01-03.02.2008 Вольногорск СМ связки

Управління в справах сім’ї, молоді та спорту Дніпропетровської обласної державної адміністрації  

 

Дніпропетровська обласна федерація спортивного туризму

 

 

 

 

 

Чемпіонат області з техніки гірського туризму в спеціально обладнаному спортивному залі, приурочений до дня народження В.Абалакова

 

Протокол результатів на дистанції «Гірська техніка» — змагання змішаних зв’язок, ІІІ клас

 

01 — 03 лютого 2008 р.

м. Вільногірськ, Дніпропетровська область

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

№ пп

Команди

 

Склад зв`язок

Час подолання дистанції, хвилин

Проходження дистанції, балів

Штрафні бали

Підсумкова сума балів

Місце

Примітки

Заявлені маршрути, спецприйоми

Незаявлені маршрути, спецприйоми

Tф не відповідає Тн:
1 хв = +1 бал
1 хв = -10 балів

Разом

Заявлені, але не пройдені (не виконані)

Порушення техніки

Загальне враження

Фініш за особливими Умовами

Порушення Умов

Разом

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

1

т/к Олімп,

м. Запоріжжя

Лазорчик Алина Володимирівна — Чернявський Іван Сергійович

36:00

776

717

14

1507,0

76

20

 

 

 

96,0

1411,0

1

1

2

МКС, м. Київ

Андрущенко Микола Сергійович — Скуловатова Олена Вікторівна

45:00

1457

 

5,0

1462,0

 

81

 

 

 

81,0

1381,0

2

1

3

т/к Олімп,

м. Запоріжжя

Тугалукова Марія Сергіївна — Герасин Вітаій Олександрович

38:20

1120

248

11,67

1379,7

 

40

 

 

 

40,0

1339,7

3

1

4

т/к Орлан — 1, м.Дніпродзержинськ

Нікітенков Сергій Андрійович — Кнчата Юлія Євгенівна

45:00

960

282

5,0

1247,0

 

13

 

 

 

13,0

1234,0

4

1

5

МЦТКЕ-2,

м.Кривий Ріг

Сябрюк Сергій Олександрович — Головач Катерина Ігорівна

53:00

992

223

-30,0

1185,0

4

60

 

 

 

64,0

1121,0

5

1

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

6

ТНУ, АР Крим

Табунщик Сергій Сергійович — Папцова Олександра Олександрівна

30:00

984

12

20,0

1016,0

3

4

 

 

 

7,0

1009,0

6

1

7

Інгулецький район, м.Кривий Ріг

Мовчан Михайло Анатолійович — Антонюк Олена Миколаївна

00:27:55

964

10

22,083

996,1

 

12

 

 

 

12,0

984,1

7

1

8

МКС 1, м. Київ

Даниленко Катерина Сергіївна — Андрущенко Сергій Сергійович

39:30

908

 

10,5

918,5

 

10

 

 

 

10,0

908,5

8

1

9

Юніт,

м.Запоріжжя

Шандрук Анастасія Олександрівна — Марченко Віталій Романович

  0:43:00

756

238

7,0

1001,0

79

33

 

 

 

112,0

889,0

9

1

10

т/к Орлан -2, м. Дніпродзержинськ

Цупрік Ігор Вікторович — Демент’єва Марія Олегівна

47:00

900

 

3,0

903,0

 

25

 

 

 

25,0

878,0

10

1

11

м. Вільногірськ -2, клуб Янус

Сторожко Олександра Олександрівна — Крот Сергій Валентинович

46:10

687

276

3,8

966,8

92

 

 

 

 

92,0

874,8

11

1

12

СЮТур, м.Дніпродзержинськ

Єфіменко Станіслав Миколайович — Горбонос Олена Русланівна

46:12

869

22

3,8

894,8

23

7

 

 

 

30,0

864,8

12

1

13

ОблСЮТур, м.Харків

Строна Олександр Миколайович — Коршок Світлана Яківна

41:00

658

212

9,0

879,0

 

25

 

 

 

25,0

854,0

13

1

14

ЦПР та ДТ, м.Дніпродзержинськ

Мерний Сергій Геннадійович — Куц Анна Василівна

47:24

872

 

2,6

874,6

 

22

 

 

 

22,0

852,6

14

1

15

м. Вільногірськ-1, клуб Янус

Хомякова Юлія Вячеславівна — Клинецький Михайло Андрійович

35:40

606

304

14,33

924,3

16

73

 

 

 

89,0

835,3

15

1

16

Реверс,

м.Харків

Белохонов Дмитро Олександрович — Сверленко Валентина Сергіївна

01:00:00

586

 

-100,0

486,0

 

 

 

 

 

0,0

486,0

16

1

17

Сталкер,

м. Кривий Ріг

Власова Людмила Вікторівна — Гондюл Артем Сергійович

01:00:00

669

54

-100,0

623,0

3

31

 

 

 

34,0

589,0

17

3

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

Сталкер,

м. Кривий Ріг

Горковенко Сергій Миколайович — Масько Лариса Володимирівна

01:00:00

442

160

-100

502,0

61

16

 

120

 

197,0

305,0

18

3

19

Меридіан, м.Дніпропетровськ

Шевцов Євген Євгенович — Ісаєва Світлана Василівна

00:00

00:00

00:00

0,0

0,0

0,0

0,0

0,0

0,0

0,0

0,0

0,0

 

знята

20

ФСУ НАКУ (ХАІ), м.Харків

Новіков Станіслав Сергійович — Бендерська Оксана Іванівна

00:00

 

 

 

0,0

 

 

 

 

 

0,0

0,0

 

знята

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Головний суддя       _______________ Коган В.Г., суддя національної категорії

 

 

 

 

Головний секретар _______________ Дябло Т.Г.