Абсолютна номінація «Кращий суддя»

 

Прізвище, ім’я, суддіТериторіальний осередокБали за суддівство змаганьСума балівМісце в рей-тингу
Чемпі-онат світу з гірських походів (IV — VI к.с.)Чемпі-онат України з  гірських походів (ІІІ к.с.)Кубок ТКЦ «Кня-жий», ЛьвівКубок України серед студентів (осо-бистий)Чемпі-онат України коман-днийЧемпі-онат України особис-тийКубок України в залі (Харків)Чемпі-онат Дніпро-петров-ської области  в заліЧемпі-онат Харків-ської області, залКубок Одесь-кої області
1Коган ВадимДніпропетровська ОФСТ5250,05250,01
2Ріпа МиколаОдеська ОФСТ700,0288,0969,01292,0624,0374,4306,03853,42
3Беззубов МиколаЗапорізька ОФСТ3750,03750,03-4
4Борискін ВікторХарківська ОФСТ3750,03750,03-4
5Коршок ЯківДніпропетровська ОФСТ1130,51130,5728,0624,03613,05
6Григорович АнтонХарківська ОФСТ480,01130,51040,0480,03130,56
7Дворниченко СергійЗапорізька ОФСТ500,0384,01292,0832,0384,02892,07
8Роїк ЯрославЛьвівська ОФСТ280,01130,51130,52541,08
9Биков СергійХарківська ОФСТ2475,02475,09
10Бережний МиколаЛьвівська ОФСТ240,0969,01130,52339,510
11Фагельська МаріяОдеська ОФСТ1130,5807,5357,02295,011
12Мальцев ДмитроЗапорізька ОФСТ336,01130,5416,0336,02218,512
13Хархаліс ОксанаЛьвівська ОФСТ400,0969,0728,02097,013
14Галімов ТимурОдеська ОФСТ336,0646,0728,0336,02046,014
15Телевна НаталіяЗапорізька ОФСТ500,0807,5728,02035,515
16Ясинська ВікторіяДніпропетровська ОФСТ807,5807,5312,01927,016
17Гнатовський ЮрійОдеська ОФСТ646,0728,0510,01884,017
18Коваль НазарійЛьвівська ОФСТ240,01615,01855,018
19Штіфман ОлександрЗапорізька ОФСТ1615,01615,019
20Веселова ГаннаДніпропетровська ОФСТ1130,5437,81568,320
21Кривуля ОлександрДніпропетровська ОФСТ1130,5436,81567,321
22Бушмелєва АнастасіяЗапорізька ОФСТ807,5728,01535,522-23
23Доценко АннаЗапорізька ОФСТ807,5728,01535,522-23
24Назаренко МаксимДніпропетровська ОФСТ1130,5349,41479,924
25Шураєв ОлександрДніпропетровська ОФСТ728,0499,21227,225
26Волкова ВікторіяДніпропетровська ОФСТ807,5374,41181,926
27Федорюк ЯрославЗапорізька ОФСТ336,0484,5336,01156,527
28Андросова ВалентинаСумська ОФСТ500,0646,01146,028
29Горошко ОлександрЗапорізька ОФСТ1130,51130,529-33
30Карасьов ДенисДонецька ОФСТ1130,51130,529-33
31Кобилянська ЛюдмилаЗапорізька ОФСТ1130,51130,529-33
32Попришко СергійДніпропетровська ОФСТ1130,51130,529-33
33Середа ІванЛьвівська ОФСТ1130,51130,529-33
34Байбуз ТамараДніпропетровська ОФСТ807,5312,01119,534
35Бляхович ВолодимирДніпропетровська ОФСТ336,0416,0336,01088,035-36
36Гончаров СергійХарківська ОФСТ228,0624,0228,01080,035-36
37Стоволосова ІринаДніпропетровська ОФСТ336,0349,4336,01021,437
38Богата ОльгаЗапорізька ОФСТ969,0969,038-42
39Ємельянов МихайлоЗапорізька ОФСТ969,0969,038-42
40Козій ВікторМиколаївська ОФСТ969,0969,038-42
41Посвятовський РостиславЛьвівська ОФСТ969,0969,038-42
42Янович ГалинаЛьвівська ОФСТ969,0969,038-42
43Сторчак ТетянаЛьвівська ОФСТ200,0646,0846,043
44Жаков ОлександрЗапорізька ОФСТ807,5807,544-46
45Мильнікова НаталіяЗапорізька ОФСТ807,5807,544-46
46Рогатіна ЯнаЗапорізька ОФСТ807,5807,544-46
47Кущевський ОлександрДніпропетровська ОФСТ144,0436,8144,0724,847
48Давиденко ДенисХарківська ОФСТ336,0336,0672,048-49
49Скотаренко ОльгаЗапорізька ОФСТ336,0336,0672,048-49
50Стельмах ОлександрЗапорізька ОФСТ646,0646,050-51
51Тиндик ОлесяЛьвівська ОФСТ646,0646,050-51
52Бєлєвцов ДмитроХарківська ОФСТ288,0288,0576,052
53Кіліченко ВалентинОдеська ОФСТ500,0500,053-54
54Сечко СергійЧеркаська ОФСТ500,0500,053-54
55Костогриз ТетянаДонецька ОФСТ484,5484,555-57
56Похолок Тарас-МаксимЛьвівська ОФСТ484,5484,555-57
57Шевченко ОльгаДонецька ОФСТ484,5484,555-57
58Панченко ВолодимирДніпропетровська ОФСТ436,8436,858
59Коваль ОльгаЛьвівська ОФСТ387,6387,659-61
60Підцерковний ОлегЛьвівська ОФСТ387,6387,659-61
61Сютик ДмитроЛьвівська ОФСТ387,6387,659-61
62Григоренко ВасильДніпропетровська ОФСТ374,4374,462
63Бжезицький ДмитроОдеська ОФСТ357,0357,063-66
64Майструк ОлександрОдеська ОФСТ357,0357,063-66
65Мерецька ЛюдмилаОдеська ОФСТ357,0357,063-66
66Мухаметдинов ОлександрОдеська ОФСТ357,0357,063-66
67Скочко СергійДніпропетровська ОФСТ349,4349,467
68Винокур МаксимЛьвівська ОФСТ320,0320,068
69Скупа ОлександраДніпропетровська ОФСТ312,0312,069
70Лагута ГаннаОдеська ОФСТ306,0306,070-72
71Панкратов АнтонОдеська ОФСТ306,0306,070-72
72Сафтюк МаксимОдеська ОФСТ306,0306,070-72
73Карась АнтонХарківська ОФСТ144,0144,0288,073-74
74Мартинюк ПавлоЛьвівська ОФСТ280,0280,073-74
75Романюта ЄлизаветаОдеська ОФСТ255,0255,075
76Коломієць СергійДніпропетровська ОФСТ199,7199,776-77
77Лисенко ОльгаДніпропетровська ОФСТ199,7199,776-77
78Русенчик ІринаДніпропетровська ОФСТ187,2187,278
79Голодягіна ГаннаОдеська ОФСТ153,0153,079-84
80Жмуренко ТатьянаОдеська ОФСТ153,0153,079-84
81Маковецька НаталіяОдеська ОФСТ153,0153,079-84
82Нагачевський МикитаОдеська ОФСТ153,0153,079-84
83Нігрецька СвітланаОдеська ОФСТ153,0153,079-84
84Пюров АнтонОдеська ОФСТ153,0153,079-84