентів зі спортивного туризму – гірський туризм на штучному рельєфі,
ІІІ ранг

 

Відповідно до Єдиного Календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2021 рік, затвердженого наказом Мінмолодьспорту 28.12.2020 р. за № 2821 (зі змінами), чемпіонат проводиться з 03 по 06 вересня в місті Одесі на навчально-тренувальній базі «Скеледром» альпіністського клубу «Одеса».

1. Змагання проводяться у відповідності з чинними:

1.1. Правилами змагань зі спортивного туризму (розд. І і ІІІ) (далі – Правила);

1.2. «Методичними роз’ясненнями щодо суддівства змагань зі спортивного гірського туризму» (2-я редакція), затвердженими Виконкомом ФСТУ 24.11.2012 року (далі –  Методроз’яснення або МР);

1.3. «Регламентом проведення чемпіонату України серед студентів зі спортивного туризму  – гірський туризм на штучному рельєфі», затвердженим Комітетом  з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України (далі – Регламент);

1.4. Умовами проведення командних змагань на дистанції «Гірські перешкоди»  та особистих змагань зв’язок на дистанції «Тактико-технічна» (далі – «Умови» дистанцій);

1.5. Загальними умовами (далі – «Загальні умови») з Додатками 1 ÷ 4.

 

2. Іменна заявка на участь у змаганнях:

2.1. Повинна бути встановленої форми (див. Зразок), оформлена у двох примірниках відповідно до п.5. Розділу ІІІ Правил і завірена печаткою та підписом керівника обласної (Київської міської) філії КФВС МОН із зазначенням медичного допуску до змагань.

2.2. В графі «ФСТ, відомство» необхідно вказати КФВС МОНУ.

2.3. Відповідно до п. 4 Регламенту до участі в чемпіонаті допускаються команди, які представляють заклади вищої освіти областей, тому в графі «Команда» необхідно вказати назву обласної філії, яку спортсмени представляють, та назву ЗВО або «збірна».

3. Всі учасники змагань на період їх проведення (з 03 по 06 вересня ц.р.) згідно з Регламентом мають бути застраховані від нещасного випадку, договір страхування повинен передбачати участь у спортивних змаганнях.

4. За спецдопуском медичного закладу до участі в змаганнях можуть бути допущені спортсмени, вік яких на один рік менше встановленого У спецдопуску має бути зазначено: назва змагань, терміни їх проведення і клас дистанцій, вік учасника; спецдопуск завіряється підписом тренера, підписом лікаря.

5. Змагання особисто-командні, кваліфікація спортсменів повинна бути на нижче 2 розряду на дистанції «Тактико-технічна», на дистанції «Гірські перешкоди» один спортсмен в команді може бути допущений з третім спортивним розрядом.

 

6. Під час проходження комісії з допуску учасників до змагань представник команди надає в ГСК:

6.1. Іменну заявку в 2-х примірниках, паспорти, студентські квитки, кваліфікаційні книжки спортсменів, страхові поліси, спецмеддопуск (при необхідності).

6.2. Стартовий внесок  в розмірі 50 грн. з одного учасника.

6.3. Спорядження в тимчасове користування: по одній основній вірьовці діаметром не менше 10 мм і довжиною не менше 40 м, а також по 3 карабіни. Спорядження має бути марковано командою. Зазначене спорядження повертається після закінчення змагань.

 

7. Всі судді змагань повинні бути екіпіровані для роботи на дистанції (мати каски, ІСС, самостраховки, спускові пристрої і не менше 2-х карабінів).

8. Решта умов участі в змаганнях – згідно з Регламентом.

 

9. Додаткова інформація:

9.1. Проїзд

Від залізничного вокзалу «Одеса-Головна» або від центрального автовокзалу: трамвай №5 в напрямку «Аркадія» до зупинки «Санаторій Чкалова», далі через територію санаторію до сходів вниз до «Траси здоров’я», по «Трасі здоров’я» направо до скеледрому (близько 1 км). Схема додається. GPS координати скеледрому: 46.4426, 30.7715. Проїзд до скеледрому на автомашині заборонений.

 

9.2. Варіанти розміщення та харчування:

Розміщення: в наметах на території (у відведених місцях, які визначаються комендантською службою скеледрому),  вартість розміщення з 1 людини за добу під час змагань (03.09 – 06.09) – 50 грн., до 03.09 та після 06.09 – 100 грн.

Розміщення  в номерах на 2 особи – 900 грн. на добу за номер, на 2 особи – 1000 грн. на добу за номер, на 3 – 4 особи – 1100 грн. на добу за номер. Кількість місць в номерах обмежена, потрібне попереднє замовлення за телефоном 093-627-44-69.

Харчування  команди і судді організовують самостійно.

— приготування їжі на пальниках, дрова а також місця для розведення багать відсутні.

На території бази є:

— кафе (меню різноманітне, вартість прийнятна);

— питна вода (водопровідна);

— туалет;

— душ;

— можливість зарядити мобільний телефон.

Територія огороджена та охороняється.

 

9.3. Дотримання протиепідеміологічних заходів:

— обов’язкова мінімальна відстань між таборами має бути не менше 15 метрів, перебування учасників в таборах інших команд забороняється;

— обов’язковий щоденний t° скринінг учасників;

— обов’язкова наявність в кожному таборі санітайзерів (зони обробки рук спиртовміщуючими речовинами);

— обов’язкове дотримання вимог Постанови МОЗ від 22.04.2021 р.

 

9.4. Наради та відкриття/закриття змагань:

— відкриття/закриття проводиться з певними обмеженнями: кількість осіб не більше 2-ох від команди, обов’язкове дотримання дистанції між командами 5 метрів.

— наради (в т.ч. і покази дистанцій) відбувають в обмеженому режимі: від однієї команди 1 учасник, обов’язкова наявність масок.

9.5. Контактні дані   оргкомітету   змагань  –

E-mail:  tryte@ukr.net,  тел. 095-421-04-05 Дябло Тетяна,

ripanikolay@gmail.com, тел. 050-336-23-69 Ріпа Микола Дмитрович,

galtimur1966@gmail.com, тел. 050-392-35-89, 097-724-84-86 Галімов Тимур Олегович